BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ty siebie słyszysz xd?
0
@nexxo to że jest najlepszą opcją jest oczywiste ale już na 99% zapóźno
2
@michal199500hehe trener to bardzo ważny element drużyny a Xavi zawodzi na każdym kroku.
Co wy macie z tym stawianiem na młodych? Gra tylko Yamal i Cubarsi ale to cracki i grają lepiej niż gracze z podstawy, reszta grzeje ławę. Nie rozwija młodych i to jest problem.
Mamy mocna kadrę a na transfery nas nie stać, Michel, Alonso i Motta jakoś nie potrzebują mocnych graczy
7
@michal199500hehe obydwaj powinni odejść
1
@dominikm jak można bronić tak słabego trenera to nie zrozumiem
7
@umtiti Raphinha jest bardzo dobry
5
@dominikm hahhahaha xdddd. Między nimi i Xavim jest przepaść. Porównując ich z wuefistą bardzo ich obrażasz
0
@MOLESTA a ja myślę że jest coś na rzeczy. Po decyzji Xaviego miał być kandydatem numer 1 tylko potem sprawa ucichła. Jest byłym graczem Barcy a Laporta lubi zatrudniać ludzi którzy tu grali. Ale myślę że już zapóźno
0
@MOLESTA tego nie wiem. Dla mnie on chce zostać we Włoszech ale jak chcemy spróbować to trzeba szybko ruszyć
2
@MOLESTA jeden szczegół, Motta ma ogromny respekt i szacunek we Włoszech i może chce tam zostać i nie podoba mu się to co się dzieje u nas? To też może być ważne
23
Jeśli jest chociaż cień szansy na niego to trzeba ruszyć jak najszybciej. On jest obok Alonso najlepiej obiecującym młodym trenerem
1
@blakkudium to ja już nic nie rozumiem xd
0
@Pawlak1992 Motta jest lepszy
0
@FcPortoFan1999 miał być wybrańcem.
Problemem jest cena
0
@FcPortoFan1999 może nas odbuduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@OldMc84 przecież napisali że FFP nie nieumożliwi zatrudnienia trenera xd
0
@Emhyr De Zerbi fichado!
1
@Greenalley jestem zdania że postawią na najtańszą opcje a za De Zerbiego trzeba zapłacić
0
@krol211 nie wiem
0
@Emhyr Brighton lubi takich trenerów, potem na nich zarabia
0
@krol211 De Zerbi fichado ((((((:
0
@Iniesta997 ale tak zawsze tu jest xd
0
@ArcziArtt porównanie do Setiena jest nie na miejscu. De Zerbi to młody trener i cały czas się rozwija jako trener a Setien miał już swoje lata.
0
@krol211 jak mówi że odchodzi to znaczy że się z kimś dogadali. Oni chcieli z nim przedłużyć umowę żeby tą klauzulę zwiększyć
0
@ViscaelBarca2007 wsumie tak. Ludzie tutaj bardziej oceniają wyniki niż prace trenera
1
@KrychaFCB nie no De Jong?! On powinien odejść pierwszy
1
@slayer podobno ma odejść z rezerw, więc jak nie dostanie roboty po Xavim to go tu już nie będzie
0
@ViscaelBarca2007
https://www.fcbarca.com/116485-roberto-de-zerbi-guardiola-dla-ubogich-czy-kolejny-slepy-zaulek.html
Tutaj bardziej opisany profil trenera
0
@FcPortoFan1999 czyli źle mu życzysz xd.
0
@Wojtas823 zobacz ligę i jaką mają okropną kadrę w porównaniu z resztą.
W poprzednim sezonie zajął 6 miejsce (najlepszy wynik w historii klubu) i w nagrodę wyprzedali mu każdego ważnego gracza