- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
0
My musimy zadać sobie jedno podstawowe pytanie.
Czy na dzień dzisiejszy Barcelonie jest potrzebny Trener z zagranicy?
Otóż każdy widzi i wie w jakiej sytuacji ekonomicznej jest Barcelona. Nie możemy konkurować z nikim pod względem finansowym. Nie możemy ściągać zawodników z TOP-u,nie możemy dawać zawodnikom wielkich pieniędzy. Pozostało nam jedynie postawienie na zawodników z La Masii i uzupełnienie ich zawodnikami doświadczonymi i niezbyt drogimi czyli takimi,którym kończy się kontrakt bądź będą dostępni „za darmo”. Jedyną opcja to jest sprzedaż kluczowych zawodników za duże pieniądze.
I w zarządzie doskonale o tym wiedzą i zdają sobie z tego sprawę. Dlatego Rafa będzie na pole position. Niestety taka jest rzeczywistość. A trener zza granicy=bariera językowa i chęć niestawiania na młodych.
0
@patrykzmc2000 dlatego najlepsze wyjscie to Xavi na jeszcze jeden rok i przez ten czas mocno pracowac nad Kloppem. Flicki, Marquezy itp to kolejna niewiadoma
0
@patrykzmc2000 Motta i De Zerbi znają hiszpański a Motta nawet u nas grał
0
@BORO_12 klauzula De Zerbiego to 15 milionów.
Już dawno by to zrobili gdyby pieniądze były.
Te 15 milionów wolą dołożyć o ile się znajdą takowe do wzmocnienia składu
0
@patrykzmc2000 podobno miał być wybrańcem (:
Klauzula według Romano na wynosić 12mln ale Włoch jest profesjonalistą i nie będzie zatrudniać kolegów do sztabu więc to też wydatek. Wątpię żeby zarabiał tyle co Xavi ale koszty sztabu napewno będą większe.
Wolę nikogo nie kupić ale w końcu po tylu latach mieć porządnego trenera