0

@Hadim typowa dyskusję z fanboyem Flicka xd. Argument to jeden sezon i nic więcej xd

0

@Hadim szach mat Marquez był wtedy piłkarzem a Nagelsmann nie :D

0

@Hadim argument godny przedszkolaka xd. Czyli nic nie przemawia za 60latkiem poza jednym sezonem xd

0

@Hadim a jak ma nie być przepaść jak chłop jest tyle starszy xd

0

@Hadim acha czyli jak gość ma prawie 60lat i tylko chwilę był głównym trenerem to jest ok? Ty czytasz co piszesz?

0

@TowarEK po części tak

1

@bartekvisca Marquez >Xavi

0

@PatrykBarca porównywanie w ten sposób trenerów jest śmieszne.

0

@ViscaelBarca2007 Bernal za młody żeby grać w seniorach. Będzie dostawał tylko minuty co jakiś czas

0

@ViscaelBarca2007 chodzi mi o to że ludzie go po paru meczach zaczną zwalniać

0

@ViscaelBarca2007 jak ktoś będzie odrazu oczekiwał efektów to nie ma co się dziwić.
Ja widzę w Marquezie nadzieję bo jakby spojrzeć na jego profil to jest idealny ale ten brak doświadczenia niepokoi. W połączeniu z tym panem https://www.fcbarca.com/117753-kim-jest-julio-tous-ktory-ma-odmienic-przygotowanie-fizyczne-pilkarzy-barcelony.html mógłby odzyskać Pedriego.... a może nawet Ansu (w tego drugiego sam już nie wierzę).

0

@vangoor Real gra inaczej, gra na kontry a gra pozycyjna to co innego

0

@KibicBarcy84 jak zarząd poleciał na Mallorce go prosić xd

0

@vangoor w nowoczesnym futbolu nie potrzeba skrzydeł. Na DM mamy Casado a Xavi nawet nie da mu szansy

0

@Arden i jeszcze kilka talentów w La Massi czeka na szanse

0

1

@Arden biorąc pod uwagę jak zawodnicy indywidualnie wygrywają mecze to dodając mocnego trenera mamy naprawdę mocny skład

0

@ViscaelBarca2007
@Rewolucja123
Ostatnio ktoś wrzucał tu link że Marquez może odejść jeśli nie dostanie posady Xaviego

0

@Rewolucja123 Marquez podobno chce objąć pierwszy zespół

0

@Rewolucja123 agentem Marqueza jest Mendes

0

@Rewolucja123 zapóźno

3

@Rewolucja123 da się xd?
Ja chcę zwolnienia Xaviego nieważne w jakim stylu

0

@Rewolucja123 już się dobiliśmy

1

@Barcasub Marquez

0

@Emhyr też racja

0

@Emhyr nowy trener powinien już być po meczu z Sevilla

0

@Kibic_83 i dobrze

4

@Capitano5 a czemu ma nie mieć? Legenda klubu i przywódca na boisku. Mentalnie zjada Xaviego, ma bardzo duży wpływ na chłopaków z rezerw

0

@Ronad10 znowu nie rozumiesz. Nie rozwijają się dalej

0

@mikke jego decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?