0

@priest9999 zależy, Real jak się nie mylę najpierw trzymał Viniego i Rodrygo w rezerwach a pensje mieli chyba podobne

0

@priest9999 a nie? To mała pensja a w pierwszym zespole jesteśmy poza limitem

0

@Hindus no za darmo jest dobrą opcją

0

@priest9999 można było go odpoczątku tam zarejestrować jak Xavi go nie chciał.
Ma małą pensje więc by się zmieścił

1

Mnie zastanawia czemu nie odesłano Roque do rezerw, tam by chociaż się adaptował i Marquez by go zaczął rozwijać a tak nie gra i chcą się go pozbyć.

0

@AlexDark00 jego agent powiedział że jak ma odejść to tylko definitywnie, żadne wypożyczenie

0

@Wiking88 jak odchodził z Barcy miał 16lat więc trudno powiedzieć czemu.
Xavi nie przyciągnie tutaj żadnego młodego, on nikogo nie umie rozwijać

0

@Litman Xavi go napewno nie rozwinie, prędzej straci wartość

0

@Emhyr sama premia nie pomoże, trzeba kogoś sprzedać

0

@Reviven 300min, 2 gole i nie grał nawet na swojej pozycji.
Ta sytuacja to wina Xaviego i nie ma sensu go bronić

0

@rodineusz przecież przy transferze to było wiadome xd.
Jak miał coś pokazać jak nic nie gra? Vini w jego wieku kopał się po czole.
Nic nie usprawiedliwia tej sytuacji

13

@Faro przecież to nie pierwszy zawodnik z ligi brazylijskiej w tym klubie i każdy potrzebował sporo czasu na adaptacje.
Albo nawet w Realu Vini i Rodrygo prawie 2 lata się adaptowali

22

Hahahha xd. Ten zarząd to mem

0

@krol211 nawet nie skomentuję tego cyrku

0

@4Fabregas4 same bzdury.
Możesz mnie sobie blokować, widać że nie umiesz dyskutować.

0

@Knysz jest i to parę ale wymagają dalszego rozwoju

0

@Pawlusek nikt mu nie da tej posady

0

@Faro dla mnie dziwne bo ma małą pensje

0

@AlexDark00 no nie wiem co ma do tego Lewy

0

@Faro De Jonga napewno do sprzedaży.
Mats też przy dobrej ofercie.
Araujo sporotowo nie ale przy mega ofercie można się zastanowić ale dla mnie nie bo w to miejsce pewnie przyjdzie jakiś Olmo

0

@Faro mógł zostać jeszcze w PSV

9

@Faro najpierw trzeba wywalić Xaviego bo nieważne kto przyjdzie to i tak zaliczy zjazd

1

@krol211 może być ale nie do końca mnie przekonuje przez słabą grę nogami.
To zależy ile by za niego chcieli

1

@AlexDark00 czytam i nikt nie wspomina o Lewym a ty musisz mu jakoś umniejszyć

1

@4Fabregas4 nie no śmiać mi się chce xd.
Czyli dla ciebie jak grał kiedyś na stoperze z automatu mówi że umie bronić i mamy nie patrzeć co odwala w meczach?
I kto tu nie umie myśleć logicznie.
Gość zwalnia akcje i sam kasuje nam kontry bo musi zrobić kółeczko i boi się podać prostopadle.
Zastanów się nad sobą gościu bo piszesz farmazony, nie masz żadnego argumentu i jeszcze na kogoś powiesz że się nie zna xd.

0

Chciałbym go ale jak go nawet wypożyczymy to i tak nie zostanie bo jak wypali to nas nie stać a jak nie wypali to go nie kupimy.

0

11

@AlexDark00 ty naprawdę masz kompleks Lewego xd

3

@Arden ludzie nawet Yamala sprzedają xd

0

@Faro żeby nie było, Mats to topka ale przez jego problemy zdrowotne on nie będzie grał do 40stki.
Patrząc na naszą sytuacje to jak bym się nie zastanawiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?