BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ja tylko czekam na nowego trenera
2
@LM10GOAT musimy zarobić 200mln z transferów to jak nie on to boję się kto może polecieć
@FcPortoFan1999 pozostanie Xaviego to byłby kryminał i kompromitacja
0
@bari_94 wybór Flicka to głupota
0
@pomi11 mówisz że mamy przeciętną kadrę a nie obchodzą cię jej wyceny, sam sobie przeczysz.
Skład został wzmocniony a nie mamy żadnego trofeum więc w porównaniu do poprzedniego sezonu to regres. Poprostu skończyło się szczęście i indywidualne popisy już nie wystarczają żeby wygrać puchary.
0
@JarekS to raczej plotki wypuszczane przez Zahaviego w celu uzyskania z nami lepszej pozycji negocjacyjnej
0
@on1977 napewno Marquez nie będzie gorszy.
Nie pisz takich głupot jak nawet go nie znasz
0
@pomi11 to zobacz że nasz skład jest w topce pod względem wartości.
Nie kompromituj się, to już próba usprawiedliwiania Xaviego na siłę
1
@adi7adi8
@Tomek54321
obecnie porównanie Motty z Flickiem to obraza dla tego pierwszego, on jest niewiele gorzej zapowiadającym się trenerem niż Alonso a Flick to one season wonder którego żaden poważny klub nie zatrudni.
Motte nam zabiorą a na resztę nas nie stać więc zostaje Marquez
0
@adi7adi8 nie rozumiem, uważasz że Flick jest lepszy od Motty?
2
@Ptasior Flicka nikt nie chce dlatego chce tu pracować
1
@pomi11 mamy bardzo dobry skład a Xavi nie wyciska nawet 50% z niego więc nie pisz głupot
1
@krol211 trzeba patrzeć na potrzeby klubu, ogólnie nie stać nas na Flicka i jego sztab a o jego wymaganiach nie wspomnę.
Nie bronie Laporty bo sam go nie lubię i to jego wina że nie powalczył o innych świetnych trenerów
0
@AlwaysBlaugrana na mistrza szans nie ma ale warto zdobyć punkty żeby zabetonować drugie miejsce i chociaż zagrać w superpucharze w następnym sezonie
0
@TR3YWAY bo Laporta zamiast się o nich postarać próbował przekonać Xaviego :D
Przez to zostaje Marquez
0
@TR3YWAY Motta, De Zerbi, Amorim, Nagelsmann.... i właśnie Marquez (ale ma bardzo małe doświadczenie i przez to nie wiadomo jak pójdzie)
0
@P33ck szkoda że my się o niego nie staramy
0
@TR3YWAY wogóle do nas nie pasuje tak jak Flick. Potrzebujemy trenera do długoterminowego projektu
0
@nevernegreira Marquez napewno gorszy nie będzie ale to czy wypali to się okaże bo trochę dla niego za wcześnie
0
@cules100pro o Mottcie? Już kilku dziennikarzy pisało (w tym Romano) że są zaawansowane rozmowy a my nawet nie podejmiemy na 99% próby
0
@JarekS fajnie by było gdyby Marquez wszedł po meczu z Realem i miał czas do końca sezonu żeby określić kogo chce a kogo sprzedać (ale Xavi raczej bez względu na wszystko zostanie)
0
@cules100pro Motte już praktycznie przyklepał Juventus a Laporta nawet nie spróbuje.
Ten powód jest akurat najmniej znaczący w kontekście tego że Flick nie ma tutaj prawa bytu
1
@Cule1234 to akurat najmniejszy powód żeby go nie brać
0
@JarekS jeśli miałby zostać Xavi to wątpię żeby miał zostać. Zobaczymy ale wątpię że uda nam się zatrudnić kogoś innego niż Marqueza (nie biorę Flicka pod uwage)
0
@FcPortoFan1999 to profesjonalista i bardzo dobrze zna się na finansach. Otwarty krytyk Laporty i Fonta. Brałbym w ciemno
0
@JarekS źle zrozumiałeś, chodzi mi o sprzedaż innych graczy i wtedy wchodzi Bernal, Prim i Casado. Odejść może Romeu i Christensen jeśli chodzi o tą pozycję
0
@JarekS może będziemy grać na dwóch DM
0
@FcPortoFan1999 https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
0
Czyli najpewniej będzie Marquez i będzie sprzedawanie graczy bo mając Prima i Bernala dziwne będzie pozostanie Casado no chyba że będziemy grać na 2x DM
0
@FcPortoFan1999 Marc Ciria
3
Ten zarząd to mem