BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Cule1234 nie mogę xd. Po co nam Bernardo?! Sprzedać De Jonga i kupić DM
0
@normasubiektywna niestety
0
@Rewolucja123 niszczy nam zawodników.
Zobaczymy ile jeszcze wytrzyma Yamal i Cubarsi
0
@Messibestplayerintheworld ale Curry już powiedział że na wypożyczenie się nie zgadzają.
Xavi naprawdę niszczy to co dostaje i to jest jeden z lepszych przykładów
1
@blakkudium wiesz może każdego trenera odstrasza to że poprzedni trenerzy byli zwalniani przez konflikt z zarządem
1
@Emhyr
@normasubiektywna
Zmienne mogłyby być od ilości sprzedanych koszulek, w tym jesteśmy w topce
0
@gabrielos1899 kontrakt na 10lat
0
@blakkudium myślałem że pójdą po De Zerbiego bo miał być wysoko na liście a ten nagle mówi że chce zostać w Brighton na kolejny sezon i najpewniej zostanie ((((((:
1
@blakkudium oni każdego trenera chyba obserwują, szkoda że Xaviego nie chcą
0
@szkutnik91 naszym obowiązekiem jest uzyskać najlepszy kontrakt na rynku z oczywistych powodów
0
@Emhyr oby. Jakbyśmy mieli tyle samo co Real z umowy sprzed 5 lat z mniejszą sprzedażą koszulek to byłaby kolejna porażka zarządu
0
@Emhyr jakby było tak jak podałeś a nie jak w artykule to jest już dobra oferta.
Ale jest duża rozbierzność informacji jak widać
0
@Emhyr no tak ale te liczby co podałeś są razem z kasą od spotify.
https://www.fcbarca.com/117806-sport-umowa-barcelony-z-nike-moze-przebic-kontrakt-realu-z-adidasem.html
Ta premia to coś nowego bo nikt inny o niej nie wspominał
0
@Emhyr ale to razem z naszywką spotify.
Średnia oferta
4
Ten zarząd to mem
0
@DonAndresFCB i przepadnie 10mln za udział
1
@musli1989 irytują mnie takie komentarze.
Może czuje się na siłach i chce grać jeszcze na najwyższym poziomie bo ma ambicje sportowe?
3
@ViscaelBarca2007 przez układy z Mendesem i tak pewnie zostanie u nas
0
@FCB24 ja mam wywalone na następny sezon. Dawno nikt mi tak meczy nie obrzydził
10
A ja bym chciał Michela w Barcy
0
@michal199500hehe xdddd. Kolejny fanboy. Xavi to jeden z najgorszych trenerów pod względem pracy w historii
1
@BKSChemik Klopp nie przyjdzie do tego syfu jak będą lepsze oferty, a po drugie nas nie stać
0
@tadzik447 napewno nie u nas
0
@waletpl ale pewne że rok
1
@kibic1899 rok przerwy robi
0
@Arasz Marquez>Xavi
0
I tak by został
1
Nie można zmusić gracza do pójścia na wypożyczenie
0
@Amidamaru oczywiście że Roque nie ma podjazdu go Gulera bo to inna skala talentu.
Roque ma potencjał ale prawie każdy zawodnik z Brazylii potrzeuje chociaż 1,5 roku na przystosowanie się, Vini 2 lata się adaptował a miał do tego łatwiejszą pozycję. To nie jest typ zawodnika efektowanego tylko skutecznego, mobilna ,,9"
1
@Soetie kiedy Xavi do samego końca trzymał decyzję że zostanie w kadrze bo chciał w jego miejsce Lo Celso