BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk trzeba kilku sprzedać bo mamy sporo talentów w szkółce do defensywy
4
Sprzedaż Faye to byłby idiotyzm! Zaliczył ogromny progres i widać duży potencjał.
0
@barteq brakowało asystenta który zna hiszpański
16
1 pomysł to głupota, tam powinien grać Fermin, Pedri albo Gundo
2 pomysł już bardzo dobry bo Gavi bardzo dobrze by się tam odnalazł
0
@sepek bo to jest prawy obrońca.
Ja bym brał tylko za darmo za rok
0
@Grimm a w podanym artykule przezemnie jest inaczej (:
Zobaczymy jak będzie
0
@sepek jakie duże ego? Gość jest bardzo profesjonalny.
Wtedy nie byliśmy w tak trudnej sytuacji jak teraz i zobacz że będą mieli młodych graczy którzy mogą zdominować Europe na lata
0
@Wojtek88 no dla nas byłoby lepiej ale nie robię sobie nadziei
0
@PIOTR76BARCA widzę, sami trochę sobie przeczą ale nie było informacji o odejściu obecnego trenera bramkarzy który już długo tutaj pracuje
0
@Wojtek88 niby może się tak zdarzyć ale najprawdopodobniej będzie tak jak napisałem bo trudno będzie to zepsuć.
Carlo jest bardzo dobry w zarządzaniu szatnią a za rok mogą mieć Alonso albo Kloppa...... dla nas dobrze się nie zapowiada
0
@PIOTR76BARCA ,,Do Barcelony Tapalović ma jednak przyjść nie jako szkoleniowiec bramkarzy, ale asystent"
https://www.fcbarca.com/118404-jak-bedzie-wygladal-sztab-hansiego-flicka,dyskusja-14466824.html
0
@sepek po pierwsze nie mamy czym włączyć sie do licytacji.
Po drugie Kimmich nie wybierze nas ze względu na Flicka. Spójrz jaki Real będzie miał zaraz potężny skład który może zdominować Europę, to gwarancja trofeów i wielu sukcesów a u nas jest cyrk
0
@sepek ty naprawdę wierzysz że nasza obecność zwiększy im cenę?
0
@blakkudium dla nas to lepiej bo Real nie zgarnąłby go za darmo za rok
10
@AlwaysBlaugrana jeśli Ci chodzi o Taplovica to on przychodzi jako asystent a nie trener bramkarzy
1
Jeśli włączą się do licytacji to powinniśmy odpuścić. Nie mamy z nimi szans a nie stać nas na kolejne przepłacenie za piłkarza i kolejne zachwianie drabinki płacowej
0
@Joopiter trzeba odróżnić nominalna pozycję od tej na której był wystawiany.
Fakty są takie że zaczął się pokazywać u Guardioli gdy ten zaczął robić z niego ,,9" a u nas najlepsze mecze zalicza na ,,9". On nie nadaje się na skrzydłowego i chyba każdy to widzi.
Mało mnie obchodzi to że ktoś wystawia go na pozycji na której się nie sprawdza
1
@Joopiter prawie wszystkie bramki strzela z pozycji ,,9". Gra ciągle na nieswojej pozycji.
1
@pacior95 ty przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.
Balde z roku na rok się rozwijał.
Za Xaviego się murowali i za Flicka też się będą murować i za każdym innym trenerem będzie to samo.
Balde to 1:1 profil Daviesa który u Flicka był dobrze wykorzystany a w Bundeslidze też się murują
6
@Kulakula zarząd nie chce go sprzedać. Wszystko zależy od tego czy przedłuży kontrakt
7
@pacior95 Balde ma 20lat a Grimaldo 28lat.
Gość nie pokazał by u nas połowy tego co u Alonso chłopie. Tak moglibyśmy go wziąć jako zmiennika ale trudno. To nawet nie jest LO tylko wahadło.
Zobacz sobie co wyprawiał Balde w poprzednim sezonie, wtedy też byś to napisał? Gorsza forma to wina kontuzji i braku rozwoju przez Xaviego i jego sztabu
0
@Kamazinho już prawie wszystko sprzedał. Przez niego sprzedaż klubu będzie nieunikniona
0
@CPuyol powiem tak, odszedł by już wcześniej tylko że on nie chce odejść. Narazie wygląda to tak że chce wyciągnąć całą kasę z kontraktu i odejść za darmo
0
@Magicc89PL acha czyli niech wszyscy tuszują jego wady żeby mógł zrobić kółeczko i cofnąć do bramkarza?
0
@Kamazinho on napewno ale nasza sytuacja finansowa może przeszkodzić
1
@Emhyr według Romano to 130mln razem ze zmiennymi które będą już praktycznie zrealizowane jeśli wygrają LM
7
Tylko nie ten placek.
Jak Guido to mało to jeszcze jest Ndidi za darmo
1
@ziomal88 to wymień ciekawe opcje za które warto zapłacić.
2
@Bandzior nie wiem kto by był taki głupi w zarządzie żeby dać 50mln
0
@Kamil689 Torres gra na nie swojej pozycji.
Roque prawie nie gra i nie masz pojęcia ile muszą się adaptować chłopaki z Brazylii.
Guiu wciąga go nosem pod względem talentu.
Nie ma mowy żeby się przebił