BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czekaj co xd? Nawet jak mamy stać się memem to niech on odejdzie
0
@Messibestplayerintheworld xdddddd
0
@jamal00 Yamal by nie grał gdyby Dembele został, miał grać w Barcy B
0
@Serducho fanboy Xaviego w akcji xd.
Kibice nie są piłkarzami bo nie każdy umie grać i ma talent.
Ty się wogóle nie znasz na piłce jeśli bronisz tych patałachów
0
@Iniesta997 bo Motta i Carlo to bardzo uniwersalni trenerzy, nie grają jednego tylko mają w zanadrzu kilkanaście rozwiązań
0
@Iniesta997 nie no oczywiście nie porównuję Motty z Marquezem bo to przepaść na ten moment. Motta to obok Alonso najlepszy młody trener i to będą według mnie odpowiedniki Guardioli i Kloppa za kilka lat.
Ale dodałbym jeszcze że drużyna rezerw jest praktycznie co roku bardzo zmieniana więc rym większy szacun dla Marqueza że to tak świetnie funkcjonuje
0
@barejant żaden Klopp tu nie trafi.
Nawet jakbyśmy na niego czekali to powinien awansować Marquez i przygotować zespół bo przy Xavim jest regres
0
@Iniesta997 no napewno xd, trudno żeby byli gorsi.
Powiem od siebie że Marquez może być kocurem w trenerce i mam nadzieję że przedłuży kontrakt i niedługo dostanie szansę w pierwszym zespole
0
@Hindus no wsumie
0
@Iniesta997 on powiedział że nawet nie obserwuje Bolognii więc zdecydowanie odpada. On chciał Conceicao albo Marqueza
0
@Kubsoleon to Almeria ludzie bez przesady
3
Jeśli Deco (dyrektor sportowy) nie chciał Xaviego a on i tak został to pokazuje że Deco został zatrudniony po znajomości żeby przytakiwać Laporcie, nie ma nic do gadania w takich sprawach
0
Naszym największym wzmocnieniem będzie pożegnanie tego wuefisty
2
@priest9999 największym problemem jest brak dobrego trenera
1
@Fake69
- na DM przyjdzie tylko Guido za darmo
- Nico przyjdzie tylko przy kilku sprzedażach
- Lewy powiedział że zostaje
0
Misja: Odkupienie
3
@Lucasde jakiego Inakiego xd
1
@Arden kontrakty obydwóch wzrastają w następnym sezonie
2
@Cule1234 hahahhah xd. My nie mamy miejsca w FFP na obecną kadrę xd
10
Gavi?! Ten człowiek jest chory
16
Trzeba zreformować VAR a nie go usuwać
0
@626 pewnie tak ale ludzie to najłatwiejszy mecz do końca sezonu więc powinien zagrać
7
@626 dla mnie to chyba najlepsza okazja żeby Roque w końcu zagrał w podstawie
0
@Ronad10 a co mają się na Almeriie murować xd?
0
@Pawlak1992 to się nie liczy do FFP więc możliwe
1
@Tarins według mnie nie
0
@Pawlak1992 nie muszę podważać bo to żaden argument. To ty próbujesz mnie przekonać że niby poszli za darmo. Mam rozumieć że poszedł z nimi na piwo i przekonał żeby poszli za darmo po tym jak chcieli zostać?
Nadal czekam na argument, napisz coś poważnego bo tylko marnujesz mój czas
0
@Rarenzio sam dobijałeś w podstawówce.
Nie masz pojęcia jak trudną pozycją jest napastnik i nie masz pojęcia jak trudno jest wykręcić takie liczby i tak przyczynić się do zdominowania wszystkiego
0
@Rarenzio na jakiej podstawie lepsi? Bo Ty tak uważasz?
0
@Ronad10 tam jest lepsza organizacja, oni nie grają w naszym stylu. Z City chcieli przetrwać i grali na kontry.