BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adi19962 za co ta szansa? Marquez bardziej zasłużył. Nie stać nas na dawanie kolejnej szansy wuefiście
0
Komentarz usunięty
0
@siara10 ale ty jesteś żałosny xd
0
@Rewolucja123 tak wyprowadził nas z dołka ale zobacz ile poszło na transfery i jaką dostał kadrę a jaką miał Koeman.
Superpuchar wygrany w pięknym stylu ale liga przepchana na farcie 1:0.
Zespół się nie rozwija, nie ma stylu, gracze zaliczają regres......
Jestem obiektywny i Xavi to niewypał i powinien się zawijać jak najszybciej.
Marquez musi odwzorowywać ,,styl" Xaviego i nawet to mu wychodzi lepiej to można sobie tylko wyobrazić jak by to chodziło gdyby Marquez grał po swojemu.
0
@Rewolucja123 xd
- Xavi nie dźwignął presji, dostał transfery za ponad 200mln
- Marquez stawia na rozwój a nie na wyniki
- Pimienta grał na wyniki a nie ma rozwój
- Xavi to flop
0
@Rewolucja123 Marquez już teraz pokazał więcej umiejętności trenerskich niż Xavi.
Na nikogo lepszego nas nie stać, wolę jego niż Conceicao.
Marquez to chociaż nadzieja na coś lepszego (trudno żeby było gorzej) a pozostanie Xaviego to zmarnowanie kolejnego sezonu
0
@Nieznajomy Marquez już teraz pokazał więcej umiejętności trenerskich niż Xavi.
Nikt nie robi z niego Guardioli.
Z tymi 10lat przesadziłeś
0
@ikar34 ,,Marquez nic nie wniesie" ciekawe skąd to wiesz
1
@Manypijany Marquez. Na innych już zapóźno
0
@Emhyr nie dałem rady wczoraj obejrzeć meczu. Ile on wogóle zagrał?
1
@Cule1234 i dobrze
0
@Albatros w Brazylii miał więcej miejsca i czasu na przyjęcie, musi się przyzwyczaić
0
@R_da_Souza_Faria ten zarząd to mem i już nic mnie nie zdziwi
1
Nie zdziwię się jak zostanie
1
@ViscaelBarca2007 wiesz poczyniają u niego postępy to warto było dopisać (:
Ja nie widzę innej opcji niż Marquez, wolę jego niż Conceicao
0
@Lucyfffer Motta zdecydowanie ale już zaklepany przez Juve. Tak to Marquez
0
@BISHBASHBOSH ja go osobiście nie chcę ale wątpię że nas stać
1
@ViscaelBarca2007 na nikogo lepszego się nie zapowiada. Chciałem Motte albo De Zerbiego czy Amormia/Nagelsmana ale na nich nie ma szans
2
@tbas nazwiska? A proszę bardzo: Cubarsi, Faye, Fort, Fernandez, Bernal, Rodriguez, Casado i Yamal. A to tylko krótki okres jego pracy.
To teraz ja zapytam: kogo rozwinął wspaniały Pimienta?
1
@tbas pokaż mi lepszego.
Który trener rozwinął w ostatnim czasie taką ilość młodych?
0
@Emhyr ma potencjał tylko to kot w worku bo nie trenował nikogo w pierwszej lidze. Tylko że my nie mamy zbyt dużego pola manewru.
Według mnie prędzej czy później będzie w topowym zespole
5
@tbas Marquez to najlepszy trener rezerwach od lat. Nikogo poważnego nie obchodzą wyniki rezerwach tylko to jaką wykonuje pracę. Ma bardzo młodą kadrę, dużo kontuzji i co chwilę traci graczu na rzecz seniorów a i tak kręci mega wyniki.
3
@rogal478 Marquez
0
@Emhyr to chyba normalne że trafiłby do klubu takiego pokroju. Ale Granada to przesada
0
@Pawlak1992 wolę kota w worku niż wuefiste
3
@blakkudium bo jest za dobry na rezerwy.
Myślę że jak nie dostanie stanowiska po Xavim to odejdzie
0
@Pawlak1992 Marquez jest lepszy
0
@Rarenzio ale odkrycie xd.
Ale w 2020r. był zdecydowanie najlepszy (:
6
@Adddi mamy się wzmocnić a nie osłabić
0
@Emhyr Xavi nawet z nim nie rozmawia