4

@Cule1234 nie mogę xd. Po co nam Bernardo?! Sprzedać De Jonga i kupić DM

0

0

@Rewolucja123 niszczy nam zawodników.
Zobaczymy ile jeszcze wytrzyma Yamal i Cubarsi

0

@Messibestplayerintheworld ale Curry już powiedział że na wypożyczenie się nie zgadzają.
Xavi naprawdę niszczy to co dostaje i to jest jeden z lepszych przykładów

1

@blakkudium wiesz może każdego trenera odstrasza to że poprzedni trenerzy byli zwalniani przez konflikt z zarządem

1

@Emhyr
@normasubiektywna
Zmienne mogłyby być od ilości sprzedanych koszulek, w tym jesteśmy w topce

0

@gabrielos1899 kontrakt na 10lat

0

@blakkudium myślałem że pójdą po De Zerbiego bo miał być wysoko na liście a ten nagle mówi że chce zostać w Brighton na kolejny sezon i najpewniej zostanie ((((((:

1

@blakkudium oni każdego trenera chyba obserwują, szkoda że Xaviego nie chcą

0

@szkutnik91 naszym obowiązekiem jest uzyskać najlepszy kontrakt na rynku z oczywistych powodów

0

@Emhyr oby. Jakbyśmy mieli tyle samo co Real z umowy sprzed 5 lat z mniejszą sprzedażą koszulek to byłaby kolejna porażka zarządu

0

@Emhyr jakby było tak jak podałeś a nie jak w artykule to jest już dobra oferta.
Ale jest duża rozbierzność informacji jak widać

0

@Emhyr no tak ale te liczby co podałeś są razem z kasą od spotify.
https://www.fcbarca.com/117806-sport-umowa-barcelony-z-nike-moze-przebic-kontrakt-realu-z-adidasem.html
Ta premia to coś nowego bo nikt inny o niej nie wspominał

0

@Emhyr ale to razem z naszywką spotify.
Średnia oferta

4

Ten zarząd to mem

0

@DonAndresFCB i przepadnie 10mln za udział

1

@musli1989 irytują mnie takie komentarze.
Może czuje się na siłach i chce grać jeszcze na najwyższym poziomie bo ma ambicje sportowe?

3

@ViscaelBarca2007 przez układy z Mendesem i tak pewnie zostanie u nas

0

@FCB24 ja mam wywalone na następny sezon. Dawno nikt mi tak meczy nie obrzydził

10

A ja bym chciał Michela w Barcy

0

@michal199500hehe xdddd. Kolejny fanboy. Xavi to jeden z najgorszych trenerów pod względem pracy w historii

1

@BKSChemik Klopp nie przyjdzie do tego syfu jak będą lepsze oferty, a po drugie nas nie stać

0

@tadzik447 napewno nie u nas

0

@waletpl ale pewne że rok

1

@kibic1899 rok przerwy robi

0

@Arasz Marquez>Xavi

0

I tak by został

1

Nie można zmusić gracza do pójścia na wypożyczenie

0

@Amidamaru oczywiście że Roque nie ma podjazdu go Gulera bo to inna skala talentu.
Roque ma potencjał ale prawie każdy zawodnik z Brazylii potrzeuje chociaż 1,5 roku na przystosowanie się, Vini 2 lata się adaptował a miał do tego łatwiejszą pozycję. To nie jest typ zawodnika efektowanego tylko skutecznego, mobilna ,,9"

1

@Soetie kiedy Xavi do samego końca trzymał decyzję że zostanie w kadrze bo chciał w jego miejsce Lo Celso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?