BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 te cyrki jakie tam się odwalają odstraszają trenerów bo nie chcą sobie zepsuć nazwiska bo prezes gra w fife.
Lepiej coś typu Milan ale ma lepsze oferty
0
@MOLESTA skala talentu znacząco przeważa na stronę Gulera, wszystko zależy od tego czy go zrealizuje
1
@FcPortoFan1999 daj spokój z tą Chealsea. To nie jest dobry klub żeby się pokazać po tym co tam się odwala
0
@Faro ale Rodrygo wygryzie na spokojnie, ogólnie to Rodrygo woli grać na LS i pewnie go sprzedadzą jak przyjdzie Mbappe
0
@MOLESTA
@Faro
Może grać też jako ŚPO ale to prawda że ten transfer to nie był najlepszy pomysł
0
@MOLESTA raczej będzie wypożyczenie.
Nie polecam się śmiać bo to jeden z największych talentów świata i jeśli ogarnie się z kontuzjami i zacznie grać regularnie to możemy mieć ogromne problemy z nim w następnych latach
0
@Matt_i1992 obstawiam to samo co ostatnio ale Pedri za Roberto może będzie
0
PSG musi wygrać dwoma golami czy już usunęli tą zasadę bramek na wyjeździe?
0
@kigani Flick to na ten moment nie jest nawet poważny trener a wciskanie go do TOP5 to zwykłe fanboystwo
0
@Emhyr La Bambla chce Kloppa..... ale już go mamy ((((:
0
@Emhyr mam taką nadzieję. Czekam do lata aż poznamy nowego trenera, myślę że na 90% będzie Flick (oby nie) albo zostanie Marquez ale liczę na jakąś niespodziankę
0
@Emhyr ja nie kłamię i mam nadzieję że pokaże jakim jest trenerem kiedy trafi do lepszego klubu.
Oczywiście nikt poza Klopem i Pepem nie jest w 100% pewny ale wierzę we Włocha
0
@Emhyr możesz się śmiać ale nie lubię jako ktoś gada głupoty na czyiś temat
0
@Iniesta997 możliwe ale tak naprawdę ten projekt to niewiadoma na tą chwilę
0
@Iniesta997 tak ale można było lepiej rozdysponować tą kasę według mnie.
Na ten moment nie ma jak tego spłacić i zastanawia mnie co zrobi z tym zarząd w następnych latach
0
@Iniesta997 też przez to że kasa z dźwigni nie poszła na spłatę długu.
To już było naliczone wcześniej, tych długów nie da się już spłacić. Pozostaje czekać aż ktoś sprzeda część klubu inwestorowi ale na to trochę poczekamy
0
@FcPortoFan1999 długi za kadencji Laporty się nie zmniejszyły a nawet jak było wszystko ok to nie wydawaliśmy takich sum na trenera więc jak nie teraz to raczej możemy zapomnieć o nim
0
@FcPortoFan1999 ty przeczytałeś co napisałem?
0
@FcPortoFan1999 ale jak obejmie lepszy klub i pokaże co umie to będzie dla nas nieosiągalny. Na ten moment jest tylko 12mln klauzuli, niska pensja i bardzo małe wymagania transferowe.
5
@FcPortoFan1999 po pierwsze jak bierzesz trenera z bardzo słabej drużyny to nie patrz na wyniki tylko na pracę jaką wykonuje. Ale jak chcesz spojrzeć na wyniki to zobacz że w swoim pierwszym sezonie w Brighton zrobił najlepszy wynik w historii klubu bardzo słabą kadrą a potem w nagrodę sprzedali mu wszystko co się dało i pozostawili beznadziejny skład.
To jaką robotę robi z młodymi i to jak przygotowuje piłkarzy to topka światowa, ma jeszcze pole do poprawy jeśli chodzi o umiejętności taktyczne i nadal się rozwija jako trener, przez ekspertów jest nawet uważany za następcę Guardioli bo to 1:1 ten sam profil, nawet sam Pep o tym mówił. Był tutaj też o nim artykuł, plecam poczytać.
Osobiście wolę Motte ale jego już raczej zaklepał Juventus a De Zerbi jest teoretycznie do wyjęcia bo Bayern i Liverpool mają kilku kandydatów więc możemy działa ale Laporta się właśnie kompromituje.
Z oceną proszę poczekać aż obejmie lepszy klub
0
@FcPortoFan1999 taka dyskusja z wami.
Jeśli nie umiecie ocenić umiejętności trenera to się chociaż nie wypowiadajcie
0
@FcPortoFan1999 po pierwsze nie mam zamiaru znowu tłumaczyć wszystkiego dzieciom z La Bambli.
Po drugie De Zerbi nie jest w niczym gorszy niż Xavi.
Po trzecie skoro jest taki słaby to dlaczego interesuje się nim m.in. Bayern i Liverpool?
0
@Ziemny to nie mój wiek.
Rotacje są potrzebne ale ty sugerujesz odpuszczenie ligi, już na spokojnie możemy dowieźć drugie miejsce i skupić się na LM
0
@FcPortoFan1999 nie kompromituj się
0
@pacior95 ale Laporta woli namawiać Xaviego xd
0
@Ziemny a co jedno przeszkadza drugiemu?
1
@Gaz a ten znowu szuka bezmyślnych argumentów za Xavim (:
Te pół roku jest tylko i wyłącznie na przystosowanie się do ligi, zobacz jaką padake grali Vini i Rodrygo jak przyszli z Brazylii.
Więcej pokaże w następnym sezonie ale to jak mało daje mu grać Xavi to głowa mała
0
@michal26 nawet Nagelsmann mówił że Gundo musi odpocząć, Cancelo i Robert grali prawie wszystko, Mats też grał.... to nie był okres odpoczynku a mecz z PSG był mega wyczerpujący więc nie gadaj głupot
0
@pacior95 ostatnio jak tak patrzę to nie widzę innego lepszego kandydata niż Motta (: ale jest na ten moment poza zasięgiem i już podobno Juventus go zaklepał
0
@michal26 a w reprezentacjach to nie grali?!