0

@ViscaelBarca2007 ale korzysta z jednej :D

0

@Destroyer_of_Worlds nie, chciał dobrze odejść. Oczywiście że dla nas lepiej żeby nie przedłużał kontraktu ale trudno.

0

0

@FCB24 za mądry to on nie jest xd.
Ale widać że ma święte krowy i poprostu nie chce rozwijać Roque

0

@Emhyr dla mnie spoko, na DM raczej będzie trzeba przeżyć z Christensenem i Guido i czekać aż ktoś z La Massi wypłynie np. Bernal, Prim, Casado

1

@Destroyer_of_Worlds bo chciał żeby klub który go wychował dostał jakąś kasę

0

@Kuba_1 spoko źródło

0

@Salchent walczymy o drugie miejsce więc ma pretekst żeby go nie wystawić :D

0

@slayer czyli go skreślasz bo innym się nie udało?
Według mnie tu nie trafi bo to mało prawdopodobne a raczej napewno nie na stałe

1

Bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza Rodriquez.

0

@Lanosss będą chcieli na nim zarobić więc nie liczę na promocję

0

@bary ale on ma kontrakt z PSG :)
W Lipsku jest na wypożyczeniu

0

@Lewandinho Garcia ma zostać

0

@martool2 taka poprawa wyników że wszystko przegrał

0

@Lanosss nie ma dla niego raczej miejsca w kadrze, Lucho preferuje inne profile piłkarzy na ten moment

8

@slayer to bardzo dobry perspektywiczny zawodnik i świetnie pasuje do nowoczesnego futbolu więc tak warto.
Ale nas nie stać

0

@TR3YWAY pewnie jak podpisze profesjonalny kontakt czyli jak skończy 18lat

0

@Piotr777 jeszcze słońce za mocne

0

@Cule1234 czyli straciliśmy kasę bo Xavi nie chce dać mu szansy ani czasu. Brawo Xavi!
Przypominam że Roque nie akceptuje wypożyczenia więc w grę wchodzi tylko sprzedaż

1

@Serducho hahahha xd. Ty jesteś żałosny.
Nie wiem czy robisz to dla beki czy jesteś taki zaślepiony bo to normalne nie jest

0

@Who_you_mam najpierw trzeba go odkupić bo Betis ma go wykupić

0

Hahahhahahha xd

0

@Gaz taki który nie gada na konferencjach samych wymówek i potrafi zmotywować piłkarzy. Jaki przykład daje gdy zwala na sędziów albo nawet na trawę

0

@Gaz wystarczy pożegnać Xaviego i pozyskać trenera z mentalem

0

@Tridente2015 trzeba sprzedawać

1

@pacior95 nie wiem

0

@pacior95 co wygrają?

0

@Zoker szczerze to wolę stracić te 8mln i żeby Xavi poleciał ale to się nie stanie, za karę kogoś sprzedadzą.

2

@Zoker Laporta powie że wina piłkarzy a Xavi powie że graliśmy lepiej i że wierzy w projekt

0

@Tridente2015 jest zarejestrowany tylko na ten sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?