0

@626 to zależy czy się rozwinął (:
Dużo już było takich talentów.
Ale wiąże z nimi duże nadziei bo mają talent ale Diarra i Darvich mają jeszcze sporo do poprawy

0

@JarekS myślisz że pasowałby ma do taktyki 3-2-1-3-1 z trzema ofensywnymi pomocnikami? Yamal jak się nie mylę grał tak w La Massi

0

@626 wszystko wskazuje na to że dołączy do rezerw w lato

0

@Rewolucja123 ale mówię że to fałszywa ,,9" które gra inaczej.
Na pivota przyjdzie Guido i na więcej się nie zapowiada.
Na LS przyjdzie przy dobrych wiatrach Nico albo zarząd będzie taki głupi i weźmie Olmo

0

@Rewolucja123 Felix może grać jako fałszywa ,,9" więc on odpada ale reszta się zgadza.
Dużo więcej sensu by miał transfer Messinho

1

@Faro jak zacząłem na poważnie kibicować to już Neymar odszedł

1

@DonCarletto a wiesz że może grać jako ŚPO? Yamal w La Masii sporo grał na ŚPO i mogło by dojść do zmian pozycji

0

@lntrowertyk już z Torre była taka ,,zimna wojna" i w efekcie odszedł Alemany, było też tak z Cruyffem w sprawie m.in. Simonsa i Cruyff też odszedł

0

Powiem tak, nie można zakładać że nie wygra ani że wygra. Tutaj może namieszać jeden mecz, do konać sezonu może się bardzo dużo zmienić

0

@JarekS według mnie jak Deco tak bardzo chciał odkuć się za Endricka to mógł wziąć Messinho.

2

@qchulainn 300min, 2 gole, pracuje w pressingu i dobrze szuka piłki. Widomo że techniczne odstaje przez przeskok z ligi brazylijskiej ale to co się dzieje to cyrk, powienien dostawać chociaż ogony a my go dawno nie widzieliśmy na boisku

0

@Janas11224 trzeba liczyć że wygra Ciria bo nic się nie zmieni

0

@Reviven bardzo długie kontrakty i koszty rozłożone na lata

0

@Cule1234 przecież Zumbimendi to byłby flop xd.

2

Niech go biorą, Nico będzie prawdopodobnie połowę tańszy a Kvara jest strasznie nieregularny

1

@blakkudium jak może być przekonany jak każdy wiedział że chłopak potrzebuje minimum 1,5 roku adaptacji i rozwoju.
Xavi to beton i tyle

3

@Cule1234 to co się dzieje to kompromitacja

0

@Reviven Bułka ale trzeba zapłacić

1

@Xaviball to ostatni turniej Szczęsnego

1

@Arden kasę trzeba umieć wydawać

2

Wypożyczenie to głupota a poza La Ligę to idiotyzm

0

@Wiking88 Balde ma 19lat i kto ma grać za niego? Cancelo to nominalnie PO.
To dał szansę Garrido, Guiu, Fortowi, Rodriguezowi, Faye, Casado, Primowi? Daje grać tylko tym co pokażą że są lepsi niż ktoś podstawy

0

@Joe_Barbaro oczywiście że tak

0

@maroon xdddddddd

1

@Knysz Bernal, Prim, Garrido, Fernandez, Darvich, Rodriguez, Faye. To takie główne nazwiska ale słyszałem też o kilku talentach w niższej kategorii wiekowej ale nie pamiętam nazwisk

0

@maroon lepiej grać w rezerwach niż nic nie grać w pierwszym zespole

0

Zarząd mem.
Nawet jak go sprzedamy to po co kolejny napastnik?

0

@Terroriser za tą jego pensje!? Nigdy w życiu. To już nie ten sam bramkarz

0

@Kasy jak Mats nie odejdzie teraz do Arabii to zostanie

0

@Emhyr Curry już powiedział że wypożyczenie nie wchodzi w grę, jak ma odejść to tylko sprzedaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?