0

@PIWOSZ89 City nie stać na obydwu, ich kontrakty są zbyt duże

1

@xavi890 jeszcze rośnie. Kounde i Inigo są podobnego wzrostu i im nie przeszkadza.

0

@PIWOSZ89 nie ma takiej opcji, nie da rady zarejestrować kontraktów obydwóch

2

@JarekS dla mnie nie ma szans że odejdzie, Laporta widzi w nim szansę na nową gwiazdę i będzie chciał mieć w CV że za niego wyszedł crack.
Ale bądźmy szczerzy że jak odejdzie to klub wywali tą kasę na graczy typu Bernardo, Zumbimendi. Wolę zaryzykować.
Jeśli trenerem będzie Marquez to będzie można być bardziej spokojnym o niego a jak będzie dalej Xavi to pozostaje liczyć żeby przetrwał

3

@Ney91 mamy mocny skład, musimy sprzedawać.
Xavi nic nie pokazał żeby zasłużyć na transfery, niech poprostu odejdzie

0

@FcPortoFan1999 i co z tego? Niech idzie gdzie chce aby nie został u nas.
Poprostu gość słabo nadaje się do gotowych drużyn a co dopiero jak samemu coś trzeba zbudować

0

@BoRoWieC najłatwiejsze losowania jakie się dało, dopiero PSG nam zagrażało.
Real jest silniejszy a za rok będzie już istnym potworem więc my nie powinniśmy się osłabiać zostawiając Xaviego.
Marquez jest poprostu lepszy i ma potencjał

0

@FcPortoFan1999 jak on nie umie nikogo rozwinąć xd

0

@FcPortoFan1999 z tego klubu, mało mnie obchodzi gdzie

0

@FcPortoFan1999 to niech idzie razem z nim

0

@FcPortoFan1999 nawet nie żartuj

0

@Terroriser hahahhaha wyjaśnił xd.
Czyli nie masz argumentów

0

@Terroriser co jak

0

@BoRoWieC
- Flick nie jest trenerem z Topu
- Marquez jest lepszy niż Xavi
- nie widać progresu u Xaviego, bardziej regres jego i całej drużyny

5

@normasubiektywna ale to do rezerw

0

@mightyanaldevastator to po co wchodzisz na ten temat? Tylko napisałem że ładnie to opisał i polecam przeczytać.
Pierwsze części twojej wypowiedzi wogóle nie rozumiem więc się nie odnoszę

1

@Cule1234 w końcu jakaś dobra informacja dzisiaj

0

@mightyanaldevastator JarekS mądre pisze i można się dużo dowiedzieć z jego komentarzy więc w czym masz problem?
A no tak bo już parę razy Cię wyjaśnił

0

@Iniesta997 jeśli wrócimy do tej zasady to będzie to gdzieś lekko po sezonie i wtedy na bank już zapóźno

0

@JarekS podobno Xavi zmienił zdanie /:

35

No w końcu coś działamy. Tacy gracze powinni być szybko zaklepywani zwłaszcza przy naszej sytuacji.

0

@mightyanaldevastator to który młody z wymienionych przez ciebie dał radę? Chłop ich zniszczył od początku.
Na szczęście Araujo był z nim krótko bo jak od niego wyszedł to miał mega braki i nowi trenerzy go ogranęli.
Dogłębnie wyjaśniał to JarekS ostatnio więc polecam poczytać

0

@Rambo29 ta napewno

0

@krol211 zarządzanie tym klubem leży od wielu lat

0

@mightyanaldevastator tak tylko to jest wersja oficjalna. Kręcił wyniki ale awans nie jest korzystny tylko że chłop nie potrafił pracować z młodymi.

0

@FcPortoFan1999 #LaportaOut

0

@Messibestplayerintheworld może powiem inaczej, gorszy jest tylko w mniejszym doświadczeniu od Xaviego

0

@Cule1234 i po co? Jakiś argument ktoś ma żeby on tu przyszedł?

0

@Blanco16 i nowego trenera

0

@RosjaninBut ten transfer to byłby idiotyzm, w tej cenie Onana dużo lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?