0

@maroon masz dopisek na koniec że sprzedaż Christensena może pomóc z pozyskaniu Ishaka.

1

40mln i może iść.
Żaden Ishak, mamy dość napastników, za tą kasę można kupić Nico

0

@JarekS wsumie lepiej żeby nie awansowali.
Dziwię się że Laporta wolał zostawić Xaviego niż dać szansę Marquezowi

1

@Emhyr i dlatego wypycha Roque xd.
To tylko pretekst żeby mówić że jesteśmy w budowie

1

@panczo miał tak źle że wydał ponad 200mln na transfery i ma jedną z najlepszych kadr na świecie.

0

@kanver_ i tak raczej był bezpieczny

0

@kanver_ kurde xd

0

@kanver_ powiedział że zostaje

1

@michal199500hehe nie no znowu wrócił.
Nie wiem czy wy tak dla jaj wybielacie Xaviego bo to nie jest normalne.
Nikt nie oczekiwał trypletu to po pierwsze.
Xavi zmieniając zdanie zachował się samolubnie i stracił honor oraz wiarygodność to po drugie.
Po trzecie Xavi nie ma żadnego planu na grę ani stylu a już napewno nie wprowadził naszego ,,DNA".
I po czwarte Xavi nikogo nie zmotywuje bo tego nie umie, potrafi tylko szukać wymówek

0

@Emhyr Motta może jeszcze prześcignie swój przyszły klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Amidamaru 100mln za niego to maks

0

@Emhyr jakoś mi się nie chce wierzyć ale chciałbym (:
Tylko Xavi i tak go nie wykorzysta i najpewniej spróbuje zrobić z niego skrzydłowego ale mógłby fajnie współpracować z Balde na lewej

0

@Amidamaru to już nie te czasy

0

@Emhyr transfer tej dwójki to byłoby masterclass ale praktycznie niewykonalne..... no chyba że dojdzie do kilku mocnych sprzedaży + premia od Nike

0

@MOLESTA dziwię mu się, Xavi go tylko zmarnuje i a już napewno nie rozwinie. Najpewniej będzie chciał zrobić z niego skrzydłowego

2

Według mnie to on chce wyczekać kontrakt, zgarnąć kasę i z racji że odejdzie za darmo będzie miał lepszą kasę w nowym klubie

0

@Ramek ta napewno

1

@Qaz123 jest warty 70mln maks

3

@blakkudium już widzę jak ktoś daje 150mln xd

0

@Pawwwweeeell nie gram

0

@Kajetan no tak bo jak mam odróżnić że kłamiesz czy piszesz jak myślisz

0

@Kajetan siedzi tu 5lat i nie miał nawet jednego wybitnego sezonu, same średnie albo słabe. Ty jesteś w błędzie i nie masz argumentów

2

@JarekS Ciria jest już jak się nie mylę pewnym kandydatem

0

@Kajetan nie jest. Wystarczy zobaczyć mecze. Nikt go nie stawia obok topów

0

@Kajetan City nie jest nim zainteresowane to po pierwsze.
United tylko przez Ten Haga.
Jest przeciętny, mówiąc że jest topem to obrażaez graczy typu Gundo, De Bruyne, Rodri

1

@4drian0 za tyle to napewno bym sprzedał ale Raphinha raczej odrzuci

1

@Kamiloza91 Gundo się marnuje trochę na DM, Simons to ofensywny pomocnik

0

@cules100pro też o tym myślałem, taka wymiana De Jong+30mln może przejść o ile Frenkie się zgodzi

2

@Cule1234 jestem już zdezorientowany.
Kasy nie mamy a co chwilę zmieniamy priorytet na drogich graczy.
Dla mnie to opłacanie mediów przez Laporte żeby przyciągnąć zainteresowanie kibiców

0

@Kajetan De Jong to przeciętny zawodnik. Nigdy nie był blisko topu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?