1

Czekaj co xd? Nawet jak mamy stać się memem to niech on odejdzie

0

0

@jamal00 Yamal by nie grał gdyby Dembele został, miał grać w Barcy B

0

@Serducho fanboy Xaviego w akcji xd.
Kibice nie są piłkarzami bo nie każdy umie grać i ma talent.
Ty się wogóle nie znasz na piłce jeśli bronisz tych patałachów

0

@Iniesta997 bo Motta i Carlo to bardzo uniwersalni trenerzy, nie grają jednego tylko mają w zanadrzu kilkanaście rozwiązań

0

@Iniesta997 nie no oczywiście nie porównuję Motty z Marquezem bo to przepaść na ten moment. Motta to obok Alonso najlepszy młody trener i to będą według mnie odpowiedniki Guardioli i Kloppa za kilka lat.
Ale dodałbym jeszcze że drużyna rezerw jest praktycznie co roku bardzo zmieniana więc rym większy szacun dla Marqueza że to tak świetnie funkcjonuje

0

@barejant żaden Klopp tu nie trafi.
Nawet jakbyśmy na niego czekali to powinien awansować Marquez i przygotować zespół bo przy Xavim jest regres

0

@Iniesta997 no napewno xd, trudno żeby byli gorsi.
Powiem od siebie że Marquez może być kocurem w trenerce i mam nadzieję że przedłuży kontrakt i niedługo dostanie szansę w pierwszym zespole

0

@Hindus no wsumie

0

@Iniesta997 on powiedział że nawet nie obserwuje Bolognii więc zdecydowanie odpada. On chciał Conceicao albo Marqueza

0

@Kubsoleon to Almeria ludzie bez przesady

3

Jeśli Deco (dyrektor sportowy) nie chciał Xaviego a on i tak został to pokazuje że Deco został zatrudniony po znajomości żeby przytakiwać Laporcie, nie ma nic do gadania w takich sprawach

0

Naszym największym wzmocnieniem będzie pożegnanie tego wuefisty

2

@priest9999 największym problemem jest brak dobrego trenera

1

@Fake69
- na DM przyjdzie tylko Guido za darmo
- Nico przyjdzie tylko przy kilku sprzedażach
- Lewy powiedział że zostaje

0

Misja: Odkupienie

3

@Lucasde jakiego Inakiego xd

1

@Arden kontrakty obydwóch wzrastają w następnym sezonie

2

@Cule1234 hahahhah xd. My nie mamy miejsca w FFP na obecną kadrę xd

10

Gavi?! Ten człowiek jest chory

16

Trzeba zreformować VAR a nie go usuwać

0

@626 pewnie tak ale ludzie to najłatwiejszy mecz do końca sezonu więc powinien zagrać

7

@626 dla mnie to chyba najlepsza okazja żeby Roque w końcu zagrał w podstawie

0

@Ronad10 a co mają się na Almeriie murować xd?

0

@Pawlak1992 to się nie liczy do FFP więc możliwe

1

@Tarins według mnie nie

0

@Pawlak1992 nie muszę podważać bo to żaden argument. To ty próbujesz mnie przekonać że niby poszli za darmo. Mam rozumieć że poszedł z nimi na piwo i przekonał żeby poszli za darmo po tym jak chcieli zostać?
Nadal czekam na argument, napisz coś poważnego bo tylko marnujesz mój czas

0

@Rarenzio sam dobijałeś w podstawówce.
Nie masz pojęcia jak trudną pozycją jest napastnik i nie masz pojęcia jak trudno jest wykręcić takie liczby i tak przyczynić się do zdominowania wszystkiego

0

@Rarenzio na jakiej podstawie lepsi? Bo Ty tak uważasz?

0

@Ronad10 tam jest lepsza organizacja, oni nie grają w naszym stylu. Z City chcieli przetrwać i grali na kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?