0

@KluivertFCB Nunez to inny typ napastnika, bardziej mobilny potrafiący sam coś zrobić ale nie jest tak dobry w pozycjonowaniu i nie ściągnie tak dobrze obrońców w ataku

0

@esem91 i tak pod Xavim zaliczy regres.
A tak po za tym to jak go chcemy to trzeba sprzedać Lewego i Ferrana bo mamy 4 graczy na ,,9"

1

@Jackazz Vitor i Curry nie zaakceptują wypożyczenia

0

@Amidamaru jeśli chcemy napastnika to trzeba by było sprzedać Ferrana i Lewego bo mamy obecnie 4 graczy na ,,9" i jeszcze mamy wykupić Pau Victora

0

@Emhyr nie widzę kompletnie sensu w transferze Olmo nawet jakbyśmy nie mieli co z kasą robić

1

@TR3YWAY nie no to akurat bardzo mobilna ,,9"

0

@TR3YWAY Nunez drewno????

10

Powiem tak, dobry napastnik pasujący do naszego stylu gry tylko każdego odstrasza że chłop bardzo często ma pecha i nie trafia tych setek ale potrafi sam sobie stworzyć okazję i strzelić coś z niczego.
Ale dla mnie nie ma tematu bo nas poprostu nie stać

0

@MesQueUnClub96 gdybanie teraz to głupota bo z tych trzech nazwisk tylko De Zerbi mówił że zostaję, dużo się może zmienić

0

@ksicus51 to czy to jest dobra oferta zależy od czego zależą te zmienne.
Podstawa wynosi tyle ile ma Real na umowie sprzed 5 lat więc nie jest to jakaś mega oferta, a jak zmienne będą takie same jak teraz (spore wyniki sportowe, dotąd żadko je spełnialiśmy) to średnio bym powiedział.

0

@Lanosss wsumie może zachęci De Jonga do transferu

0

@Arden ale ja mówię o 16 letniem cracku który powinien się rozwijać

0

@Amidamaru ja tylko czekam aż Yamal przygaśnie, gra tak samo od debiutu bo Xavi nic go nie uczy, kwestia czasu aż inni go rozpracują

0

@Amidamaru pod Xavim każdy zalicza regres

0

@ksicus51 190mln razem ze zmiennymi, te drugie 100mln to premia za podpis (jednorazowa)

0

@RosjaninBut zobaczymy ale dla mnie to pokazówka Laporty żeby przyćmić skandal z Xavim i zainteresować kibiców nowym sezonem

0

@Hindus ja czekam na wybory prezydenckie bo na to już się patrzeć nie da

0

@Hindus przecież już były informacje że Xavi chce De Jonga bo jest dla niego kluczowy

0

@Adam065 Raphinha jest warty więcej

0

@Hindus no nie wiem, De Jong jest niby wystawiony na sprzedaż ale będzie jak rok temu że się postawi i zostanie

0

@Hindus Christensen powiedział że zostanie.
Araujo ma przedłużyć kontrakt.
Motta i Flick mieliby zbliżone pensje do Xaviego (Niemiec nawet większą) a ich sztaby są 2x droższe niż ten Xaviego a oni rodziny i znajomych nie zatrudniają

4

,,Pokazał, że jest świetnym trenerem" hahahhaha xd. Ciekawe kiedy

0

Czasami tak myślę że patrząc na naszą sytuacje będą tylko transfery z łapanki typu Guido. To co teraz piszą media o Nico czy Olmo a nawet o 4 zawodnikach do podstawy to dla mnie opłacanie mediów przez Laporte.
De Jong, Lewy, Araujo, Kounde, Raphinha, Christensen - oni nie chcą odejść więc skąd mamy mieć kasę?
Dźwigni już nie będzie.
Premia od Nike sama w sobie nie przywróci nas do zasady 1:1 a gdzie jeszcze kasa na te transfery.
Tak sobie myślę że jakbyśmy mieli kasę to Xavi by nie został tylko byśmy czekali już na Flicka/Motte/De Zerbiego a Xavi został bo Laporta woli jego niż Marqueza.
Dawno nie był mi tak obojętny następny sezon bo już z góry można zakładać jaki on będzie bo żadnego progresu nie ma.

0

@Borneo nie wiem, wydaje mi się że kary miały być naliczanie po upływie terminu całkowitego ukończenia prac

0

@David_Martin Oriol pod Michelem to był kocur

0

@Borneo to chyba do załkowitego ukończenia prac

2

Laporta znowu media opłaca.
Curry robi burzę w mediach a Roque ani nie gra ani nie rozmawia z Xavim ale oczywiście wszystko jest ok.

4

A ja bym poświęcił Xaviego i De Jonga :D

2

@kampe już dawno jesteśmy pogrążeni. Tego się nie da spłacić

1

@dawid4444 wydaje ci się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?