1

@Culer9002 niech obydwaj odejdą

@Barcasub mam złe przeczucie że zostanie

0

Nie wiem jak was ale mnie bardziej interesuje co będzie po meczu xd

1

Mam złe przeczucie że zostanie

0

@OldMc84 ale kilka źródeł pisało że prosi o odejście

0

@takisobiektos to się okaże jak przejmie lepszy klub

0

@Encore w takim razie kadra Brighton jest na śmiesznym poziomie

0

@Encore porównaj kadry

0

@Dankho94isback sam mówił że długo gra z kontuzją a teraz już o nic nie gramy więc po co ma wchodzić na boisko? Może być ławce bo teoretycznie grać może ale po co ryzykować?

0

@Pawci023x tak na eleven

0

@Dominiczek1704 z urazem kolana ma grać?

0

@626 jak ma obronić xd. Sprzedadzą mu kilku graczy a nawet teraz nie ma kadry do gry na kilku frontach. To jest niemożliwe

0

@michasfcb89 Marquez akurat ma spory potencjał ale to kot w worku

1

To może oznaczać że Laporta dogadał trenera (najpewniej Marquez) albo sam chce coś podziałać bez konsultacji z trenerem.
Alonso - napewno odejdzie
Oriol - odejdzie, w jego miejsce Guido
Roberto - zależy od trenera
Araujo - zależy od kontraktu
Raphinha - powiedział że zostaje
Cancelo - zależy ile za niego chcą
Felix - niewiadomo czy chcą go zostawić
Martinez - miał podobno zostać
Roque - w grę wchodzi tylko sprzedaż po słowach Currego

0

@626 nie porównuj zajęcia trzeciego miejsca w Serie A bardzo słabą drużyna do prowadzenia najlepszej drużyny w..... Arabii

0

@ViscaelBarca2007 zmierzamy do ogłoszenia bankructwa

0

@Gaz nie porównuj Alonso z wuefistą

2

@Cule1234 i tyle z nadzieji xd

1

@michasfcb89 Mendes nie jest jego agentem ani Motta nie jest kolegą Laporty

3

@Szakalaka12369 dobrze się czujesz?

0

@Wizz777 chyba Laporta liczy tylko na superlige, jak ona nie powstanie to chyba zostaje tylko sprzedaż części klubu

0

@quritto xd. Najlepsze jest to że nie masz racji w żadnej dyskusji ze mną to zamiast napisać coś swojego to próbujesz wyłapać moje błędy, zresztą nieudolnie.

0

@DamianPSV nie. Dlaczego nie gra Faye, Fort, Guiu, Roque i Garrido? Oni powinni grać a znajdzie się więcej graczy którzy mogą dostać szansę.

2

To się dobrze nie skończy. W tym momencie znowu zwiększamy zadłużenie i nie mamy z czego spłacać. Nie wiem czy Laporta ma wogóle jakiś plan bo narazie zmierzamy do przymusu sprzedaży klubu

0

@Muhitos jest bardzo słabym trenerem. Marquez byłby dużo lepszy. Młodzi nie rozwijają się u Xaviego. Mamy bardzo dobry skład i to jak gramy jest nie do zaakceptowania po 2,5 roku jego pracy

1

@matirix20 jak czysto potencjał to tak od najlepszego do najgorszego:
Yamal, Pedri, Fati, Cubarsi, Gavi, Fermin, Balde, Roque. Oczywiście Roque trudno ocenić więc ostatni w tym zestawieniu

0

@TheNekro94 ty siebie słyszysz xd?

0

@nexxo to że jest najlepszą opcją jest oczywiste ale już na 99% zapóźno

2

@michal199500hehe trener to bardzo ważny element drużyny a Xavi zawodzi na każdym kroku.
Co wy macie z tym stawianiem na młodych? Gra tylko Yamal i Cubarsi ale to cracki i grają lepiej niż gracze z podstawy, reszta grzeje ławę. Nie rozwija młodych i to jest problem.
Mamy mocna kadrę a na transfery nas nie stać, Michel, Alonso i Motta jakoś nie potrzebują mocnych graczy

7

@michal199500hehe obydwaj powinni odejść

1

@dominikm jak można bronić tak słabego trenera to nie zrozumiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?