BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 to czy będziemy w lepszej sytuacji się okaże bo Laporta kombinuje na chwilę a nie przyszłościowo a i wybór trenera się nie zapowiada dobrze bo chyba Laporta wybierze najtańszą opcję
0
@Pawlak1992 po pierwsze myślisz że po zdobyciu jednej piłki do nas przyjdzie?
Po drugie nie ma szans żeby nasza sytuacja się do tej pory poprawiła bo tych długów się praktycznie nie da spłacić ale to zależy kto będzie nowym prezydentem
0
@Pawlak1992 Gundogan przyszedł w wieku 33lat i zarabia u nas więcej niż w City.
Nie przyjdzie do nas w tym wieku, nowych wyzwań może szukać sobie po trzydziestce. W City ma realną szansę na złota piłkę bo będzie zdobywał trofea i bił się o LM.
Chealsea to klub mem na ten moment więc normalne że wybrali nas
0
@Kamil689 to nie zawsze tak działa, są też typy talentów które trzeba latami rozwijać i eksplodują w jednym momencie
0
@Faro Real wogóle nie słynie ze stawiana na wychowanków, wolą gotowe talenty i mnie nie dziwi że chłopaki z tamtąd odchodzą
0
@Pawlak1992 Mbappe to osobny przypadek, już raz miał wyczekać kontrakt i go przedłużył, dopiero teraz prawdopodobnie tam pójdzie.
Haaland jest w zupełnie innej sytuacji, City to obecnie najlepszy zespół na świecie i znowu jest faworytem LM, dlaczego by miał iść do klubu który nadal się odbudowuje i napewno nie da mu większej pensji?
0
@Pawlak1992 nie ma takiej opcji żeby wyczekał koniec kontraktu i przyszedł akurat do nas.
Przedłuży kontrakt albo zostanie sprzedany.
A tak wogóle to Haaland wogóle do nas nie pasuje i płacenie za niego jest bez sensu, są inne opcje żeby wzmocnić skład
1
@Safrani UEFA zdecydowanie przegięła z liczbą meczów
0
@Pawlak1992 wiedzę że jesteś bardzo optymistyczny.
Nasze zadłużenie krótkoterminowe za kadencji Laporty się nie zmniejszyło.
Raty za nowy stadion według prognos mają przewyższać zyski z niego.
Same odejście Lewego nic nie da, musiałby jeszcze odejść De Jong i obydwaj za kasę, a i tak nie ma kasy żeby kupić Haalanda i koszt jego transferu wpisuje się do FFP.
Kasa z Pumy poleci na spłatę długu a nie żadne transfery.
0
@Kamil689 nie porównuj szkółki Realu do naszej La Masii (;
Nie oceniam chłopaka bo go nie śledzę ale tutaj jest napisane że jest bardzo utalentowany.
Jak nie znasz chłopaka to nie pisz na starcie że nic z niego nie będzie
0
@Faro był już wcześnie kontuzjowany i jakoś nie stracili punktów, Bellingham ma być dostępny
0
@Faro już mieli kilkanaście kontuzji i punktów nie tracili, trzeba liczyć że stracą punkty ale na pojedyńcze absencję nie ma co liczyć
0
@Pawlak1992 poczytaj sobie o naszej sytuacji finansowej (;
10lat to dla mnie takie minimum no chyba że w końcu ktoś sprzeda część klubu inwestorowi
6
@Rarenzio nie ośmieszaj się. Ból dupy widać u ciebie
1
@Herbert
@Transu96
Dobra nie zauważyłem d :D
9
@Transu96 nie wiesz co to wykartkować? Niech zdobędą po kartce i ominą mecz z Cadizem i wrócą na Real. Nie wiem czego nie rozumiesz
0
@Kamil689 ale nie każdy wypali, lepiej mieć kilku graczy i wrazie tych słabyszych można sprzedać
0
Lepiej niech się wykartkują bo mecz z Realem już blisko
0
@LatajacyHolender xd. Jeszcze z kimś takim nie miałem doczynienia.
Cubarsi jest już teraz wyższy o 2cm od Erica. Masz poprostu kompleks szkółki i jak nie masz już argumentów to gadasz takie głupoty. Z takim czymś to proszę do psychologa a nie obrażać nasze klejnoty
0
@ousmanedembele10 nie ma nawet 0,00001% że do nas trafi. Nie będzie nas stać przez najbliższe 10lat na taki wydatek
11
Lamine powinien odpocząć, za niego Raphinha.
Lewy też gra za dużo i jest po dogrywce w kadrze i potem utykał, za niego Roque.
Cancelo też gra za dużo, za niego Fort.
W pomocy najlepiej Fermin-Romeu-Roberto, Gundogan jest przeciążony o czym mówił też Nagelsmann.
1
@Kamiloza91 trudno powiedzieć ale na ten moment najwięcej się mówi o De Zerbim i Amorim
0
@gapkinha jak się nie mylę to w La Liga klauzula w kontrakcie jest obowiązkowa
9
@Zawadinho to chodzi o to żeby nikt go nie kupił
0
@Emhyr praca sama w sobie w lepszym klubie nie robi z niego lepszego trenera
0
@LatajacyHolender hahahah xd.
Tak dla porównania Cubarsi jest wyższy niż Inigo i Kounde (:
Jasne że urośnie, każdy rośnie w swoim tępie, w różnym wieku się rośnie szybciej i wolniej ale do ok. 20 lat nadal będzie rósł i te 185cm będzie miał
0
@LatajacyHolender trzeba dać szansę, jak nie wypali to trudno ale jak się uda to mamy grajka na lata
0
@Emhyr z sympatykiem trenera Xaviego dyskutował nie będę. Jeśli nie widzisz jaką robotę wykonuje Motta to nie będę z tobą dyskutować
0
@Emhyr jemu przypisuje tylko superpuchar.
Liga wygrana dzięki indywidualnościom i głupim traceniu punktów przez Real.
Z tą liga mistrzów mnie nie rozśmieszaj, najłatwiejsza grupa a i tak przez przegrane z Antwerpią i Szachtarem nie zagramy na KMŚ, a potem pogrążone w kryzysie Napoli.
Motta już pokazał klasę a jak go nie śledzisz tak jak ja to się nie wypowiadaj że jest gorszy od wuefisty
0
@Emhyr nie rozśmieszaj mnie. Xavi nie nadaje się na trenera klubu na tym poziomie a to co właśnie piszesz to obraza dla Motty