BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seeba po pierwsze Klopp robi sobie przerwę.
Po drugie Marquez jest lepszy niż Xavi
0
@4Fabregas4 dobrze rozumiem że z tych nazwisk chcesz Xaviego xd?
0
@okiemtypera_lucaxx95 akurat tutaj Deco ma najlepsze propozycje
0
@Proxi xd. Motta to obok Alonso najbardziej obiecujący trener. Mało jest tak kompletnych taktycznie trenerów.
Jeśli jest jeszcze szansa to trzeba go brać jak najszybciej
0
@CPuyol a co u reszty nie będą?! To że Xavi jest taki to nie oznacza że reszta też
0
@Patry10 jak Motta nie daje powodu do optymizmu to ja nie wiem czego ty wymagasz
0
@Emhyr absolutnie nie. Są inne opcje
0
@RosjaninBut dlatego mówię że nie jest efektowny, nie nadaje się do drużyn które mają dominować
0
@RosjaninBut bardziej gra na przetrwanie.
Flick gra bardziej efektownie ale za to słabo w obronie. Już pominę fakt że to one season wonder
0
@Emhyr jeśli prezydent nie wyjdzie do nich i nie powie że jest to konieczne to beton z socios tego nie zaakceptuje
0
@Arden ty chyba nie wiesz kim jest Motta
1
@RosjaninBut Tuchel nie gra efektownie. To typowy trener do robienia wyników.
Przyjdzie na maks 2 lata i zrobi wyniki ale nie będziemy grać ładnie ani nie rozwinie młodych
0
@AlexDark00 lepszego kandydata nie ma
0
@Emhyr Deco musisz!
0
@niepijpiotrek Motta idzie do Juve
2
@Kondziubarca Deco musisz!
16
Flick, Tuchel - nie no ludzie przecież żaden nie pasuje do profilu jakiego szukamy.
Motta, Marquez - to już są bardzo dobre opcje, zwłaszcza ten pierwszy ale Deco ma mało do powiedzenia.
Yuste to niech się nie wypowiada
1
@Pawlak1992 też tak sądzę.
Sorry jeśli wprowadziłem w błąd, piszę to co słyszałem. Dla nas byłoby to dobre bo nasi piłkarze mieliby z nim kontakt
0
@Pawlak1992 kojarzę że czytałem niedawno. Masz tam część informacji a nigdzie nie napisałem że mówili to oficjalnie. Może domysły dziennikarzy
0
@Pawlak1992 tego drugiego już znaleźć nie mogłem
0
@Magicc89PL wiem ale są zgrubsza przesłanki że będzie repka. Jakoś nie mam pomysłu jaki klub miałby prowadzić
0
@Pawlak1992
https://sportowefakty-wp-pl.cdn.ampproject.org/v/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1098140/ujawnila-jakiej-druzyny-guardiola-nie-poprowadzi?amp_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM%3D#amp_tf" target="_blank" rel="nofollow">https://sportowefakty-wp-pl.cdn.ampproject.org/v/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1098140/ujawnila-jakiej-druzyny-guardiola-nie-poprowadzi?amp_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM%3D#amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=17161964020475&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&share=https%3A%2F%2Fsportowefakty.wp.pl%2Fpilka-nozna%2F1098140%2Fujawnila-jakiej-druzyny-guardiola-nie-poprowadzi
A tu link że chce trenować Anglię
https://www.fcbarca.com/112309-bar-canaletes-pep-guardiola-chcialby-objac-reprezentacje-anglii.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/112309-bar-canaletes-pep-guardiola-chcialby-objac-reprezentacje-anglii.html
To dlaczego go nie chcą to nie pytanie do mnie
0
@quritto o tym że mnie lubisz to wiem :D
PSG rywalizowało, mieli grupę śmierci tylko zagrali fatalnie z BVB
0
@Pawlak1992 tam była gadka z obu stron że oni nie lubią stylu Pepa a i on tam siebie nie widzi
0
@quritto weź chłopie się ogarnij.
Mówię o Cancelo i Xavim bo zwaliłeś przegraną tylko na Araujo.
Rywalizacja to walka o trofea a to co my odwaliliśmy w tym sezonie to nie rywalizacja tylko branie udziału
1
@lj89 nic nie wiadomo, przesunęli spotkanie
0
@quritto jest różnica między udziałem i rywalizacją.
Czyli z PSG przegraliśmy tylko przez Araujo? Czyli dwa głupie błędy Cancelo i złe zmiany Xaviego się już nie liczą?
0
@Pawlak1992 już raz mówił że nie będzie ich trenował
8
@Pawlak1992 ja obstawiam jakąś reprezentację, może Anglia
0
@sylweste.r myślę że jakby chciał tu być to by wogóle nie odchodził