BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 ale korzysta z jednej :D
0
@Destroyer_of_Worlds nie, chciał dobrze odejść. Oczywiście że dla nas lepiej żeby nie przedłużał kontraktu ale trudno.
0
@Destroyer_of_Worlds zapewne
0
@FCB24 za mądry to on nie jest xd.
Ale widać że ma święte krowy i poprostu nie chce rozwijać Roque
0
@Emhyr dla mnie spoko, na DM raczej będzie trzeba przeżyć z Christensenem i Guido i czekać aż ktoś z La Massi wypłynie np. Bernal, Prim, Casado
1
@Destroyer_of_Worlds bo chciał żeby klub który go wychował dostał jakąś kasę
0
@Kuba_1 spoko źródło
0
@Salchent walczymy o drugie miejsce więc ma pretekst żeby go nie wystawić :D
0
@slayer czyli go skreślasz bo innym się nie udało?
Według mnie tu nie trafi bo to mało prawdopodobne a raczej napewno nie na stałe
1
Bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza Rodriquez.
0
@Lanosss będą chcieli na nim zarobić więc nie liczę na promocję
0
@bary ale on ma kontrakt z PSG :)
W Lipsku jest na wypożyczeniu
0
@Lewandinho Garcia ma zostać
0
@martool2 taka poprawa wyników że wszystko przegrał
0
@Lanosss nie ma dla niego raczej miejsca w kadrze, Lucho preferuje inne profile piłkarzy na ten moment
8
@slayer to bardzo dobry perspektywiczny zawodnik i świetnie pasuje do nowoczesnego futbolu więc tak warto.
Ale nas nie stać
0
@TR3YWAY pewnie jak podpisze profesjonalny kontakt czyli jak skończy 18lat
0
@Piotr777 jeszcze słońce za mocne
0
@Cule1234 czyli straciliśmy kasę bo Xavi nie chce dać mu szansy ani czasu. Brawo Xavi!
Przypominam że Roque nie akceptuje wypożyczenia więc w grę wchodzi tylko sprzedaż
1
@Serducho hahahha xd. Ty jesteś żałosny.
Nie wiem czy robisz to dla beki czy jesteś taki zaślepiony bo to normalne nie jest
0
@Who_you_mam najpierw trzeba go odkupić bo Betis ma go wykupić
0
Hahahhahahha xd
0
@Gaz taki który nie gada na konferencjach samych wymówek i potrafi zmotywować piłkarzy. Jaki przykład daje gdy zwala na sędziów albo nawet na trawę
0
@Gaz wystarczy pożegnać Xaviego i pozyskać trenera z mentalem
0
@Tridente2015 trzeba sprzedawać
1
@pacior95 nie wiem
0
@pacior95 co wygrają?
0
@Zoker szczerze to wolę stracić te 8mln i żeby Xavi poleciał ale to się nie stanie, za karę kogoś sprzedadzą.
2
@Zoker Laporta powie że wina piłkarzy a Xavi powie że graliśmy lepiej i że wierzy w projekt
0
@Tridente2015 jest zarejestrowany tylko na ten sezon