0

@TheNekro94 ty siebie słyszysz xd?

0

@nexxo to że jest najlepszą opcją jest oczywiste ale już na 99% zapóźno

2

@michal199500hehe trener to bardzo ważny element drużyny a Xavi zawodzi na każdym kroku.
Co wy macie z tym stawianiem na młodych? Gra tylko Yamal i Cubarsi ale to cracki i grają lepiej niż gracze z podstawy, reszta grzeje ławę. Nie rozwija młodych i to jest problem.
Mamy mocna kadrę a na transfery nas nie stać, Michel, Alonso i Motta jakoś nie potrzebują mocnych graczy

7

@michal199500hehe obydwaj powinni odejść

1

@dominikm jak można bronić tak słabego trenera to nie zrozumiem

7

@umtiti Raphinha jest bardzo dobry

5

@dominikm hahhahaha xdddd. Między nimi i Xavim jest przepaść. Porównując ich z wuefistą bardzo ich obrażasz

0

@MOLESTA a ja myślę że jest coś na rzeczy. Po decyzji Xaviego miał być kandydatem numer 1 tylko potem sprawa ucichła. Jest byłym graczem Barcy a Laporta lubi zatrudniać ludzi którzy tu grali. Ale myślę że już zapóźno

0

@MOLESTA tego nie wiem. Dla mnie on chce zostać we Włoszech ale jak chcemy spróbować to trzeba szybko ruszyć

2

@MOLESTA jeden szczegół, Motta ma ogromny respekt i szacunek we Włoszech i może chce tam zostać i nie podoba mu się to co się dzieje u nas? To też może być ważne

23

Jeśli jest chociaż cień szansy na niego to trzeba ruszyć jak najszybciej. On jest obok Alonso najlepiej obiecującym młodym trenerem

1

@blakkudium to ja już nic nie rozumiem xd

0

@Pawlak1992 Motta jest lepszy

0

@FcPortoFan1999 miał być wybrańcem.
Problemem jest cena

0

@FcPortoFan1999 może nas odbuduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@OldMc84 przecież napisali że FFP nie nieumożliwi zatrudnienia trenera xd

0

@Emhyr De Zerbi fichado!

1

@Greenalley jestem zdania że postawią na najtańszą opcje a za De Zerbiego trzeba zapłacić

0

@krol211 nie wiem

0

@Emhyr Brighton lubi takich trenerów, potem na nich zarabia

0

@krol211 De Zerbi fichado ((((((:

0

@Iniesta997 ale tak zawsze tu jest xd

0

@ArcziArtt porównanie do Setiena jest nie na miejscu. De Zerbi to młody trener i cały czas się rozwija jako trener a Setien miał już swoje lata.

0

@krol211 jak mówi że odchodzi to znaczy że się z kimś dogadali. Oni chcieli z nim przedłużyć umowę żeby tą klauzulę zwiększyć

0

@ViscaelBarca2007 wsumie tak. Ludzie tutaj bardziej oceniają wyniki niż prace trenera

1

@KrychaFCB nie no De Jong?! On powinien odejść pierwszy

1

@slayer podobno ma odejść z rezerw, więc jak nie dostanie roboty po Xavim to go tu już nie będzie

0

@FcPortoFan1999 czyli źle mu życzysz xd.

0

@Wojtas823 zobacz ligę i jaką mają okropną kadrę w porównaniu z resztą.
W poprzednim sezonie zajął 6 miejsce (najlepszy wynik w historii klubu) i w nagrodę wyprzedali mu każdego ważnego gracza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?