BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KluivertFCB Nunez to inny typ napastnika, bardziej mobilny potrafiący sam coś zrobić ale nie jest tak dobry w pozycjonowaniu i nie ściągnie tak dobrze obrońców w ataku
0
@esem91 i tak pod Xavim zaliczy regres.
A tak po za tym to jak go chcemy to trzeba sprzedać Lewego i Ferrana bo mamy 4 graczy na ,,9"
1
@Jackazz Vitor i Curry nie zaakceptują wypożyczenia
0
@Amidamaru jeśli chcemy napastnika to trzeba by było sprzedać Ferrana i Lewego bo mamy obecnie 4 graczy na ,,9" i jeszcze mamy wykupić Pau Victora
0
@Emhyr nie widzę kompletnie sensu w transferze Olmo nawet jakbyśmy nie mieli co z kasą robić
1
@TR3YWAY nie no to akurat bardzo mobilna ,,9"
0
@TR3YWAY Nunez drewno????
10
Powiem tak, dobry napastnik pasujący do naszego stylu gry tylko każdego odstrasza że chłop bardzo często ma pecha i nie trafia tych setek ale potrafi sam sobie stworzyć okazję i strzelić coś z niczego.
Ale dla mnie nie ma tematu bo nas poprostu nie stać
0
@MesQueUnClub96 gdybanie teraz to głupota bo z tych trzech nazwisk tylko De Zerbi mówił że zostaję, dużo się może zmienić
0
@ksicus51 to czy to jest dobra oferta zależy od czego zależą te zmienne.
Podstawa wynosi tyle ile ma Real na umowie sprzed 5 lat więc nie jest to jakaś mega oferta, a jak zmienne będą takie same jak teraz (spore wyniki sportowe, dotąd żadko je spełnialiśmy) to średnio bym powiedział.
0
@Lanosss wsumie może zachęci De Jonga do transferu
0
@Arden ale ja mówię o 16 letniem cracku który powinien się rozwijać
0
@Amidamaru ja tylko czekam aż Yamal przygaśnie, gra tak samo od debiutu bo Xavi nic go nie uczy, kwestia czasu aż inni go rozpracują
0
@Amidamaru pod Xavim każdy zalicza regres
0
@ksicus51 190mln razem ze zmiennymi, te drugie 100mln to premia za podpis (jednorazowa)
0
@RosjaninBut zobaczymy ale dla mnie to pokazówka Laporty żeby przyćmić skandal z Xavim i zainteresować kibiców nowym sezonem
0
@Hindus ja czekam na wybory prezydenckie bo na to już się patrzeć nie da
0
@Hindus przecież już były informacje że Xavi chce De Jonga bo jest dla niego kluczowy
0
@Adam065 Raphinha jest warty więcej
0
@Hindus no nie wiem, De Jong jest niby wystawiony na sprzedaż ale będzie jak rok temu że się postawi i zostanie
0
@Hindus Christensen powiedział że zostanie.
Araujo ma przedłużyć kontrakt.
Motta i Flick mieliby zbliżone pensje do Xaviego (Niemiec nawet większą) a ich sztaby są 2x droższe niż ten Xaviego a oni rodziny i znajomych nie zatrudniają
4
,,Pokazał, że jest świetnym trenerem" hahahhaha xd. Ciekawe kiedy
0
Czasami tak myślę że patrząc na naszą sytuacje będą tylko transfery z łapanki typu Guido. To co teraz piszą media o Nico czy Olmo a nawet o 4 zawodnikach do podstawy to dla mnie opłacanie mediów przez Laporte.
De Jong, Lewy, Araujo, Kounde, Raphinha, Christensen - oni nie chcą odejść więc skąd mamy mieć kasę?
Dźwigni już nie będzie.
Premia od Nike sama w sobie nie przywróci nas do zasady 1:1 a gdzie jeszcze kasa na te transfery.
Tak sobie myślę że jakbyśmy mieli kasę to Xavi by nie został tylko byśmy czekali już na Flicka/Motte/De Zerbiego a Xavi został bo Laporta woli jego niż Marqueza.
Dawno nie był mi tak obojętny następny sezon bo już z góry można zakładać jaki on będzie bo żadnego progresu nie ma.
0
@Borneo nie wiem, wydaje mi się że kary miały być naliczanie po upływie terminu całkowitego ukończenia prac
0
@David_Martin Oriol pod Michelem to był kocur
0
@Borneo to chyba do załkowitego ukończenia prac
2
Laporta znowu media opłaca.
Curry robi burzę w mediach a Roque ani nie gra ani nie rozmawia z Xavim ale oczywiście wszystko jest ok.
4
A ja bym poświęcił Xaviego i De Jonga :D
2
@kampe już dawno jesteśmy pogrążeni. Tego się nie da spłacić
1
@dawid4444 wydaje ci się