0

@kigani Zumbimendi to nie jest nawet nominalny DM, kasa w błoto

0

@kigani ta napewno. Tchoumeni to nominalny DM ale gra na ŚO przez kontuzje

0

20mln za niego to minimum. 15mln to żart.

0

@Beztroskii nie, Xavi ciągle zmierza do gry na skrzydła ale ma tylko Yamala.
Jak dostanie Nico to tylko Gundo będzie wyżej

0

@kigani Zumbimendi nie będzie tam grał na DM, on się nie nadaje na pojedynczego DM, nawet w Sociedad na DM gra Merino

1

@Nefir Xavi jest zbyt słaby taktycznie żeby chociaż spróbować tak grać. Bez skrzydeł które same ugrają mecz nie widzę jakich kolwiek szans na cokolwiek w następnym sezonie

1

@AxelF Kimmich to już nie ten sam zawodnik i gra lepiej na PO.
Darvich u Xaviego prawie napewno nic nie pokaże bo to zbyt nowoczesny typ piłkarza żeby dostosować się do tej padaki Xaviego.
Ferran raczej nie odejdzie

1

@kazbychu Pedri nie jest tak irytujący

0

@cules100pro mam taką nadzieję ale po zostaniu Xaviego boję się że kupią placki typu Zumbimendi i Olmo i będzie kasa w błoto

1

@on1977 o ile zakład że w takim City byłby zdrowy? Dembele to najlepszy przykład

0

@sepek czyli Onana

0

@Albatros
@cules100pro
To co chcecie to prawie 140mln.
Może ratunkiem jest premia od Nike ale biorąc pod uwagę same sprzedaże to nie da rady

0

@KochamInieste kurde tyle napisałeś że trudno się do tego odwołać.
Ferran i Lewy to miało być osobiste życzenie Xaviego.
Wcześniej pierwszy skład był nawet dobry za Koemana ale ławka była żałosna.
Xavi nikogo nie rozwija (dawanie minut to nie rozwijanie) ale raczej nie przekonam bo już nieraz o tym tutaj dyskutowałem to nieważne jakie dam argumenty to i tak nie przekonam.
Do wszystkiego się nie odwołam bo i tak pisze na szybko.

4

@Albatros jak u De Zerbiego nie wypalił to już po nim

0

@Albatros Onana-ok.60mln
Nico-50mln
Cancelo-30-40mln
Kogo chcesz sprzedać żeby było cię stać?

0

@Albatros na tyle to nas nie stać, albo odpuszczamy Nico albo Cancelo

6

@kazbychu właśnie opisałeś grę De Jonga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@cules100pro oby. Jeśli nie kupimy w pierwszej kolejności NOMINALNEGO DM to będzie amatorka

1

@cules100pro czyli Olmo xd

0

@on1977 sprzedaż go teraz za bezcen i trafi do City i znowu będzie top3 pomocników. Świetny pomysł

3

@Aragorn33 wraca Gavi i mamy szkółkę.
Za De Jonga kupić DM i tyle starczy

0

@lucca87 on w Bayernie ani w Arsenalu nie będzie grał na pojedyńczym DM.
Ja patrzę na to czego potrzebujemy a nie kolejny zbędny transfer na gruba kasę

0

@4Fabregas4 nawet wypłacenie tych 4mln dla sztabu nie wlicza się do FFP.

A co ma powiedzieć? Ma 36lat i nie było wiadomo czy pojedziemy na Euro więc po co miał dawać obietnice i wrazie grać na siłę? To że był naszym najgorszym piłkarzem to sobie daruj bo już się odkryłeś jako zawistny polaczek.
A ty co byś powiedział jak wszyscy przez nazwisko oczekują że sam wygrasz mecz a przecież ,,9" potrzebuje podań bo bez tego nic nie zrobi, to nie Messi.
Lewy zostanie doceniony dopiero jak zakończy karierę i wszyscy zdadzą sobie sprawę że prawdopodobnie lepszego nie będzie

0

@KochamInieste wiesz co? Przekonałeś mnie.
- pierwsze pół roku miał bardzo dobre ale weźmy pod uwagę ile wydał na transfery
- pierwszy cały sezon pod względem gry i rozwoju drużyny był okropny ale udało się przepchać ligę na 1:0 dzięki ratowaniu dupy przez Araujo i Matsa
- ostatni raz widziałem szansę w Xavim po wygraniu superpucharu bo to był fantastyczny mecz ale szybko wróciliśmy do grania padaki
- ten sezon to katastrofa, skład został wzmocniony a progresu brak
- LM to nie argument bo mieliśmy najłatwiejsze losowania jakie się da do ćwierćfinału
- kontuzje to też nie jest argument bo Xavi motorycznie zajeżdza piłkarzy i to on wybrał tak niekompetentny sztab medyczny
- to że będzie lepiej jest pewne bo gorzej się nie da a Laporta dużo zaryzykuje żeby wzmocnić skład
- Xavi już w tamtym sezonie wiedział co jest nie tak i nawet o tym mówił ale wogóle nie potrafił tego naprawić

0

@lucca87 kasa w błoto, to nawet nie jest nominalny DM

0

@KochamInieste ty se możesz xd.
Jak Ci się nie chce poczytać archiwum to po co dyskustujesz i się dalej kompromityjesz?

0

@MACIEK 22 Bruno będzie kosztował prawie 100mln

0

@4Fabregas4 po pierwsze są tańsze i lepsze opcje niż Xavi i jego pozostanie to sabotaż.
Po drugie na jakiej podstawie Lewy nie ma honoru?

0

@sepek nota 7/10 to bardzo dobra nota jak na DM. Taki dzik by się przydał a który DM się czymś wyróżnia? Każdy DM jest bardzo przydatny ale nie efektowny.
Zumbimendii to nawet nie jest nominalny DM

0

@lucca87 Zumbimendi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?