BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hadim typowa dyskusję z fanboyem Flicka xd. Argument to jeden sezon i nic więcej xd
0
@Hadim szach mat Marquez był wtedy piłkarzem a Nagelsmann nie :D
0
@Hadim argument godny przedszkolaka xd. Czyli nic nie przemawia za 60latkiem poza jednym sezonem xd
0
@Hadim a jak ma nie być przepaść jak chłop jest tyle starszy xd
0
@Hadim acha czyli jak gość ma prawie 60lat i tylko chwilę był głównym trenerem to jest ok? Ty czytasz co piszesz?
0
@TowarEK po części tak
1
@bartekvisca Marquez >Xavi
0
@PatrykBarca porównywanie w ten sposób trenerów jest śmieszne.
0
@ViscaelBarca2007 Bernal za młody żeby grać w seniorach. Będzie dostawał tylko minuty co jakiś czas
0
@ViscaelBarca2007 chodzi mi o to że ludzie go po paru meczach zaczną zwalniać
0
@ViscaelBarca2007 jak ktoś będzie odrazu oczekiwał efektów to nie ma co się dziwić.
Ja widzę w Marquezie nadzieję bo jakby spojrzeć na jego profil to jest idealny ale ten brak doświadczenia niepokoi. W połączeniu z tym panem https://www.fcbarca.com/117753-kim-jest-julio-tous-ktory-ma-odmienic-przygotowanie-fizyczne-pilkarzy-barcelony.html mógłby odzyskać Pedriego.... a może nawet Ansu (w tego drugiego sam już nie wierzę).
0
@vangoor Real gra inaczej, gra na kontry a gra pozycyjna to co innego
0
@KibicBarcy84 jak zarząd poleciał na Mallorce go prosić xd
0
@vangoor w nowoczesnym futbolu nie potrzeba skrzydeł. Na DM mamy Casado a Xavi nawet nie da mu szansy
0
@Arden i jeszcze kilka talentów w La Massi czeka na szanse
0
@ViscaelBarca2007 tak
1
@Arden biorąc pod uwagę jak zawodnicy indywidualnie wygrywają mecze to dodając mocnego trenera mamy naprawdę mocny skład
0
@ViscaelBarca2007
@Rewolucja123
Ostatnio ktoś wrzucał tu link że Marquez może odejść jeśli nie dostanie posady Xaviego
0
@Rewolucja123 Marquez podobno chce objąć pierwszy zespół
0
@Rewolucja123 agentem Marqueza jest Mendes
0
@Rewolucja123 zapóźno
3
@Rewolucja123 da się xd?
Ja chcę zwolnienia Xaviego nieważne w jakim stylu
0
@Rewolucja123 już się dobiliśmy
1
@Barcasub Marquez
0
@Emhyr też racja
0
@Emhyr nowy trener powinien już być po meczu z Sevilla
0
@Kibic_83 i dobrze
4
@Capitano5 a czemu ma nie mieć? Legenda klubu i przywódca na boisku. Mentalnie zjada Xaviego, ma bardzo duży wpływ na chłopaków z rezerw
0
@Ronad10 znowu nie rozumiesz. Nie rozwijają się dalej
0
@mikke jego decyzja