BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY xd. Jest i to bardzo dużo. Ja go nawet nie traktuję w tym momencie jako poważnego trenera bo nie ma do tego powodu. Wieczny asystent i tyle
0
@TR3YWAY Flick, jak nie wiesz dlaczego to ja dziękuję
0
@TR3YWAY to byłby strzał w kolano
0
@pomi11 Xavi nie osiągnął wiele i na ten moment poza doświadczeniem nie jest w niczym lepszy od Marqueza
1
@Pawlak1992 jeśli ktoś myśli o Flicku jako świetnej opcji to już widać jakie ma pojęcie do trenerce (:
Xavi nie pokazał absolutnie nic w ARABII, miał najmocniejszy zespół i tyle.
Marquez robi genialną robotę, skreślanie go na starcie to głupota.
0
@kigani hahahaha xd. Gość ma zerowy szacunek na rynku i żadne poważny klub go nie zatrudni
0
@patrykzmc2000 Pimienta to nie jest profil trenera jakiego szukamy
0
@patrykzmc2000 podobno miał być wybrańcem (:
Klauzula według Romano na wynosić 12mln ale Włoch jest profesjonalistą i nie będzie zatrudniać kolegów do sztabu więc to też wydatek. Wątpię żeby zarabiał tyle co Xavi ale koszty sztabu napewno będą większe.
Wolę nikogo nie kupić ale w końcu po tylu latach mieć porządnego trenera
0
@Fake69 Laporta nie jest bez winy, to kombinowanie na chwilę może się zemścić.
Osobiście wolę nikogo nie kupić i zainwestować w porządnego trenera.
0
@rogal478 nie irytuj mnie, położył to taktycznie a miał tylu graczy z Bayernu
0
@bielnikk ja go nawet nie traktuje jak poważnego trenera. Kovac ma większy szacunek na rynku. Wieczny asystent i tyle. Nie warto słuchać opinii betonu z La Bambli
3
@19Riki20 ,,pomysłem na ten zespół" ale on nie ma żadnego pomysłu co pokazał w reprezentacji Niemiec
0
@Iniesta997 raczej już za późno ale i tak nie wierzę że zacznie szukać na poważnie
0
@patrykzmc2000 Motta i De Zerbi znają hiszpański a Motta nawet u nas grał
1
Najpewniej Marquez albo (oby nie) Flick.
Miałem nadzieję na chociaż próbę walki o Motte albo De Zerbiego ale jak widać Laporta wybierze możliwie najtańszą opcje
0
@JarekS wiesz może jaki trener w naszym zasięgu mógłby zastosować ten system?
0
@ziomal88 no ciekawe gdzie to napisałem, teraz już szukasz zaczepki żeby zabłysnąć
0
@ziomal88 no właśnie widać jaki jest kluczowy (:
W jego cenie mamy lepsze opcje, a o jego pensji nie wspomnę
0
@Inmessionate10 w niczym nie pomógł, opóźniał akcje i zmarnował kilka kontr bo bał się podać a o tym co zrobił przy starcie bramki nie wspomnę
0
@Rewolucja123 patrząc też poza finansami- tak, do sprzedaży
1
@aspr1me dla mnie on jest pierwszy do sprzedaży
0
@quritto oglądam (:
Sorry ale patrzę na dobro klubu i stwierdzam jasno że to nie jest ani trochę dobra opcja. O ile może grać w dwójce DM to napewno nie jako pojedyńczy. Potrzebujemy nominalnego DM, który dobrze broni, dobrze się pozycjonuje i potrafi wyprowadzić piłkę a on tego nie ma.
Już bym bardziej zrozumiał sens sprowadzenia Merino ale nie chce go bo mnie do końca nie przekonuje i ma 27 lat i do tej pory odbił się od każdego mocnego zespołu.
0
@Serducho nie wiem co ktoś musi mieć w głowie żeby chciał pozostania Xaviego widząc jego prace przez 2.5 roku, są dużo lepsze opcje ale Laporta przez swoją głupotę je zaprzepaszcza
0
On ma mieć urazę xd.
Gość bardzo często okazywał brak zaangażowania, musieliśmy co chwilę walczyć z jego agentem a o tym że powiedział że marzy z nami wygrać LM i zostać kapitanem po czym odstawił cyrk i odszedł to nie wspomnę
0
@kigani ta napewno. Na ŚPD gra tam Merino a Zumbimendi nie potrafi bronić a o jego wyprowadzeniu piłki nie wspomnę.
Mega przereklamowany i dla mnie jego zakup to idiotyzm. Xavi może go sobie chcieć ale nie u nas.
0
@kigani Zumbimendi to nawet nie jest normalny ŚPD i Kimmich to samo więc się zastanów na co chcesz wywalić kasę
0
@Majkosz na tą chwilę się nie zapowiada żeby nowy trener miał coś do powiedzenia
0
@peetwithbarca a co ma do rzeczy tutaj to jak grali za Guardioli? Obejrzałem kiedyś parę skrótów i tyle, jestem za młody żeby widzieć Barce Guardioli a tym bardziej rezerwy. Mówię o tym że Marquez robi tam robotę ale wiadomo że nie można porównywać go z Pepem.
0
@Hindus na samym początku były doniesienia że nie dość Flick sam nam się oferuje to jeszcze wymaga kilku transferów (prawie wszystkie z Bayernu).
Ja nie chcę żadnego z nich, obydwaj bazują na gotowcach i nie nadają się do długoterminowych projektów.
0
@PeterMaro nadal masz czas odpisywać a argumentów brak xd.