0

@Aragorn33 z Xavim nikt nie daje odpowiedniego poziomu.
Powtarzam, są inne pozycje które bardziej wymagają wzmocnień a mamy bardzo ograniczony budżet

0

@Aragorn33 obydwaj dobrze grają więc problemu nie widzę. Byliby rezerwowymi.
W naszej sytuacji to bardzo dobre opcje, jeśli mamy kasę to trzeba ją wydać na inne pozycje

0

@Emhyr bo on lepiej gra na PO.
Nie gra już tak dobrze jak kiedyś ale jak spojrzeć na rynek to nikt nie przekonuje więc chyba najlepiej będzie wziąć Kimmich+Guido

0

@Kibicodlat5 ciekawe skąd weźmiesz na to kasę.
Mamy sporo napastników, mamy dość bocznych obrońców.

0

@Aragorn33 wracają Valle i J.Araujo.
Xavi powinien wylecieć a nie teraz się martwić że nie potrafi rozwinąć tak dużego talentu jak Balde

0

@Gall Mendes może chciał na nim zarobić

1

@Aragorn33 Raphinha to nie skrzydłowy.
Po co nam kolejny boczny obrońca?

1

Pozostanie Xaviego może mieć kolejne konsekwencje.
Po kiego kolejny obrońca w miejsce Alonso?! Z wypożyczenia wraca Valle i J.Araujo i tyle w zupełności wystarczy, no ba mamy jeszcze Forta więc nawet biorąc pod uwagę brak pozostania Cancelo to nikogo nie powinniśmy kupować.
Olmo to nieśmieszny żart, to zwykły placek bez szybkości i dryblingu i nie wiadomo gdzie on ma grać. Dzięki trenerowi w Lipsku każdy gracz gra bardzo dobrze i prawie każdy zawodnik stamtąd gra gorzej po transferze a nawet tam Olmo wogóle nie przekonuje, jak tak bardzo chce wrócić to po co odchodził?
Zakontraktować Guido i jeszcze jednego DM i resztę uzupełnić z La Masii, no może jeszcze jak budżet pozwoli to kupić Nico albo Mastantuono

0

De Jong xd.
Brak Raphinhi?!

0

@partymaker to nie jest rozwój umiejętności piłkarskich tylko przygotowanie pod względem fizycznym, może ich nauczyć lepiej ćwiczyć itp.

0

@Cule1234 hahahhaha xd. Ten zarząd to mem

8

Niech wróci na spokojnie, przyśpieszanie jego powrotu po tak poważnej kontuzji to będzie głupota i duże ryzyko biorąc pod uwagę jego ryzykowny styl gry

6

@Kalin33 oczywiście że nie

0

@Hindus
@pero1983
@Lewandinho
Najlepiej wygląda na PO a na DM gra ostatnio gorzej i to nie jest ostatnimi czasy ten sam piłkarz. Dla mnie tylko za darmo za rok.
Wolałbym kupić nominalnego DM na lata

0

@Garga Balde?! Chłopie zastanów się

0

Ale to nie jest DM tylko PO

1

@kejdzi tylko Pedri go gonił bo nie był przy przeciwniku gdy ten przyjął piłkę. Przygotowanie fizyczne nie ma dużo do szybkości i rywal był poprostu szybszy.
Pedri zachował się kapitalnie w tej sytuacji

0

Zawsze pod górkę. Jego sprzedaż byłaby dla nas mega korzystna

0

@Emhyr xddddddddd

0

@Bobo25 ta napewno

0

@Czarny_ck owiele lepiej sprzedać De Jonga, Raphinha może też grać na wahadle

0

@partymaker co on ma do rozwoju? Ma poprawić piłkarzy pod względem fizycznym.
On nic nie poradzi na to że Yamal i Cubarsi są zajeżdżani

9

@Rupert_Haubica Raphinha daje więcej, ma mocne liczby i pracuje mocno w pressingu.

1

Moim zdaniem powinien zostać

1

@Rewolucja123 wynik sportowy - pieniądze. Czego nie rozumiesz? Wypadnięcie poza LM to będzie katastrofa finansowa

0

@Rewolucja123 napewno nie z tak ogromnymi długami, trzeba budować zespół z tego co mamy a nie wyprzedać wszystko

0

@Kulakula to zależy w jakim sensie.
Podobało mi się jego pierwsze pół sezonu ale potem ogromny zjazd i pokazanie się jego wszystkich wad.
Zbyt szybko trafił do nas

0

@Czarny_ck gdzie ja napisałem że ich pozycja to DM?

0

@ziomal88 Olmo nawet tam nie powala a co będzie jak trafi do nas

1

@Rewolucja123 sprzedać każdego i walczyć o ligę europy xd. Twoją logiką Messi by nie wyznaczył tu epoki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?