0

@TR3YWAY xd. Jest i to bardzo dużo. Ja go nawet nie traktuję w tym momencie jako poważnego trenera bo nie ma do tego powodu. Wieczny asystent i tyle

0

@TR3YWAY Flick, jak nie wiesz dlaczego to ja dziękuję

0

@TR3YWAY to byłby strzał w kolano

0

@pomi11 Xavi nie osiągnął wiele i na ten moment poza doświadczeniem nie jest w niczym lepszy od Marqueza

1

@Pawlak1992 jeśli ktoś myśli o Flicku jako świetnej opcji to już widać jakie ma pojęcie do trenerce (:
Xavi nie pokazał absolutnie nic w ARABII, miał najmocniejszy zespół i tyle.
Marquez robi genialną robotę, skreślanie go na starcie to głupota.

0

@kigani hahahaha xd. Gość ma zerowy szacunek na rynku i żadne poważny klub go nie zatrudni

0

@patrykzmc2000 Pimienta to nie jest profil trenera jakiego szukamy

0

@patrykzmc2000 podobno miał być wybrańcem (:
Klauzula według Romano na wynosić 12mln ale Włoch jest profesjonalistą i nie będzie zatrudniać kolegów do sztabu więc to też wydatek. Wątpię żeby zarabiał tyle co Xavi ale koszty sztabu napewno będą większe.
Wolę nikogo nie kupić ale w końcu po tylu latach mieć porządnego trenera

0

@Fake69 Laporta nie jest bez winy, to kombinowanie na chwilę może się zemścić.
Osobiście wolę nikogo nie kupić i zainwestować w porządnego trenera.

0

@rogal478 nie irytuj mnie, położył to taktycznie a miał tylu graczy z Bayernu

0

@bielnikk ja go nawet nie traktuje jak poważnego trenera. Kovac ma większy szacunek na rynku. Wieczny asystent i tyle. Nie warto słuchać opinii betonu z La Bambli

3

@19Riki20 ,,pomysłem na ten zespół" ale on nie ma żadnego pomysłu co pokazał w reprezentacji Niemiec

0

@Iniesta997 raczej już za późno ale i tak nie wierzę że zacznie szukać na poważnie

0

@patrykzmc2000 Motta i De Zerbi znają hiszpański a Motta nawet u nas grał

1

Najpewniej Marquez albo (oby nie) Flick.
Miałem nadzieję na chociaż próbę walki o Motte albo De Zerbiego ale jak widać Laporta wybierze możliwie najtańszą opcje

0

@JarekS wiesz może jaki trener w naszym zasięgu mógłby zastosować ten system?

0

@ziomal88 no ciekawe gdzie to napisałem, teraz już szukasz zaczepki żeby zabłysnąć

0

@ziomal88 no właśnie widać jaki jest kluczowy (:
W jego cenie mamy lepsze opcje, a o jego pensji nie wspomnę

0

@Inmessionate10 w niczym nie pomógł, opóźniał akcje i zmarnował kilka kontr bo bał się podać a o tym co zrobił przy starcie bramki nie wspomnę

0

@Rewolucja123 patrząc też poza finansami- tak, do sprzedaży

1

@aspr1me dla mnie on jest pierwszy do sprzedaży

0

@quritto oglądam (:
Sorry ale patrzę na dobro klubu i stwierdzam jasno że to nie jest ani trochę dobra opcja. O ile może grać w dwójce DM to napewno nie jako pojedyńczy. Potrzebujemy nominalnego DM, który dobrze broni, dobrze się pozycjonuje i potrafi wyprowadzić piłkę a on tego nie ma.
Już bym bardziej zrozumiał sens sprowadzenia Merino ale nie chce go bo mnie do końca nie przekonuje i ma 27 lat i do tej pory odbił się od każdego mocnego zespołu.

0

@Serducho nie wiem co ktoś musi mieć w głowie żeby chciał pozostania Xaviego widząc jego prace przez 2.5 roku, są dużo lepsze opcje ale Laporta przez swoją głupotę je zaprzepaszcza

0

On ma mieć urazę xd.
Gość bardzo często okazywał brak zaangażowania, musieliśmy co chwilę walczyć z jego agentem a o tym że powiedział że marzy z nami wygrać LM i zostać kapitanem po czym odstawił cyrk i odszedł to nie wspomnę

0

@kigani ta napewno. Na ŚPD gra tam Merino a Zumbimendi nie potrafi bronić a o jego wyprowadzeniu piłki nie wspomnę.
Mega przereklamowany i dla mnie jego zakup to idiotyzm. Xavi może go sobie chcieć ale nie u nas.

0

@kigani Zumbimendi to nawet nie jest normalny ŚPD i Kimmich to samo więc się zastanów na co chcesz wywalić kasę

0

@Majkosz na tą chwilę się nie zapowiada żeby nowy trener miał coś do powiedzenia

0

@peetwithbarca a co ma do rzeczy tutaj to jak grali za Guardioli? Obejrzałem kiedyś parę skrótów i tyle, jestem za młody żeby widzieć Barce Guardioli a tym bardziej rezerwy. Mówię o tym że Marquez robi tam robotę ale wiadomo że nie można porównywać go z Pepem.

0

@Hindus na samym początku były doniesienia że nie dość Flick sam nam się oferuje to jeszcze wymaga kilku transferów (prawie wszystkie z Bayernu).
Ja nie chcę żadnego z nich, obydwaj bazują na gotowcach i nie nadają się do długoterminowych projektów.

0

@PeterMaro nadal masz czas odpisywać a argumentów brak xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?