BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ciekawe czy ktoś się na niego nabierze.
Jego sprzedaż to priorytet i mam nadzieję że nowy trener powie mu wprost żeby odszedł
19
Zdecydowanie wolę Fermina zamiast De Jonga
0
@ziomal88 nie stać nas
0
@Wittgenstein no tak bo Messi miał wtedy 36lat. Ma jeszcze 8 asyst ale o tym już nie wspomniałeś
0
@tbas śmieszne jest to płakanie o DNA.
0
@Borneo ale w następnym sezonie już nie będziemy mieli tego co teraz
0
@Patrykl145 Marquez wciąga nosem Xaviego
2
@bari_94 bo Laporta jest niekompetentny na to stanowisko
0
@ArcziArtt Motta? Obok Alonso najlepszy trener młodego pokolenia i następca Kloppa i Guardioli. Mega trener
1
@kuz niektórzy tak ale większość pisze że jeszcze gorsz niż Xavi co jest absurdem
2
@bari_94 wszyscy się uczeplili tego Marqueza jakby nie wiem co zrobił.
To wina Laporty że nie powalczył o nikogo lepszego
0
@ArcziArtt wolę jego niż Flicka.
Za wcześnie dla niego, ma nadzieję że jeszcze spróbujemy pójść po Motte
0
@MesQueUnClub96 Alonso to fenomen i każdy będzie o niego walczył ale obstawiam że Real go zgarnie
0
@szymekdymek też bym to chciał ale nie wiem czy już nie za późno, trudny terminarz i spadła by nie niego niepotrzebna presja przed nowym sezonem. Dla mnie niech zacznie na spokojnie presezon i wprowadzi swój styl
0
@szymekdymek Flick to one season wonder, przejął gotową kadrę i ją wykorzystał i tyle. Nie potrafi sam nic zrobić co pokazał w kadrze. Ma już swoje lata i ma bardzo małe doświadczenie jako główny trener. Wieczny asystent i tyle w temacie
0
@szymekdymek tak ale to nic nie da bo Marquez ma obowiązek odwzorowania stylu Xaviego. To jak on chce grać się dowiemy jak przejmie pierwszy zespół.
To co wiemy o nim teraz:
- świetnie rozwija młodych
- świetnie buduje mental piłkarzy
- nie daje grać za nazwisko
- nie gada głupot na konferencjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@michal199500hehe ten sezon jest fatalny to po pierwsze.
Po drugie Cubarsiego i Yamala odkrył Marquez a nie Xavi, on tylko skorzystał
0
@szymekdymek Flick to nie jest poważny trener i jego kandydatura jest śmieszna.
Na jego sztab nas nie stać
0
@szymekdymek ale w tym problem że potrzebujemy teraz trenera a na innych nas nie stać albo nie chcą do nas przyjść.
Jeśli Marquez pokaże się gdzieś indziej to już do nas najpewniej nie trafi.
A kto wie czy nie powtórzy się to co z Pepem albo Lucho, w nich też mało kto wierzył
1
@Romario87 mam dość tego udawania że jesteśmy mocni, trzeba się odbudować i tyle.
Nagelsmann przedłużył kontrakt z repką więc jeśli go nie wywalą to ta opcja odpada.
@Borneo plan Laporty - zrójnowanie naszej sytuacji na długie lata tylko po to żeby za jego kadencji jeszcze coś wygrać
1
@Romario87 myślę że następny sezon powinien być na zbudowanie drużyny kosztem trofeów i walka o Kloppa za rok.
Marquez jest absolutnym gwarantem rozwoju zawodników ale nie jest gwarantem wyników
1
@Borneo ale musimy przedłużyć kontrakty które wymieniłem i nie mamy miejsca w FFP na nie
0
@szymekdymek dokładnie. To bardzo obiecujący trener ale ma bardzo małe doświadczenie i to duży problem bo nie trenował nikogo w pierwszej lidze.
Ale nie ma nikogo tańszego
1
@Borneo a ja ci powiem że to mało.
To kasa ale nie będziemy mogli jej wydać bez sprzedaży które są potrzebne do wrócenia do zasady 1:1
1
@lambard Lewy już powiedział że zostaje.
Nawet przy tych sprzedażach to mało a De Jong pewnie znowu będzie gadał że jest naszym kibicem i jak on nie kocha klubu i zostanie bo nie da się sprzedać
1
@Romario87
@Borneo
Ale wy wiecie że żeby zrobić jakiekolwiek transfery to te 200mln z TRANSFERÓW trzeba zarobić? Nike nic nie da samo w sobie bo nie ma miejsca w FFP a czekają nowe kontrakty Pedriego, Gaviego, Cubarsiego, Yamala, Araujo...... i każdy z nich zainkasuje duży wzrost kontraktu.
Jeśli nie Christensen to boję się kto może odejść
0
@krol211 oby bo jego kolejna wygrana to będzie strzał w kolano
0
@krol211 teraz wykombinuje coś na chwilę i będzie pierdził farmazony o poszkowanej Barcy i walce z Realem i sędziami i socios to kupi.
Ciria to na tyle świetny kandydat że z naszym szczęściem nie ma szans że go wybiorą :D nic się nie zmieni w tym klubie
1
@szymekdymek Laporta wybierze najtańszą opcje :D
Jestem prawie pewny że nowy trener nie będzie miał nic do powiedzenia przy transferach
0
@FcPortoFan1999 jak stracimy drugie miejsce to już będzie historyczna kompromitacja