0

@LM10GOAT słyszałem że na nikogo lepszego nas nie stać :D
Więc lepszy on niż nikt

0

Jeśli by miał zostać wypożyczony to tylko do La Ligi i do Girony gdzie jest nas styl gry i świetny trener który go rozwinie. W innym przypadku nie.
Prawdopodobnie ostatni sezon Lewego u nas więc niech młody uczy się od niego jak najwięcej o czym sam mówił. Jest też Gundo i Raphinha którzy mu pomogą w rozwoju. Na Xaviego nie liczę że mu pomoże w rozwoju bo jeszcze nikomu w tym nie pomógł

2

@Koorsik to sprzedaj każdego i nie graj w europie i nakupuj placków typu Olmo. Świetny pomysł

2

Chyba każdy wie że jak go sprzedamy to ta kasa nie pójdzie na spłatę długów tylko na placki typu Olmo.
To może ktoś powie Xaviemu żeby tyle nie grał? Gość może nam zniszczyć epokowy talent żeby sobie wyniki ratować. Amator. Jego pozostanie to bardzo zła wiadomość z wielu względów

0

@Gall to źródło wyżej nie jest wiarygodne. Romano ani Revello nic nie pisali o jakimkolwiek zainteresowaniu Flickiem oprócz nas bo sam nam się oferował.

1

@sepek jeśli nie wyleciał po tak katastrofalnym sezonie to jestem w wstanie uwierzyć że przedłuży kontrakt.
Przez głupotę Laporty to Marquez będzie prawdopodobnie jedyną realną opcją ale gość jest coraz lepszy i liczę że jeszcze jak najszybciej zastąpi Xaviego

0

@Hindus po pierwsze Yamal zadebiutował bo jest diamentem ale nie grałby teraz tyle gdyby Dembele został.
Xavi chciał się pozbyć Balde w każdym okienku i ten na złość pokazał mu że jest lepszy od Alby.
Nie ma szans żeby 16latek był podstawowym pivotem! Tym bardziej z Xavim. To poprostu nie realne ze względu na wiek. Prędzej Casado by grał ale Xavi nawet jemu nie da grać

2

@zizouzi przecież Lewy zawsze ściąga obrońców w ataku. Nie gadaj głupot

0

@Dawidfcb1998 miażdży i tak jest prawda.
Balde ma 19lat a Grimaldo ma już 28lat i dopiero zaczął grać tak dobrze jak trafił do Alonso. To wyobraź sobie co się dzieje jak Alonso trafia do Barcy i ma do dyspozycji takiego Balde, Pedriego, Gaviego, Yamala, Cubarsiego, Fermina, Faye, Garrido, Darvicha, Fernandeza, Prima, Bernala.......

1

@Hindus o to mi chodzi że Zahavi nie ma czym na nas się zemścić za Flicka

0

@Gall w tamtym momencie nie, a teraz poczekajmy aż ktoś go weźmie

0

@Hindus to nie jest tak że agent rządzi piłkarzem

2

@Herato pod względem talentu to Balde miażdży Grimaldo. To kwestia tego że jednego trenuje fenomenalny Alonso a drugiego wuefista

1

@JarekS mam nadzieję że zostanie ale myślę że jak teraz Xavi został to przedłuży kontrakt i będzie do końca kadencji Laporty więc myślę że Marquez będzie chciał odejść

0

@JarekS nie obserwuje Onany ale myślałem że będzie dobra opcja to dzięki za wyprowadzenie z błędu. Kto według ciebie byłby dobrą opcją?

0

@Hindus napewno nie na Roberta.
Co mu niby miałby powiedzieć? Robert ma swoje zdanie i plany a Zahavi ma tylko pomagać w negocjacjach

0

@JarekS jest aż tak źle? Biorąc pod uwagę sprzedaż De Jonga i kilku graczy z wypożyczeń oraz premie od Nike nie stać nas na chociaż tylko np. Onane?

0

@Hindus Perez nie zostawi Carlo jak będzie miał do dyspozycji wypoczętego Kloppa.
Slot to nie jest trener który zrobi wynik, celem będzie najwyżej top4 i jego zadaniem będzie przygotowanie drużyny pod Alonso.
Alonso napewno tu nie przyjdzie bo chłop napewno zdaje sobie sprawę że niedługo może być top1 trenerem i nie przyjdzie do tego syfu o tyle mogę jakoś uwierzyć w Kloppa bo podobno kiedyś do nas chciał ale nie wybierze nas jeśli dostanie ofertę od Realu a tak wogóle to prawie niemożliwe żeby było nas stać na jego i jego sztab

0

@szymekdymek Xavi daje szansę na dłuższą metę tylko tym którzy pokażą że są lepsi niż ktoś z podstawy więc nie przesadzaj że taki zapatrzony w La Masii jest, jakby miał kasę na więcej transferów to nikt by nie zadebiutował.
Nie ma szans żeby 16latek przebił się teraz na pozycję która wymaga doświadczenia (żeby dużo grać to minimum 20-21 lat)

0

@Nefir tak widzę tylko problem w tym że Xavi ma ogromne braki taktyczne i nawet jeśli chce to grać to mu nie wyjdzie albo będzie taka padaka jak teraz

0

@Rewolucja123 ma kontrakt do 2029r. i już nawet Simeone nie chce o nim gadać a sam Felix nie chce tam grać więc co będą jeszcze parę lat mu płacić?

0

@Rewolucja123 ale bez przesady. Najpewniej przyjdzie na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.
Atletico jest pod ścianą i nie ma szans żeby wynegocjowali tak świetny dla nich układ.
Poza tym Raphinha ma lepsze oferty i mówił że nigdzie nie odejdzie

2

@Amidamaru xd. Przecież Raphinha jest lepszy i sporo droższy. Nie pisz głupot

4

@BKSChemik sprzedać Araujo xd

1

@Magicc89PL Bernal ma 16lat a DM musi mieć chociaż trochę doświadczenia, w następnym sezonie będzie maksymalnie dostawał minuty i nic więcej ale z Xavim wątpię że będzie coś grał

0

@Kamiloza91 mamy Roque i Guiu a Lewy jest potrzebny żeby mogli się czegoś nauczyć.
Jego sprzedaż ma sens tylko przy gigantycznej ofercie z Arabii

12

A kogo obchodzi zdanie Zahaviego? Jak Lewy chce zostać to zostanie. Jak Lewy będzie chciał odejść to on ma obowiązek w tym pomóc bo to Lewy go opłaca

0

@Nefir Gavi był maronowany bo to nie jego pozycja.
Pedri już bardziej mógł tam grać.
Tą trójkę obrońców to nie wiem skąd wziąłeś bo gramy tak od święta.

0

@Hindus z tego co wiem to Alonso może być dogadany z Liverpoolem za rok a ten trener ma tylko przygotować zespół a Real ma ruszyć po Kloppa a nie ma szans żeby odrzucił ofertę po tym jaki mają mieć skład, to byłaby dla niego szansa wygrania trypletu.
Wątpię że będziesz nas stać żeby chociaż powalczyć o Kloppa

0

@Hindus Pimienta?! XD
Gość grał pod wyniki i nikogo nie rozwinął.
To trener typowo wynikowy a nie rozwojowy. Marquez wciąga go nosem w tym aspekcie.
PS: jeśli wierzysz w Alonso, Kloppa albo Guardiole to się chwilę zastanów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?