0

@kondzix2115 tak, ale potrzeba trenera który go rozwinie i dobrego sztabu medycznego

0

@tristan87 niech Deco w końcu się przyda i wywali Xaviego

0

@platki_owsiane wiem ale teoretycznie ma doświadczenie jako praca w Barcelonie jako główny trener i tylko tym mogą się chwalić fanboye Xaviego w starciu on vs Marquez

1

Niech skończą z tym Xavim i zaczną dogadywać nowego trenera dopóki nie jest zapóźno!

0

@mightyanaldevastator ty mi fakturę xd. To ja ci muszę tłumaczyć. To ja teraz mogę powiedzieć że quritto to twój idol.
Nie potrafisz podać żadnego efektu jego pracy i piszesz bez sensu więc to ty się odwal i nie odpisuj

0

@Emhyr też nie chce Marqueza ale wolę jego niż Xaviego

0

@Emhyr uffff, mam nadzieje że nic się nie zmieni

0

@mightyanaldevastator już nawet nie wiem o którą dyskusję z qurito ci chodzi. Jak nie wciągasz go do dyskusji to po co go kolejny raz oznaczasz?
Ty łżesz bo nadal nikogo nie wymieniłeś i nie masz argumentów

2

@krzakov tylko nie masz żadnego argumentu za jego pozostaniem.
Nikt nie skuli ogonu bo następny sezon z nim będzie najprawdopodobniej znowu kompletnie zmarnowany

0

@mightyanaldevastator nadal nie podałeś przykładu.
Ty też mnie zaczepiasz więc to nie argument, nie będę ignorował bo dyskusji się nie boję. Super że ma licencję ale jakoś podałem argumenty i nie miałem za bardzo w czym się mylić, nie wnikam do jego pracy i jak ma licencje to znaczy że ma jakiś pomysł na futbol i wie jak wcielić go w życie i życzę powodzenia ale nie podawaj go jako argument bez podstawy.

0

@mightyanaldevastator piszesz bez sensu i nadal nie podałeś przykładu kogo rozwinął.
Widzę że czytasz moje komentarze i wciągasz do dyskusji kolejną osobę, nic do niego nie mam, zwykła dyskusja gdzie poprostu wygrałem na argumenty i tyle.

1

@lambard mam taką nadzieję, jedyne co mi u niego nie pasuje to bardzo małe doświadczenie. Ogóle to się zapowiada na mocnego trenera

10

Nie byłem za zatrudnieniem Marqueza ale teraz naprawdę się obawiam że możemy zostać z Xavim więc liczę na Meksykanina.
Najprawdopodobniej nie mamy szans albo nas nie stać na nikogo lepszego

0

@Zoker Laporta kombinuje na chwilę żeby ugrać jak najwięcej za swojej kadencji i nie myśli co będzie później

3

@Zoker zależy kto będzie prezydentem

0

@Cule1234 Marquez jest lepszy więc to i tak zmiana na plus.

0

@PatrykBarca każdy trener zaczyna od czegoś małego.
To jak bawimy się w przykłady to ja podam swój..... Guardiola ((((((((:
Na ten moment mamy Marquez vs Xavi więc nie będziemy nawet blisko poziomu trenera jakiego najprawdopodobniej będzie miał Liverpool bo oni mają w czym wybierać

0

@mightyanaldevastator wnioskuję że pracujesz w firmie i porównujesz to do futbolu? Jak już tak wspominasz o Jarku to on pracuje w futbolu i jakoś ma inne zdanie na ten temat

0

@PatrykBarca nie podawaj przykładów które pasują pod twoją narrację bo to śmieszne

0

@Kamiloza91 Xavi gra na wyniki i dlatego nie gra. Jak nie pokaże że jest lepszy od Lewego to sytuacja się nie zmieni

0

@PatrykBarca napewno nie będzie zastępcy na jego poziomie ale będą mieli kilka klas lepszego trenera niż my

0

@626 ponieważ??

0

@mightyanaldevastator to ty nie masz zielonego pojęcia o wprowadzaniu młodych

1

@626 napewno masz dużo argumentów za tym że Xavi jest lepszy od Marqueza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kamiloza91 to że pokaże coś w następnym sezonie to odpowiedź bardzo optymistyczna. Dobrze że chociaż trenuje ale minut dostaje bardzo mało

0

@mightyanaldevastator no widzę i żaden z nich nie był rozwinięty, no ba bo każdego zmarnował, dobrze że chociaż Araujo odratowali

0

@626 to jakich masz pewnych trenerów na rynku? Każdy poza Klopem i Pepem jest ryzykiem

0

@mightyanaldevastator tak był tak ceniony że nie potrafisz wymienić jednego młodego którego przygotował i rozwinął, Marquez po tak krótkim czasie może się kilkoma pochwalić

1

@tristan87 zwalniają się kolejne nazwiska a my chcemy Xaviego xd

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?