BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 po co mamy retuszować jego wady zamiast go sprzedać i kupić kogoś bardziej kompletnego?
1
@Trojanek23 wystarczy wywalić De Jonga (który jest naprawdę zbędny) i sprzedać wypożyczonych i wystarczy
0
@Kasy przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne i cieszę się z tej zmiany ale sztab medyczny też musi za tym iść bo to jak leczymy graczy i to jak przyśpieszane są ich powroty jest niedopuszczalne.
0
@Trojanek23 Xavi chce zostawić De Jonga więc kasy nie będzie
25
Niesamowite że po jednym błędzie (wiem że był głupi i bardzo kosztowny) ludzie chcą sprzedać naszego najlepszego obrońcę.
Ogranijcie się, Cubarsi też może zaraz popełni błąd i go będziecie sprzedawać? Ludzie już sprzedają Yamala bo może być ,,drugim Fatim".
0
@Trojanek23 podobno chce zostać jeszcze w Bilbao a sam klub nie chce klauzuli w ratach tylko całość odrazu
0
@Borneo transfer Silvy teraz to byłby idiotyzm, tylko za darmo.
Na DM przyjdzie najprawdopodobniej tylko Guido
0
@DJ6 Casado będzie przedłużony, Romano pisał że jego sprawa jest na zaawansowanym etapie.
Romeu też miał świetny start i co z nim zrobił Xavi?
0
@Borneo bardziej mi chodzi o ich ustawienie, może dzięki niemu Gavi już nie będzie ustawiany wyżej
0
@DJ6 to o Kvarashelii to napewno opłacanie mediów przez Laporte żeby przykryć sprawę z Xavim i pokazać że niby jesteśmy mocni na rynku.
Felix to napewno znowu wypożyczenie ale nie wiadomo co z Cancelo.
Guido+Casado i tak będzie wyglądać najpewniej DM.
10
To są naprawdę żarty. Nie stać nas i tyle w temacie. Niewiadomo czy stać nas na Nico (50mln klauzula) a tu mowa o 100-120mln.
Po tym co się nasłuchałem to się nie zdziwię jak Guido będzie jedynym transferem na DM i ściągniemy kogoś do ataku albo zatrzymamy Joaos i tyle
0
W końcu jakiś gość z kompetencjami, jeszcze przydałoby by się zmienić sztab medyczny i nowy asystent dla Xaviego. Ale dużo się pewnie za Laporty nie zmieni to trzeba się cieszyć ze wszystkiego
0
@Lokusekpl Dovbyk prawdopodobnie odejdzie po sezonie.
Michel bardzo dobrze rozwija piłkarzy i Girona gra w naszym stylu, to samo miasto...... wolę żeby został ale jak mamy wypożyczać to tylko tam
0
@Borneo charakter obydwaj mają mocny ale Fermin to nowoczesny ofensywny pomocnik atakujący przestrzenie a Gavi lepiej wygląda grając bardziej głęboko pracując w odbiorze
0
@Borneo to inny typ zawodnika, na spokojnie powinni grać obydwaj razem
9
Powinien zostać ale jak już trzeba to tylko i wyłącznie Girona
0
@Czarny_ck to nie jest skrzydłowy
0
@Wojtek88 kogo to obchodzi? Gość jest przeciętny i przereklamowany. Roberto ostatnio daje więcej. Ma ogromną pensje i w jego cenie masz lepszych graczy. O tyle nie lubię jak trener ma mało do powiedzenia przy transferach to jak słyszę jakich placków chce Xavi i to za grubą kasę to dobrze że ich nie dostaje.
Xavi powinien odejść ale nie ma honoru
0
@ziomal88 przegraliśmy walkę o Endricka to Deco chciał wyjść z twarzą i wziął Roque
2
@blakkudium Michel by go napewno rozwinął ale i tak wolę żeby został. Ale jak już mamy go wypożyczać to tylko i wyłącznie Girona z wielu powodów
0
@blakkudium wypożyczenie do drużyny która gra inaczej w jego przypadku to idiotyzm. Albo Girona albo niech zostanie
2
Zgadzam się tutaj z @michalgajdek
Ten transfer był dla mnie bez sensu patrząc na naszą sytuacje i to jakie pozycję trzeba wzmocnić, mamy Guiu i Ferrana na ,,9" więc dla mnie nie miało sensu ściąganie go.
Nawet jak ma grać Robert to niech Roque gra obok niego żeby chociaż łapać te minuty bo to co dostał narazie to żart.
Przepłaciliśmy za ten transfer ale chociaż tyle dobrze że prawie połowy nie zapłacimy jeśli nie wypali. Dla mnie ten transfer to próba ,,pokazania się" Deco i nic więcej.
Ale gadanie że jest flopem to przesada bo np. Vini i Rodrygo długo się adaptowali, z ocenami trzeba poczekać do minimum połowy następnego sezonu.
0
@Greenalley ma szansę dzięki tym bramkom, też uważam że nie wygra ale teoretycznie szansę ma
0
@Pawwwweeeell ważne są chyba konkrety?
0
@JarekS nie powiedziałem że to źle że ich woli tylko że powinien mu dawać minuty
0
@Barca2022 weź bo to co napisałeś jest żałosne
0
@JarekS Xavi woli Lewego i Ferrana. Dla mnie tej sytuacji by nie było gdyby Xavi odszedł
5
@MOLESTA ta napewno, jest warty minimum 70mln
0
@JarekS mało grał a ma już dwa gole i kilka sytuacji zmarnował ale to jest normalne. Szuka piłki i jest mocno zaangażowany więc myślę że nie ma mowy żeby o to chodziło. U Xaviego też bym się wstrzymał że bierze takie rzeczy pod uwagę bo taki De Jong albo nawet Lewy jak są kompletnie bez formy to i tak grają wszystko.
W podanej sytuacji jest Fort, gra bardzo solidnie ale mimo okropnej ostatnio grze Cancelo i tak nie gra
0
@Pelart22 to w kontekście tego że niby może nie stara się na treningach.
Daruj sobie