BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 teraz tylko kapitan będzie mógł dyskutować z sędzią więc dla mnie trzeba zmienić drabinkę kapitanów
0
@ShawnC nie wcale xd. Rozumiem że jest pod formą ale bez przesady
1
@xavi890 widzisz jeszcze jakiegoś 16latka oprócz Yamala xd.
Wstawia tylko tych co z miejsca pokażą że są lepsi niż ktoś z podstawy.
Nie masz argumentów
0
@ShawnC to nie ma znaczenia. Jak trenerowi jest potrzebny gracz o danym profilu to nie kombinuje
0
@ShawnC to piłkarz o innym profilu
0
@Litman miejmy taką nadzieję
0
@JerzyKiler nie no kolejny fanboy
0
@Romario87 ja uważam że to będzie niewypał ale mam nadzieję że się mylę
0
@ShawnC to proszę bardzo kto za niego?
1
@Romario87 krew mnie zalewała jak usłyszałem że ma zostać. Jak można było tyle trzymać gościa który ma takie braki.
Nie lubię Flicka ale chociaż można mieć nadzieję że coś się w końcu zmieni
2
@Barca2022 Xavi nie szanuje zdrowia piłkarzy.
A jak słyszę że niby stawia na młodych to śmiać mi się chce, grają tylko Ci którzy pokażą że są lepsi niż ktoś z podstawy albo przez kontuzje, wystawia ich z konieczności
29
Mecz o nic a Fort i Roque na ławce.....
0
@Trojanek23 akurat to my kupujemy od niego niechcianych graczy żeby zarabiał bo chłop się zagnieździł w La Massi i może utrudniać utrzymanie naszych talentów
0
@ShawnC przecież to wstepna i rozszerzona kadra. Nie ma kto go z niej wywalić
0
@krol211 moim zdaniem kolejne wypożyczenie nie ma sensu, albo wracasz albo sprzedaż z opcją odkupu.
Miały być plany że wróci ale nie wiadomo co teraz bo nastąpiła zmiana trenera
0
@Gaz a myślisz że to się zmieni? Tak było zawsze i w innych klubach to samo
0
@Gaz od kiedy pisanie o tym że jest słabym trenerem i argumentowanie tego to hejtowanie?
0
@Gaz Marquez ma odejść z rezerw
0
@19Macio93 to że wcześniej była kasa to nie oznacza że teraz jest. Zobacz że Laporta teraz bierze pożyczkę na 100mln bo budżet się nie spina
0
@19Macio93 Valle i Balde świetnie pasują do gry na lewym wahadle a na prawym wahadle może grać Raphinha.
Dla mnie ta kasa powinna iść na inne pozycje, nawet nie wiadomo czy mamy wogóle jakieś pieniądze
0
@19Macio93 w kadrze sporo testował 3 obrońców więc trzeba też to brać pod uwagę
20
Nie widzę sensu wykupowania Cancelo (bardzo mało prawdopodobne że City znowu go wypożyczy), mamy na boki obrony Kounde, Balde, Forta, Valle, J.Araujo więc każdy bok zdublowany z zapasem a nawet nie wiemy czy Flick będzie chciał grać na 4 obrońców czy na 3.
Cancelo będzie kosztować około 30mln więc uważam że lepiej zachować tą kasę i postarać się o Nico albo jakiegoś DM
6
@barcelona22 xdddd
1
@JanneAhonen od napastnika chyba oczekuje się liczb a nie efektowności?
Czyli mam rozumieć że lepiej żeby zrobił z 5 goli ale umiał się kiwać to będzie ok?
0
@rogal478 ty chyba sobie żarty robisz.
To nie jest skrzydłowy nawet.
- ma bardzo dobre liczby
- tworzy dużo sytuacji
- bardzo mocno pracuje w pressingu
- bardzo duże zaangażowanie
Nie kompromituj się, jak mamy kogoś sprzedać za większy hajs to De Jonga
0
@Dako pensje miał dużą, tutaj chodzi o to że jego sztab był tańszy
4
@rogal478 Raphinha?! Chłopie opamiętaj się
0
@normasubiektywna nie no Bułka się zapowiada na topkę. Jak Mats odejdzie to tylko do Arabii a oni mogą dużo zapłacić.
Z piłką przy nodze jest gorszy ale źle nie wygląda. Duży zasiego ramion, dobre regowanie w polu karnym, mocny refleks i dobrze broni karne. Ma też bardzo dobre warunki fizyczne
1
@Emhyr tylko De Zerbi wyznaje te DNA w pełnym wymiarze.
Motta to bardzo nowoczesny trener a Marquez musi odwzorowywać styl Xaviego a jak już gra swoje to przypomina to styl City ale trochę zmieniony
0
@Emhyr no tak jakoś mi się marzy nowoczesny trener u nas. Marqueza chciałem bo na Motte było zapóźno a temat De Zerbiego przycichł