0

@JohnnySilverhand narazie jeśli chodzi o fabułę to nic według mnie nie dorównuje RDR2

0

@Emhyr mnie tylko ciekawi jak finalnie ta SuperLiga będzie wyglądać, po wcześniejszych informacjach to słabo.
Wie ktoś może na jakiej to będzie zasadzie? Wychodzimy z UEFY czy będzie jakoś dostosowane?

0

@sliwa92 nie załamuj mnie, zajął wysokie miejsca z reprezentacją Hiszpanii (najgorsza kadra od lat). Z PSG mają świetną passę.
Xavi nie pokazał nic co było dało argument za porównywaniem go z Lucho, tak mamy słabą sytuację ale dostał transfery za 200mln i skład warty ponad 800mln.
Nie mamy kompletnie żadnej taktyki, zawodnicy zaliczają regres, nie potrafi zarządzać zdrowiem graczy, nie potrafi prowadzić treningów...... bronienie go to głupota

0

Jeśli De Jong zagra na DM to dobrze się to nie skończy, mam nadzieję że wyjdzie Christensen

0

@reloaded nie no sorry ale z tym że jest na poziomie Xaviego to przesadziłeś, są jakieś granice krytyki

0

@supraomnes1 lubię Raphinhe ale bez przesady chłopie. Mbappe to obecnie według mnie najlepszy zawodnik

0

@martool2 ta porównaj wartości składów, nie ma tutaj dużej różnicy.

@Greenalley nie ma żadnej dobrej taktyki na mecz, piłkarze sami kombinują.

Mówienie tutaj o samograju, MSN blablabla nie głupie, kto ich przygotowywał do meczów i był wstanie wyciągnąć z nich maksa? U Xaviego każdy zalicza zjazd i taka jest prawda

0

@Greenalley obecnie to piłkarze decydują o wyniku, konkretnie indywidualne przebłyski. Nie zdobywamy goli jako drużyna a Xavi ciągle jest ogrywany taktycznie

0

@martool2 kariera?! Jeden mecz powie że Xavi jest lepszy? Nie rozśmieszaj mnie

0

@martool2 nawet wygrana tutaj nie zmieni tego faktu. Gramy obecnie praktycznie bez trenera.

0

@martool2 dzieli ich przepaść i taka jest prawda

0

@Kamil689 jak nie poczynił minimalnego postępu u De Zerbiego który jest topem pod względem pracy z młodymi to wypożyczenie do kogoś innego nie ma kompletnie sensu

0

@FcPortoFan1999 ale oni wyczuwają okazję, interesować to my też możemy się Mbappe ale wiadomo co będzie

0

@FcPortoFan1999 interesują się bo latem możemy mieć nóż na gardle i nie wiadomo co się stanie

0

@FcPortoFan1999 odklejony jesteś, po pierwsze nikt go nie chce sprzedać, a po drugie nikt takiej kwoty by za Messiego nie dał

1

@Cule1234 a po co im Fati? Oni są pod ścianą i jak się nie dogadamy to mają gracza na trybunach.
Fati albo zostaje albo sprzedać, żadne wypożyczenie nic nie da

0

Bo to co gramy za Xaviego prawie wogóle nie przypomina tego mitycznego DNA.
A tak wogóle Luczo jest kilkanaście klas wyżej jeśli chodzi o trenerkę i to porównanie jest bez sensu

0

@FcPortoFan1999 800mln?! Bez przesady

0

@FcPortoFan1999 nie ma takich możliwości

4

Nie no ludzie ten transfer nie ma tutaj racji bytu

0

@jacobFCB ta wszędzie, on w pressingu nie pracuje a co dopiero szybko wrócić do obrony

0

@FcPortoFan1999 ale nie przesadzajmy że tyle mogą wydać.

0

@626 zobaczymy co się stanie

0

To będzie strzał w kolano przy naszej sytuacji

0

@626 no tak, niektórzy to potrafią obejść ale nie przesadzajmy, nie ma mowy żeby przeszło 800mln. Nie wiem jakie przeliczniki by musieli wprowadzić żeby to przeszło

0

@Emhyr chciałbym Onane ale raczej napewno tutaj nie trafi, zwłaszcza jeśli dojdzie do licytacji a na to się zapowiada

5

@Chucky nie, jego zakup przy naszej sytuacji nie ma poprostu sensu

0

@FcPortoFan1999 nikogo na to nie stać, jest coś takiego jak FFP

0

@blakkudium jego wartość jest mała więc widać nie ma sensu się w to bawić.
Poprostu trzeba się skupić na Primie i Bernalu

1

@blakkudium ale podobno wtedy znacząco zwiększa się jego pensja i to chyba tylko o rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?