0

W lato każde euro jakie będziemy mogli wydać musi być bardzo dobrze przemyślane, potrzebujemy DM i ewentualnie lewe skrzydło...... tymczasem chcemy placka Olmo za 60mln (((((:

0

@FcPortoFan1999 dla mnie to już walka o utrzymanie drugiego miejsca. Na tytuł nawet nie liczę z taką grą

0

@FcPortoFan1999 to zobacz ich terminarz i nasz

0

@kuz po przegranej z PSG obrzydził mi się już ten sezon i już tylko czekam na kolejny z nowym trenerem.
Nawet jeśli wygramy z Realem to mamy trudnych rywali do końca a Real już same na dobicie

0

To ja nie wiem jak chcemy zarobić 200mln

2

#LaportaOut
#DecoOut

0

@krol211 najpewniej beton z socios znowu go wybierze.
Mam nadzieję że wygra Marc Ciria ale wątpię

0

@waletpl no to właśnie już odpada

0

@S1l3nt to zależy ile można wydać kasy na trenera. Na ten moment stać nas tylko na Marqueza.
Chciałbym kogoś z Motta, De Zerbi, Amorim, Nagelsmann ale na żadnego nas nie stać i jest konkurencja

0

@Amidamaru zarządzanie tym klubem leży od dawna

0

@Amidamaru Laporta kombinuje na chwilę żeby wygrać następne wybory przez próbę rzucenia rękawicy wam w najbliższym czasie tylko przez to może doprowadzić klub do katastrofy finansowej.
Pewnie będziemy musieli sprzedać klub za parę lat bo nie będziemy mogli w wami rywalizować, jedynym ratunkiem może być SuperLiga

0

@Amidamaru zobaczył jaki syf jest w zarządzie i pewnie nie chciał tu przez to zostać.
Obecnie żadny poważny trener do nas nie przyjdzie bo nie dostanie żadnej swobody działania. Czekam aż Laporta odejdzie i doczekamy się kompetentnego prezydenta

0

@Amidamaru czasami wam zazdroszczę swobody działania i normalnego zarządu.
Nie mogę patrzeć co Bartomeu zrobił z moim klubem

0

@Amidamaru Real ma zbyt dobrze obsadzoną pomoc, obstawiam że Wirtz pójdzie do City.
My go nie kupimy bo nas nie stać, prędzej wyczeka koniec kontaktu i przyjdzie za darmo

0

@RosjaninBut ta napewno, to już nie ten sam trener i tyle.

0

@Cule1234 jak Laporta wygra kolejne wybory to dobrze się to nie skończy

0

@Amidamaru po tym jaki skład za rok może mieć Real to nie wyobrażam sobie żeby nie ruszyli po Alonso

1

Flick - zdecydowanie NIE
Lucho - to już nie ten sam trener, nie
Marquez - tylko wtedy jak nie uda się zakontraktować nikogo lepszego

0

@Marcelinho99 hahahah xd. Sprzedać topowego obrońcę za jeden głupi błąd.

0

@JoeBlack on jest warty maks 75mln więc nie pisz głupot

1

@Adddi ma 26lat i już długo tutaj jest. Sprzedać i zapomnieć

0

@Emhyr tak jak mówię czas pokaże

0

@Hindus może nowy trener go ogarnie

0

@Hindus przyjdzie pewnie na wypożyczenie z opcją wykupu. Atletico jest pod ścianą. Wsumie dobrze że agentem Marqueza jest Mendes to chociaż trochę się nim spłacimy

0

@Emhyr bo nie o każdym talencie są tak dobre opinie i tyle zainteresownych klubów?!

0

@Emhyr jak mam wyrobić jak nie oglądam tej ligi? Od tego są osoby obserwujące tą ligę i dużo skautów go obserwuje.

0

@pomi11 zła formą piłkarzy to żadna wymówka bo każdy łapie regres przy Xavim. Żaden młody się nie rozwija tylko łapie doświadczenie. Mamy dobry atak ale to nie ich wina że Xavi jest tak słaby takczynie.

0

@Emhyr dużo osób mówi o wielkim talencie ale widzę że nie przekonam, zobaczymy gdzie będzie za parę lat

0

@Emhyr Endrick to mega talent ale trochę przesadzają. Akurat Mastantuono się mega zapowiada.
Już korzystamy z rynku afrykańskiego, patrz Faye i Diarra

0

@Emhyr argentyńczyk?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?