BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawwwweeeell też mam nadzieję ale są na to małe szanse
0
@Krzysztof1987 no właśnie to tego nie oznacza. Może neguje ten problem
22
Dobrze powiedział. Ansu musi się wziąć w garść albo nic z jego wielkiej kariery nie będzie. Według badań z jego kolanem jest wszystko w porządku, tutaj jest problem mentalny, on poprostu boi się walki z przeciwnikami. Nie wiem czy nie przydałaby mu się jakaś sesja z psychologiem
0
https://www.facebook.com/share/p/hgNaLKwNd5U2wdVD/
Ale i tak powiedzą że się nie nadaje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamil689 tą i czym by grał? To już były takie braki przez kontuzje że nie miał wyboru.
2
@Kamil689 jak to nic się nie mówiło o Cubarsim?! Nie rozśmieszaj mnie.
Cubarsi dostał szansę przez kilka kontuzji w obronie i sam pokazał że jest kotem.
Yamal by nie grał gdyby został Dembele
2
@Cule1234 świetna wiadomość
0
@RosjaninBut gdzie ty widzisz te sytuacje?
Nasze bramki to indywidualne przebłyski
0
@slayer Xavi jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających trenerów więc nie kłam.
2
@mr Barca on tam nic nie zrobi, klub oparty na rozwijaniu i promowaniu młodych ma zatrudnić gościa który nie potrafi nikogo rozwinąć i woli gotowce za miliony. Długo tam nie wytrzyma
2
@Comentateiro 1 kwietnia był wczoraj
0
@Khajio który klub dostał kosza od Flicka? Podaj wiarygodne źródło
8
Jeśli Ajax myśli że Xavi im rozwinie i wypromuje graczy to śmiech na sali.
Niech go biorą aby nie został u nas
4
@ViscaelBarca2007 bo Laporta nie nadaje się już na prezydenta a o jego niekompetentnym zarządzie nie wspomnę.
0
@Emhyr fajny pomysł.
Ja jestem za ustawieniem 3-2-1-3-1 które mógłby wprowadzić u nas Motta albo nawet Marquez
0
@rutek71 wiem ale do tej pory nie było przesłanek że zostanie na 100% jak w przypadku Raphinhi czy Lewego
0
@Emhyr wiem że Bernal jest wyżej w hierarchi i jest lepszy ale tutaj duży wpływ ma doświadczenie. Osobiście dałbym mu szansę w następnym sezonie bo u Xaviego i tak się nie rozwinie a Prim jest bardziej doświadczony.
Ogólnie to mam nadzieję że zobaczymy duo Bernal-Prim bo coraz częściej gra się na dwóch DM, słyszałem też dobre opinie na temat Xaviego Eksparta, jakoś tak się nazywał, wiek podobny do Bernala to mamy perspektywy na wypełnienie luki bo Busim
0
@Cule1234 jak nie będzie tam De Zerbiego to bez sensu.
Lepiej sprzedać albo dać szansę
0
@Emhyr Prim mógłby zagrać ale Bernal to dopiero w następnym sezonie.
0
Sytuacja w tabeli strzelców może się zmienić o 180 stopni w ciągu dwóch trzech kolejek. Wybór faworyta to w tym momencie strzał.
0
@Emhyr Bernal ma 16 lat a pozycja pivota jest najtrudniejsza do wczesnego debiutu to nie przesadzajmy że już dawno powinien dostać szansę
0
@barteq jesteśmy powyżej limitu płac więc ma to znaczenie
0
@slayer po pierwsze Christensen na DM to nie jest rozwiązanie długoterminowe.
No bez sprzedaży Duńczyka to na pewno nie kupimy nominalnego DM.
A kiedy? Mats z kolanem i lumbago nie będzie grał do 40-stki jak każdy tu pisze.
Jak Araby dadzą 70mln to trzeba sprzedać. Jak nie Bułka to jest też Valles i drożsi Costa i Mamardaszwili
0
@Albatros na ten moment Marc Ciria, ewentualnie Font.
Ciria to profesjonalista i brałbym w ciemno.
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony,dyskusja-14233658.html
0
@Pawwwweeeell albo jeszcze gorzej.... z Flickiem którego nikt nie chce
0
@Gaz nie wiem czy żartujesz bo takich głupot chyba na serio by nikt nie powiedział.
A jeśli gadasz na serio to zastanów się co właśnie napisałeś
0
@Firestone ale beton z La Bambli i tak powie że Laporta to świetny prezydent
0
@sylweste.r żadnego topowego trenera nie ma na rynku obecnie
0
@Iniesta997 bo Laporta dzban myśli że każdy będzie na nas czekał