BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Faro najpierw trzeba wywalić Xaviego bo nieważne kto przyjdzie to i tak zaliczy zjazd
1
@krol211 może być ale nie do końca mnie przekonuje przez słabą grę nogami.
To zależy ile by za niego chcieli
1
@AlexDark00 czytam i nikt nie wspomina o Lewym a ty musisz mu jakoś umniejszyć
1
@4Fabregas4 nie no śmiać mi się chce xd.
Czyli dla ciebie jak grał kiedyś na stoperze z automatu mówi że umie bronić i mamy nie patrzeć co odwala w meczach?
I kto tu nie umie myśleć logicznie.
Gość zwalnia akcje i sam kasuje nam kontry bo musi zrobić kółeczko i boi się podać prostopadle.
Zastanów się nad sobą gościu bo piszesz farmazony, nie masz żadnego argumentu i jeszcze na kogoś powiesz że się nie zna xd.
0
Chciałbym go ale jak go nawet wypożyczymy to i tak nie zostanie bo jak wypali to nas nie stać a jak nie wypali to go nie kupimy.
0
@lntrowertyk tak
11
@AlexDark00 ty naprawdę masz kompleks Lewego xd
3
@Arden ludzie nawet Yamala sprzedają xd
0
@Faro żeby nie było, Mats to topka ale przez jego problemy zdrowotne on nie będzie grał do 40stki.
Patrząc na naszą sytuacje to jak bym się nie zastanawiał
4
@FcPortoFan1999 napewno nie Pena.
Są opcje:
- Dimitrievski za darmo po sezonie
- Valles i Bułka to ciekawe opcje
- ewentualnie można poszukać w szkółce albo ściągnąć jakiegoś wonderkida ze skautingu
Mats ma 32lata i problemy z kolanem i lumbago, jak wyłożą sporo kasy to jak bym sprzedał ze względu na naszą sytuacje
3
@Kondziubarca w przypadku sporej oferty bym sprzedał
0
@Arden dobry transfer
2
@Reviven dopóki trenerem jest Xavi to tak.
Nie ważne kto przyjdzie to i tak po jakimś czasie zgaśnie pod Xavim jak każdy
0
@4Fabregas4 ty się chłopie zastanów co piszesz
0
@abram3k
Nico-50mln
Baena-40/50mln
Onana-60mln
Razem-około 150mln
0
@FcPortoFan1999 nie wiem dokładnie bo jeszcze nie podpisał profesjonalnej umowy ale pewnie 400mln
1
@DonCarletto zobaczymy, ja liczę na dobrego prezydenta u nas po tylu flopach
0
@FcPortoFan1999 oba
1
@FcPortoFan1999 taki Bartomeu się trafi i po ptokach. Będą mieli pełną kasę więc można zarazem zepsuć wszystko i coś zbudować
1
@FcPortoFan1999 Yamala już do PSG media sprzedają
0
@FcPortoFan1999 drugiego takiego szefa raczej nie będą mieli, teraz tworzy galaktyczny skład i raczej im nie dorównamy bez gruntownych zmian
0
@FcPortoFan1999 bo Perez ma bardzo dobrą pozycję negocjacyjną. Dwa lata temu miało być około 40mln brutto
3
@Tasde ale to chyba netto, czyli 30mln brutto
4
@4Fabregas4 i kto tu się nie zna na piłce xd.
Gość nie umie bronić i to widać i to ty się nie znasz na piłce jak nie potrafisz tego stwierdzić. Na dodatek gubi krycie, słabo pracuje w pressingu, źle się pozycjonuje...... on się nie nadaje na tą pozycję a o zwalnianiu akcji nie wspomnę
0
Za duża ofertę trzeba sprzedać, kasa nam potrzebna a Mats ma 32lata i problemy z kontuzjami.
W jego miejsce ściągnąć jakiegoś młodego bramkarza bo Pena jest za słaby, ewentualnie Dimitrevski jest za darmo po sezonie
0
@abram3k nie.
Ale nie jesteśmy w zasadzie 1:1 więc i tak nie dałoby rady
0
@Pyrzo_Barca są artykuły na tej stronie osób które śledzą sytuacje i jak się poczyta to jest tak jak napisałem
0
@Emhyr to po co odchodził? Dla kasy? Przecież w PSG jakiś kokosów nie zarabia
0
@MOLESTA po co nam Bruno? Niech dają gotówkę i wzmocnić inne pozycje
0
@MOLESTA a kto za to zapłaci?
Mamy na kilku napastników: Lewy, Roque, Guiu i Ferran ale to wina Xaviego że gra tylko Lewy i nie rozwija reszty.
Kupić Nico na LS i starczy