0

@Reviven oby.
Marc już zadeklarował udział w wyborach.

0

@Faro zobacz sobie na ich skład, przecież to żart. W pierwsze pół sezony hurtowo rozwinął piłkarzy i zajął 6 miejsce (najlepszy wynik w historii klubu) a potem w nagrodę sprzedali mu wszystkich ważnych graczy.
Nie chce mi się znowu chodzić w dyskusję na ten temat więc ograniczmy się do sytuacji z Ansu

3

@Reviven najłatwiejsze możliwe losowania do meczu z PSG

0

@Reviven wiem że socios to beton.
Ale trzeba wierzyć bo po akcji z Xavim i utracie Messiego jest minimalna szansa

1

@Faro De Zerbi to topka pod względem pracy z młodymi a to co się tam odwala to cyrk.
Doszło do tego że nawet publicznie De Zerbi mówi że Fati się nie stara

0

@Cule1234 jak nie poczynił kroku do przodu pod De Zerbim to przy Xavim będzie tylko gorzej

0

Jest dobry kandydat za Laporte
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Wotum nie przejdzie ale chociaż wiemy że są szanse na przegraną Laporty

0

@ArcziArtt no jak można przez tyle sezonów kogoś nie wypuścić?
Więcej talentów wychodzi jak gramy w 3 lidze i dla mnie to jest najważniejsze

0

@sila101 Yamal i Cubarsi to cracki które zdarzają się raz na kilka/kilkanaście lat.
Tam nie ma gry w piłkę tylko kopanina, 3 liga lepiej ich przystosowuje do gry w La Lidze

1

@Litman De Jong jest przeciętny, trzeba sprzedać

2

@Zielona_Herbatka opcja budżetowa :)
+ jeszcze Guido

0

@sila101 a skąd czerpiesz wiedzę że chcą awansować jak nigdy jakoś się o to nie biją.

Ma znaczenie bo łatwiej się rozwinąć w 3 lidze, pokazuje to statystyki bo jak graliśmy w 2 lidze to coś nie wyszło. To że nie było talentów to argument z dupy bo zawsze to można powiedzieć

0

@Hindus podobno była tylko Xavi go nie chciał :)))))))
Ale to nie zmienia faktu że mógł zostać w PSV

0

@sila101 nie chcą awansować, celem szkółki jest produkowanie talentów.
Kogo Barcelona wypuściła grając w 2 lidze? Słucham.

0

@Hindus a ja myślę że go sprzedadzą albo zostawią. Jak tak bardzo chciał wrócić to po co wracał do PSG?

0

@sepek Xavi powiedział że kasy nie weźmie, w tym temacie już chyba nie kłamał.
Myślę że jakbyśmy mieli kasę to byśmy czekali na nowego trenera a tak pozostał wybór Xavi-Marquez i Laporta wybrał kolegę.

2

@korn234 Gundogan 18mln brutto więc w porównaniu z De Jongiem (37,5mln brutto) nie pobiera dużo a Niemiec to nasz najlepszy pomocnik

0

@Hindus jest gotowy i kolejne wypożyczenie nie ma według mnie sensu.
Albo zostanie albo go sprzedadzą.
Idealnie dla nas to wypożyczenie z obowiąkiem wykupu (w ratach oczywiście)

5

Mamy transfer na DM :)

0

@Hindus ale jak PSG będzie chciało go wypożyczyć, tu nie ma przymusu.
,,Wątpliwość może stanowić jednak to, czy paryżanie wyrażą zgodę na kolejne wypożyczenie Simonsa"

0

@Hindus już to widzę jak przychodzi na wypożyczenie albo płacimy 100mln.
Była szansa zanim wrócił do PSG a teraz już zapóźno

0

@sepek kółko wzajemnej adoracji potrwa aż nie odpadnie z jakiś pucharów chociaż i to może nie pomóc

0

@RinooniR przytakiwać Laporty

4

@sila101 trzecia liga bardziej przypomina La Ligę a druga liga to rzeź, zbyt fizyczna.
Pokaż mi zespół z dobra szkółką który trzyma rezerwy w drugiej lidze, większość trzyma jeszcze niżej niż my

4

@Cvzx już kilka razy była na ten temat dyskusja.
Tak w skrócie:
- druga liga to rzeź i mniej przypomina stylem La Lige
- większe koszty utrzymania składu
- przymus grania bardziej doświadczonymi graczami przez co awans młodych będzie opóźniony
- mniejsze pole do rozwoju

1

@jaskievitz zwykle na yt są

0

@masik86 nie zdziwię się jak nie przedłuży kontraktu.
Woleli zostawić wuefiste a on oferty napewno będzie miał ale lepiej żeby został

2

Świetnie Marquez sobie radzi ale mam nadzieję że nie awansują z wiadomych powodów

0

@PatrykBarca no w tym meczu zagrali bardzo dobrze pod tym względem.
Od Xaviego prawie każdy jest lepszy

4

@wojopancer w dzisiejszej piłce nie ma czegoś takiego jak samograj. Bardzo dużą rolę odrywa przygotowanie taktyczne i mentalne. Trener jest kluczowym elementem drużyny.
Tym bardziej nie mogę przeżyć że ten wuefista zostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?