0

@JarekS Pedri niedawno mówił że nie ma mowy żeby odszedł. Dla mnie też powinien odejść dla siebie ale nie możemy sprzedawać każdego młodego bo łapie kontuzje, tą logika to pół składu jest do wywalenia. Trzeba zainwestować w lepszy sztab i trenera który umie zarządzać zdrowiem graczy ale przynajmniej za Laporty raczej się to nie stanie

0

@Onlikox ale Felix nie będzie brał udziału w pressingu co jest kluczowe

0

Marquez widzę że robi wszystko żeby przejąć stanowisko po Xavim.
To jaką robotę wykonuje z młodymi przechodzi wszelkie oczekiwania, jestem ciekawy jak by mu poszło w pierwszym zespole

2

@Emhyr nam sędziowie pomagają xd

1

@Bartinho1899 jeśli trafi tu Flick to napewno nic z niego nie będzie, już pominę fakt że nie jest uważany za poważnego trenera to on wogóle nie potrafi pracować z młodymi

24

Pedri nie powinien grać, De Jong nie jest niezbędny ale Christensen jest potrzebny bo bez DM który umie bronić nie ma szans wygrać tego meczu

0

@Messibestplayerintheworld najważniejszy Araujo ale wątpię że przy starciach z Mbappe nie zdobędzie żadnej kartki

0

@ViscaelBarca2007 tak ale u Xaviego nie widzę żadnego światełka w tunelu, jestem pewny w 100% że na ten moment kompletnie do nas nie pasuje, on poprostu potrzebuje gotowych zespołów.
To nie jest trener który rozwija zespół.

0

@LatajacyHolender ja to mówię za każdym razem (:
Poprostu wierzę w nasze talenty

0

@tbas masz rację, każdy trener musi być zweryfikowany ale można ocenić którzy trenerzy mają największe szanse

0

@Rewolucja123 nie są na tym samym poziomie. Marquez ciągle się rozwija jako trener a Xavi.... no właśnie wogóle się nie rozwija i poprostu nie wypalił

0

@MesQueUnClub96 jakie ja mam argumenty xd? Hahahhaha dziękuję za dyskusję.
Widzę że ciągle oznaczasz kolegę hmmmm to chyba ten co gadał że Flick odrzucił oferty wielkich klubów a jak spytałem o źródło to już nie odpisał :D

0

@MesQueUnClub96 nie rozśmieszaj mnie.
Nie ma sensu z tobą na ten temat dyskutować bo za każdym razem jesteś wyjaśniany na argumenty (nie tylko przezemnie) a potem znikasz i znowu piszesz swoje kocopoły na La Bambli.
Jeszcze nie widziałem gościa z takimi klapkami na oczach

0

@tbas zobacz skład Brighton i ile mają co chwilę kontuzji.
Sprzedali mu wszystkich wartościowych graczy po tym jak w pierwszym sezonie w Brighton zrobił najlepszy wynik w lidze w historii klubu.
Topowe kluby widzą jaką świetną wykonuje robotę i dlatego go chcą

0

@MesQueUnClub96 wielki Flick jechał na wizji Kovaca w Bayernie a jak sam miał coś zrobić sam to pokazał to w kadrze.
To dlaczego tylko Włochem interesują się wielkie kluby a Flickiem nikt?
Wieczny asystent.
Zobacz sobie jak słaby skład ma Brighton i co chwilę ktoś jeszcze wypada.
De Zerbi w pierwszym sezonie w Brighton zrobił najlepszy wynik w lidze w historii klubu a w nagrodę hurtowo wyprzedali mu wszystkich wartościowych graczy.
Logika Dodiego :D

2

@Rewolucja123 mimo bardzo małego doświadczenia Marqueza to jest chociaż gwarancją rozwoju zespołu.
Xavi nie jest gwarancją niczego.
Wzięcie Marqueza też daje jakąś perspektywę próby wzięcia Kloppa w przyszłości

0

@budel17 po pierwsze Motta jest za darmo po sezonie a De Zerbi nie ma wymagań transferów za kosmiczne kwoty.

Marquez świetnie rozwija młodych, buduje ich mental, reaguje na to co się dzieje na boisku i ma zadatki na dobrego taktyka.
Tych cech Xavi nie posiada.
Mógłbym więcej napisać ale już parę razy o tym pisałem

2

@TheKlucha Faye może grać na LO więc bez problemu poradzi sobie jako półlewy, Cubarsi też mógłby tam grać.
Jestem za formacją 3-2-1-3-1 ale to zależy od nowego trenera

0

@Messibestplayerintheworld nie no proszę cię tylko nie broń Xaviego bo to żałosne.
Dostał tyle transferów i dalej nic. Nawet z City by zrobił placka.
Zumbimendii to byłby flop już teraz to mówię bo to nie jest typ DM jakiego potrzebujemy, on bez Merino nie istnieje

1

@TheKlucha możemy grać na 3 obrońców.
Cubarsi to większy talent ale na ten moment nie wiemy jak potoczą się ich kariery

0

@Messibestplayerintheworld to na jakiej podstawie Xavi jest lepszy?
Marquez zjada go w każdym aspekcie poza doświadczeniem.
Nie mówię że Marquez wypali bo to kot w worku, powinien zostać w rezerwach albo zostać asystentem żeby zebrać doświadczenie.
Ale nie ma takiej opcji żeby był gorszy od Xaviego.

13

Bardzo dobra decyzja.
Może to doprowadzić do dużych zmian w obronie

0

@budel17 Ancellotti zarabia tylko 1 milion od Xaviego (:
Są trenerzy którzy są tańsi i lepsi.
Marquez będzie zarabiał grosze, De Zerbi i Motta mają mniejszą pensje

0

@Czarny_ck weź się nie kompromituj. Z ciekawości spojrzałem wyżej i JarekS ładnie ci to wyjaśnił więc nie pisz dalej swoich farmazonów

0

@Messibestplayerintheworld nie. Lepszy od Xaviego.

0

@qbuteq Xavi zarabia jak poważny trener więc argument kasa nie na tu prawa bytu.

@Messibestplayerintheworld Marquez jest owiele lepszy i owiele tańszy więc jak mamy czekać na Kloppa to lepiej awansować Marqueza niż czekać z Xavim

0

@Czarny_ck bzdury. Nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

Laporta się właśnie upokarza.
Cancelo powinien być kupiony ale nie w tej cenie

0

@slayer jak się nie mylę do edytowałeś tekst. Pisałem to wcześniej

1

Pedri nie powinien zagrać. W tej chwili wygląda to tak jakby na siłę mieli go wepchnąć do kadry meczowej. Bez sensu.
Po co mamy ryzykować jak i tak nie jest w rytmie meczowym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?