0

@ziomal88 czyli nie potrafisz obronić swoich tez wyssanych z palca.

0

@Messibestplayerintheworld ale on tak samo w kadrze chciał grać, tam nie było innego pomysłu. Nie będzie takiej klepki jak teraz

0

@Rhaan ale miał 2 lata żeby przygotować taktykę, poprostu mu tam nie wyszło i dla mnie to ostrzeżenie dla nas

0

@KluivertFCB środkowy pomocnik który tylko czasami zagra na DM, kupmy w końcu porządnie a nie półśrodki

0

@Messibestplayerintheworld oglądałem Bayern Flicka i dwa dynamiczne skrzydła to obowiązek bo nic z tego nie będzie, tam prawie wszystko idzie bokami i jest gra na ,,9"

0

@Rhaan był 2 lata w tej kadrze, miał czas

9

Wiedziałem że ktoś zaraz podłapie temat xd.
Transfer bez sensu, te pieniądze (jeśli je wogóle mamy) trzeba wydać na LS albo DM. Mamy dość dużo pomocników

0

@Rhaan Tuchel w każdej drużynie spoko sobie radził ale często konfliktował się z zarządem, tylko w Bayernie mu nie wyszło.

Tam nie zawaliło przygotowanie tylko się taktycznie rozklepał, nasza kadra go ograła. Miał większość graczy z Bayernu więc trzeba to liczyć

0

@ziomal88 ty oglądasz mecze xd? Jest conajmniej kilka takich sytuacji w meczu.
Jeśli te 6 co napisałeś ma znaczyć że gra jako DM to on tam nie gra ani to nie jest jego pozycja

0

@Rhaan no tak bo reprezentacji nie liczymy xd.
To jest bardzo niepewny trener.
Tuchel jest poprostu lepszy ale nie chce go bo wiadomo jak jego zespoły grają.

1

@bart_azz najwyżej jak wyczekają kontrakt za rok

0

@Rhaan Flick też miał 1 mega sezon i nic (((((:

0

@ziomal88 to jest oczywiste, ale uważam że inni by się lepiej nadawali. Trudno ale będę mu kibicował żeby odniósł u nas sukces

0

@ziomal88 taki przeglad pola że co chwilę mu wybiegają na prostopadłą a on zamiast podać to cofa do bramkarza xd.
O co ci chodzi w pierwszym pytaniu?

0

@ziomal88 czyli nie masz argumentów

0

@La Pulgaa
@peetwithbarca
Nudzi mi się czasami xd

0

@ziomal88 od Xaviego napewno będzie lepszy i w to nie wątpię ale mam dużo obaw i wolałbym kogoś innego.

0

@La Pulgaa
@peetwithbarca
Nie nie powiedziałbym, takie założenia to zachowaj dla siebie. Motta to trener owiele bardziej uniwersalny niż De Zerbi, nie gra ciągle tego samego i potrafi mocno zaskoczyć rywala co mogłoby bardzo pomóc w LM

0

@Zaiker nie mam zdania bo nie oglądam już Bayernu ale na papierze podobnie.
Tuchel jest wypalony i powinien chociaż rok odpocząć i się zresetować

0

@Zaiker to nie jest trener do projektów długoterminowych, będzie miał zrobić wyniki i tyle.
Lepiej zobacz co odwalił w kadrze i odpowiedź sobie na pytanie dlaczego są do niego duże wątpliwości

0

@Zaiker to co mamy nie liczyć że rozklepał się taktycznie i nawet nasza kadra go ograła?

1

@Mario96w wymawia się Flik bez tego c

1

@Zaiker a pamiętasz co zrobił w kadrze?
Gość ma 60lat i tylko jeden mega sezon, prawie całą karierę był asystentem.
O tym chyba zapomniałeś. To kot w worku a nie żaden mocny trener, nie wiadomo co z tego będzie

0

@Arden to co mamy nie liczyć tej kadry? Taktyka niewiele ma do tego, można najwyżej narzekać na złe przygotowanie fizyczne a na to że się sam rozklepał nie ma wytłumaczenia.
Wolę Marqueza bo mam swoje powody ale to nie oznacza że się nie znam

0

@Arden a poza tym? W kadrze rozklepał się taktycznie a wcześniej był tylko asystentem przed Bayernem a ma 60lat.
To kot w worku i taka jest prawda

0

@FabianekMrozek wtedy trzeba wykupić Cancelo i dokupić Nico bo nic z tego nie będzie

0

@vangoor mnie to ciekawi jak ludzie tutaj rozumieją te DNA, bo płaczą o to za każdym razem

1

@ViscaelBarca2007 Gundo nas próbuje ratować xd

0

@peetwithbarca zobacz sobie kiedy to pisałem, po przyjrzeniu się pracy Motty stwierdziłem że wolę jego.
Widzę że szukasz zaczepki albo ci się nudzi, zrób coś bardziej pożytecznego

1

@Arden przecież Bayern już byle kogo chce xd. Każdy im dał kosza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?