BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 większość jest zajechana i kilku graczom grozi zawieszenie w klasyku a jeszcze zaraz mecz z PSG.
Z Cadiz to rezerwowy skład powinnien spokojnie wygrać
0
@Ziemny no to wolisz tam nie zagrać i nie zgarnąć kilku milionów za udział?
3
@Messiah10 bardzo małe zaangażowanie i duża nieregularność
2
@regatta52 De Jong jest czwartym
0
@pacior95 Xavi zapłacił 5mln wtedy jak się nie mylę.
Zajście do finału jak po drodze mocnym rywalem jest TYLKO PSG nie powinno mu dać pozostania, nawet wygrana nie, taka moja opinia. Marzy mi się w końcu jakiś dobry trener po tylu flopach
0
@pacior95 tak na szybko.
https://sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1103671/xavi-zachowal-sie-honorowo-fc-barcelona-zaoszczedzi-duza-kwote" target="_blank" rel="nofollow">https://sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1103671/xavi-zachowal-sie-honorowo-fc-barcelona-zaoszczedzi-duza-kwote to Xavi
https://twojezarobki.com/wynagrodzenia/vip/carlo-ancelotti" target="_blank" rel="nofollow">https://twojezarobki.com/wynagrodzenia/vip/carlo-ancelotti to Ancellotti, w Euro to około 10-11 mln brutto, ale są tam podobno wliczone zmienne a u Xaviego już nie
0
@PatrykBarca hahahahaha xd.
Jak mają zdobyć puchary jak przejęli drużyny z dna tabeli top5 lig europejskich.
Tak przyszedł i na start 200mln na transfery i gra w lidze Europy ((((((:
Teraz przegrana wszystkiego i dopiero PSG to trudny rywal w tej LM a potem półfinały gdzie obowiązek to wygrana xd.
Marquez przygotował piłkarzy Xaviemu a przypisywanie mu tego to idiotyzm i żenada, jak tak myślisz to nie znasz się wogóle.
Dziękuję za dyskusję, zostałeś wyjaśniony na każdym kroku i nie podałeś żadnego argumentu
0
@PatrykBarca po pierwsze Xavi nie dorasta im do pięt.
Po drugie Xavi to żaden trenerski autorytet.
Po trzecie to nie wyniki czynią Marqueza lepszym tylko to jaką pracę wykonuje. Ma obowiązek odwzorowywać beznadziejną taktykę Xaviego i awans do drugiej ligi nie jest dobry więc nie walczy o niego na siłę. Potrafi zbudować coś z niczego a Xavi ciągle chce transfery.
0
@Ziemny 2 miejsce daje udział w superpucharze więc nie gadaj głupot, ale rotacje to obowiązek dzisiaj
0
@La Pulgaa 2 miejsce daje udział w superpucharze więc gadanie że mi to obojętne to głupota
1
@Mattems dla mnie nie ma innej opcji niż wygrana Yamala
0
@S1l3nt Yamal powinien odpocząć ale wiadomo że Xavi nie daje odpocząć nikomu, Gundo tak samo nie powinien grać ze względu na odpoczynek i kartki.
A kiedy ma grać Roque? Ja nawet bym wystawił obydwu
4
@Mattems Bellingham już dostał, dwa razy nie można
0
@PatrykBarca ty jesteś śmieszny.
Jeśli chcesz koniecznie Kloppa to możemy awansować Marqueza na rok i potem dać jako asystenta Kloppa (Marquez jest już teraz poprostu lepszy niż Xavi).
Trzeba też wziąć pod uwagę że mamy małe szanse w walce o Kloppa.
Flick to nie jest dobry wybór o czym wielokrotnie pisałem. Jest De Zerbi, Motta, Nagelsmann, Amorim..... oni już teraz są lepsi i mega perspektywiczni
0
@LatajacyHolender jak tak bardzo chcesz.
- mega wyprowadzenie piłki
- spokój i koncentracja w obronie
- nie popełnia głupich błędów
- dobrze współpracuje z resztą obrony
- dobre krycie indywidualne
- bardzo dobrze się pozycjonuje
Należy też wziąć pod uwagę że ma 17 lat, gdzie reszta topowych obrońców była w jego wieku? Dla przykładu Puyol zaczął tyle grać w wieku 19lat
0
@LatajacyHolender zobaczymy gdzie będzie za parę lat a te twoje przykłady są głupie do dobierasz je do swojej narracji.
Cubasri akurat wzoruje się na Ramosie i jest poprostu crackiem, na ten moment u umniejszanie mu jest żałosne.
0
@Serducho bardzo dobry mecz Raphinhi więc nie pisz głupot
0
@Barca2022 jest bardzo dużo lepszych trenerów więc ludzie nie piszcie takich idiotyzmów
0
@Serducho tylko nie masz nawet pół argumentu za tym że Xavi powinien zostać i są duże lepsze i tańsze opcje w jego miejsce
8
@S1l3nt Yamal to mógłby odpocząć i jak Roque/Guiu nie wyjdzie w podstawie to śmiech na sali
0
@pacior95 zarabia jeden milion mniej niż Ancellotti który jest jednym z najlepszych trenerów w historii.
0
@_catalan żadna z opcji, są dużo lepsze rozwiązania
0
@LatajacyHolender ta ta ta.
,,Koleś nie ma nic na świetnego obrońcę" xd. Tak to Ramos też np. nie miał? 184cm i nadal rośnie, nadal buduje masę mięśniową a już teraz nie odstaje fizycznie. Wyprowadzenie piłki na topowym poziomie.
On ma zadatki na legendę i jest niewiele mniejszym crackiem niż Yamal
0
@LatajacyHolender hahahha xd. Są jakieś granice. Już gadałeś jak to go załatwi Oshimen, Kvara, Mbappe, Dembele...... i co? Nie irytuj ludzi.
0
@pacior95 po pierwsze trener ma więcej zadań.
Po drugie za co mam chwalić Xaviego? 3/4 meczy to on poprostu wystawia taki skład że oczy bolą a o rotacjach nie wspomnę. Zarabia kasę jak jeden z lepszych trenerów to chyba takich rzeczy powinno się oczekiwać
1
@Ronaldinho10theking wiesz podobno wystarczy dać w kieszeń (:
Ja jeszcze nie robiłem bo jeszcze mi kawałek brakuje do wieku ale już u mnie w rodzinie robili i dużego problemu nie było.
Możesz mieć rację ale jak kolega już tyle razy nie zdał to poprostu się nie nadaje
0
@LatajacyHolender ehhh, dobra widzę że nie przekonam..... ale on Ci właśnie zamyka morde
0
@Andrzej92 nie no sorry ale ten progres i przygotowanie młodych to akurat robota Marqueza, Xavi tego nie potrafi i nie przypisuj mu rzeczy których nie potrafi.
Na Alosno szans nie mamy to prawda ale chciałem go wymienić dla przykładu.
Marquez robi tutaj bardzo krótko a jego rozwój trenerski jest bardzo szybki i można powiedzieć że to ten sam typ trenera co Alonso i owiele bardziej wolę go niż Xaviego.
Nie przekonasz mnie że Xavi dobrze pracuje z młodymi bo nie umie i nie mam powodu żeby uważać że umie.
Nie wiem możesz poczytać sobie komentarze o trenerach u JarekS na tej stronie, bardzo się zna i fajnie to tłumaczy.
0
@LatajacyHolender Cubarsi to crack, już kilkakrotnie pokazał że się mylisz co do niego
0
@Andrzej92 na ten moment Xavi nie jest na ich poziomie. Alonso to na ten moment aspiruje na najlepszego trenera świata po Guardioli i Kloppie i on akurat jest pewniakiem.
Xavi NIE jest dla nas najlepsza opcja bo nie nadaje się do pracy z młodymi. Lepszą i tańszą opcją jest Marquez.
Zobaczymy, oczywiście mam nadzieję na sukces w tym sezonie