0

@Kidd no tak ale obecnie lepszym kandydatem będzie Marquez

0

@michal199500hehe żartujesz co nie?

1

@Kidd a dzięki, ale i tak zbyt szybko na Barcelonę, niech łapie doświadczenie

0

@Rarenzio to wymień i uzasadnij

0

@Pawwwweeeell bo to troll, nie ma argumentów

0

@Lokusekpl pamiętam jak na początku niby miał premii nie dostać ale jednak zgarnął :D

4

@MOLESTA nie wiem jak można było nie spróbować ruszyć po Motte

0

@KibicBarcy84 te minuty jak słyszałem to jakby miał być podstawowym graczem więc do tego daleka droga

0

@Zoker on nie jest przypadkiem asystentem narazie?

0

@Lokusekpl bzdury, podatki płaci każdy klub gdy kupuje stamtąd gracza i prowizję to samo. Zmienne są bardzo trudne do zrealizowania (złota piłka i dużo goli)

0

@Rarenzio nikt nie był lepszy i teraz szukasz na siłę. Lewy był najważniejszym elementem Bayernu i taka jest prawda

4

@Natwill wtedy zdeklasował rywali i ta piłka mu się poprostu należy. Tylko głosowania teraz nie zrobią bo wiadomo jakby to wyglądało i najpewniej nie wręczą mu tej piłki

1

@RosjaninBut ale ty wiesz że te zmienne zapłacimy jak transfer napewno wypali?

0

@Kazragore nikt go nie chce sprzedać bo jest słaby. Mamy nadmiar obrońców a musimy zarobić i nic dziwnego że Christensen byłby dobrą opcją na zarobek

0

Najprawdopodobniej wotum nieufności nie przejdzie ale ludzie trzeba ratować klub i powinno te wotum powstać jak najszybciej. Trzeba chociaż spróbować

0

@Iniesta997 i my go nie wzięliśmy.....

4

@QQL5 wymówka potrzebna

1

@tomasthc Vitor to typowa ,,9". Dla mnie jego transfer nie miał kompletnie sensu w naszej sytuacji.
Ale jak już go mamy to ludzie nie dość że gra bardzo mało, wręcz wcale to prawie cały czas na skrzydle a on nie nadaje się do gry tam

0

@Pawlak1992 podałeś jeden przykład i to był jego obowiązek bo nawet nie było jak tego rejestrować, nie zrobił tego dobrze jak wyżej napisałem.
Nie widzę żadnych plusów jego kadencji i jak chcesz się kłócić dalej to podaj lepszy przykład bo ten o niczym nie świadczy

4

@siara10 xd teraz wyzywa każdego. Ty naprawdę masz problem gościu

0

@tomasthc na ,,9" mieliśmy już Ferrana i Guiu jako zmienników Lewego

0

@Cule1234 przecież powiedział że zostanie xd

0

@Pawlak1992 jego obowiązkiem było ich wypchnąć. Nie zrobił tego bardzo dobrze żeby go za to chwalić bo większość dostała i tak większość kasy z kontraktu, niektórych sprzedaliśmy po śmiesznej cenie a niektórych nadal nie. Jeśli postrzegasz to jako plus to ja dziękuję, poprostu odwalił swój obowiązek.

Tak poczujemy skutki, już są wypowiedzi na ten temat jak np. Fonta. Jeśli Superliga nie wypali a mało na to wskazuje to tak odczujemy spore konsekwencje.

0

@Pawlak1992 redukacja pensji to był psi obowiązek po tym co zostawił Bartomeu.
Ściągnął wartościowych graczy za kasę z dźwigni tylko pogarszając naszą sytuacje i skutki poczujemy w następnych latach.
Ktoś tutaj dał fajny cytat: ,,Chleb na dziś, głód na jutro" i to świetnie podsumowuje kadencję Laporty.
Ja plusów nie widzę

0

@Jvstin09 porównaj kadry obydwu. Dawanie nominacji za prowadzenie lepszego klubu to idiotyzm

0

@Pawlak1992 jak się przyjrzeć co teraz odwala Laporta to trudno żeby było gorzej

0

@MesQueUnClub_87 Roque od dawna nie powąchał boiska

0

@Arkon tylko Nico

0

@Pawlak1992 gorzej napewno nie będzie.
Ciria to najlepszy kandydat

0

@Fake69 nie jestem za Fontem. Chcę żeby wygrał Ciria.
Dla mnie dobrze że niszczy kandature Laporcie przez wyciąganie jego błędów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?