BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 niech obydwaj odejdą
@Barcasub mam złe przeczucie że zostanie
0
Nie wiem jak was ale mnie bardziej interesuje co będzie po meczu xd
1
Mam złe przeczucie że zostanie
0
@OldMc84 ale kilka źródeł pisało że prosi o odejście
0
@takisobiektos to się okaże jak przejmie lepszy klub
0
@Encore w takim razie kadra Brighton jest na śmiesznym poziomie
0
@Encore porównaj kadry
0
@Dankho94isback sam mówił że długo gra z kontuzją a teraz już o nic nie gramy więc po co ma wchodzić na boisko? Może być ławce bo teoretycznie grać może ale po co ryzykować?
0
@Pawci023x tak na eleven
0
@Dominiczek1704 z urazem kolana ma grać?
0
@626 jak ma obronić xd. Sprzedadzą mu kilku graczy a nawet teraz nie ma kadry do gry na kilku frontach. To jest niemożliwe
0
@michasfcb89 Marquez akurat ma spory potencjał ale to kot w worku
1
To może oznaczać że Laporta dogadał trenera (najpewniej Marquez) albo sam chce coś podziałać bez konsultacji z trenerem.
Alonso - napewno odejdzie
Oriol - odejdzie, w jego miejsce Guido
Roberto - zależy od trenera
Araujo - zależy od kontraktu
Raphinha - powiedział że zostaje
Cancelo - zależy ile za niego chcą
Felix - niewiadomo czy chcą go zostawić
Martinez - miał podobno zostać
Roque - w grę wchodzi tylko sprzedaż po słowach Currego
0
@626 nie porównuj zajęcia trzeciego miejsca w Serie A bardzo słabą drużyna do prowadzenia najlepszej drużyny w..... Arabii
0
@ViscaelBarca2007 zmierzamy do ogłoszenia bankructwa
0
@Gaz nie porównuj Alonso z wuefistą
2
@Cule1234 i tyle z nadzieji xd
1
@michasfcb89 Mendes nie jest jego agentem ani Motta nie jest kolegą Laporty
3
@Szakalaka12369 dobrze się czujesz?
0
@Wizz777 chyba Laporta liczy tylko na superlige, jak ona nie powstanie to chyba zostaje tylko sprzedaż części klubu
0
@quritto xd. Najlepsze jest to że nie masz racji w żadnej dyskusji ze mną to zamiast napisać coś swojego to próbujesz wyłapać moje błędy, zresztą nieudolnie.
0
@DamianPSV nie. Dlaczego nie gra Faye, Fort, Guiu, Roque i Garrido? Oni powinni grać a znajdzie się więcej graczy którzy mogą dostać szansę.
2
To się dobrze nie skończy. W tym momencie znowu zwiększamy zadłużenie i nie mamy z czego spłacać. Nie wiem czy Laporta ma wogóle jakiś plan bo narazie zmierzamy do przymusu sprzedaży klubu
0
@Muhitos jest bardzo słabym trenerem. Marquez byłby dużo lepszy. Młodzi nie rozwijają się u Xaviego. Mamy bardzo dobry skład i to jak gramy jest nie do zaakceptowania po 2,5 roku jego pracy
1
@matirix20 jak czysto potencjał to tak od najlepszego do najgorszego:
Yamal, Pedri, Fati, Cubarsi, Gavi, Fermin, Balde, Roque. Oczywiście Roque trudno ocenić więc ostatni w tym zestawieniu
0
@TheNekro94 ty siebie słyszysz xd?
0
@nexxo to że jest najlepszą opcją jest oczywiste ale już na 99% zapóźno
2
@michal199500hehe trener to bardzo ważny element drużyny a Xavi zawodzi na każdym kroku.
Co wy macie z tym stawianiem na młodych? Gra tylko Yamal i Cubarsi ale to cracki i grają lepiej niż gracze z podstawy, reszta grzeje ławę. Nie rozwija młodych i to jest problem.
Mamy mocna kadrę a na transfery nas nie stać, Michel, Alonso i Motta jakoś nie potrzebują mocnych graczy
7
@michal199500hehe obydwaj powinni odejść
1
@dominikm jak można bronić tak słabego trenera to nie zrozumiem