BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 mówię w kontekście jakbyśmy mieli kasę.
Przez najbliższe lata raczej nas nie będzie stać na tak drogiego trenera
0
@Litman zarabia 5mln brutto
0
@ViscaelBarca2007 wolę zainwestować w trenera który zrobi coś z niczego zamiast kupować placki typu Olmo
11
I co z tego? Ta umowa Realu jest sprzed 5lat i mają mniej kibiców co tylko potwierdza że ta nowa umowa z Nike jest zbyt niska
0
@Emhyr no cieszę się z tej zmiany ale jak już wuefista zostaje to chociaż dać mu doświadczonego asystenta
0
@Emhyr no wymiana asystentów a Xavi chyba mówił że tego nie zrobi
0
@Emhyr asystenci?
0
@Emhyr czyli sztab medyczny też liczymy?
Chodzi mi o jego sztab sportowy
0
@Cobra303 ale Koeman ich rozwijał a Xavi nie
0
@Emhyr ale to sztab do przygotowania fizycznego a nie jego sztab
0
@ViscaelBarca2007 nie lubię szukać plusów na siłę i nadal nie mogę przeboleć że on tutaj zostaje. Już powiedział że żadnych zmian w jego sztabie nie będzie i moim zdaniem następny sezon jest do kosza (mam nadzieję że się mylę).
0
@nowy19pl pokaż gdzie to jest napisane
5
@ViscaelBarca2007 nie powiedziałbym.
Najpierw chciał go wypchnąć kosztem Lo Celso, potem praktycznie nie grał, następnie dopiero po kilku kontuzjach w kadrze dostał szansę ale nie na swojej pozycji a i tak za każdym razem pokazywał że powinien grać w podstawie.
W presezonie sam pokazał że powinien dostać szansę
0
@Encore dla mnie nie, wolę sprzedać De Jonga za gotówkę
3
@Encore nie jest tyle warty, za 60-70mln trzeba sprzedać
0
@Iniesta997 on już stracił wiarygodność ale w tej sytuacji nie zaprzeczył więc bierze to pod uwagę
0
@Iniesta997 to dlaczego Xavi nie zaprzeczył?
1
@MikeBajson bo Xavi woli gotowych graczy
0
@masik86 oczywiście ale nikt tyle nie da
0
@Cule1234 i bardzo dobrze
0
@Borneo na ten moment wygląda jakby chciał wyczekać koniec kontraktu bo już parę miesięcy nie odpowiada na propozycję nowego kontraktu
0
Zapłaciliśmy 30mln podstawy i w ratach więc narazie tylko 10mln, są jeszcze zmienne 35mln ale zapłacimy je tylko jeśli transfer wypali (dużo bramek, złota piłka itp.)
Sprzedanie go teraz to głupota a o tych 50mln to powiedział pod publikę bo nikt za niego tyle nie da. Jak był nam niepotrzebny to po co go braliśmy, teraz trzeba dać mu się zaadaptować
0
@Borneo mam nadzieję że odejdzie
0
@Borneo jego sprzedaż biorąc pod uwagę samą pensje to zaoszczędzenie prawie 100mln
0
@Visca_barca Guardiola by nigdy nie sprowadził tak niekompletnego gracza, jeszcze jak był w Ajaxie to się każdy nabrał ale napewno nie teraz
0
I tak jestem pewny że by nie zagrał w tym meczu. Mam nadzieję że wygramy z Gironą bo będziemy pewni drugiego miejsca i wtedy już powinien grać
0
@JarekS wiedziałem że Xavi woli dostawać doświadczonych graczy ale żeby odrzucić taką okazję to sabotaż.
Ciekawe kiedy doczekamy się trenera na poziomie
0
@MOLESTA bp styl gry jaki gramy obecnie będzie go bardzo ograniczał.
@rogal478 idealnie jakby wymienić za De Jonga i coś im dopłacić
5
Bardzo bym go chciał, zawodnik świetnie pasujący do nowoczesnego futbolu.
Tylko nas nie stać, 80mln to przy dobrych wiatrach bo mogą chcieć za niego 100mln.
Trzeba by było sprzedać De Jonga i chociaż Christensena i zadowolić się tylko Guido na DM żeby o niego powalczyć.
Tylko martwi mnie czy Xavi go wykorzysta, jest bardzo słaby taktycznie i raczej nie poradzi sobie z próbą nowoczesnej gry a Simons nie nadaje się do tej padaki jaką gramy obecnie
0
@rogal478 byśmy i tak musieli dopłacić