0

0

@MOLESTA hahahha xd. Xavi sam się załatwił bo nie nadaje się do prowadzenia klubu na tym poziomie.
Nie tylko Araujo przegrał ten mecz, porażka z PSG odebrała ostatni głupi argument za jego pozostaniem

0

@mightyanaldevastator ty się odczep

0

@BoRoWieC jeśli ktoś po miesiącu wywala nowego trenera to niech się ogarnie

0

@BoRoWieC mówię tylko że jest lepszy niż Xavi, też wolę kogoś innego ale jak mam wybierać między nimi to zdecydowanie Marquez

0

@mightyanaldevastator przeżyje spokojnie, poprostu lubię podyskutować.
Kurde dawno tak kogoś nie wyprowadziłem z równowagi xd, przegrana dyskusja boli?

0

@DonAndrzejos chyba najgorszą

0

@cules100pro nie wiem na jakiej podstawie to wyliczył

0

@mightyanaldevastator hahahaha spokojnie, zaparz sobie meliskę bo zaraz bana dostaniesz xd

0

@krol211 Liverpool ma w czym wybierać ale chyba podobno Amorim dał im kosza albo za długo zwlekał z decyzją

0

@mightyanaldevastator ty nie potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@krol211 Liverpool odpuszcza chyba De Zerbiego i Amorima a Bayern walczy o Zidana więc szansa jest

0

@mightyanaldevastator hahahha xd. Teraz będzie wyzywał bo dyskusja nie idzie.

0

@kondzix2115 tak, ale potrzeba trenera który go rozwinie i dobrego sztabu medycznego

0

@tristan87 niech Deco w końcu się przyda i wywali Xaviego

0

@platki_owsiane wiem ale teoretycznie ma doświadczenie jako praca w Barcelonie jako główny trener i tylko tym mogą się chwalić fanboye Xaviego w starciu on vs Marquez

1

Niech skończą z tym Xavim i zaczną dogadywać nowego trenera dopóki nie jest zapóźno!

0

@mightyanaldevastator ty mi fakturę xd. To ja ci muszę tłumaczyć. To ja teraz mogę powiedzieć że quritto to twój idol.
Nie potrafisz podać żadnego efektu jego pracy i piszesz bez sensu więc to ty się odwal i nie odpisuj

0

@Emhyr też nie chce Marqueza ale wolę jego niż Xaviego

0

@Emhyr uffff, mam nadzieje że nic się nie zmieni

0

@mightyanaldevastator już nawet nie wiem o którą dyskusję z qurito ci chodzi. Jak nie wciągasz go do dyskusji to po co go kolejny raz oznaczasz?
Ty łżesz bo nadal nikogo nie wymieniłeś i nie masz argumentów

2

@krzakov tylko nie masz żadnego argumentu za jego pozostaniem.
Nikt nie skuli ogonu bo następny sezon z nim będzie najprawdopodobniej znowu kompletnie zmarnowany

0

@mightyanaldevastator nadal nie podałeś przykładu.
Ty też mnie zaczepiasz więc to nie argument, nie będę ignorował bo dyskusji się nie boję. Super że ma licencję ale jakoś podałem argumenty i nie miałem za bardzo w czym się mylić, nie wnikam do jego pracy i jak ma licencje to znaczy że ma jakiś pomysł na futbol i wie jak wcielić go w życie i życzę powodzenia ale nie podawaj go jako argument bez podstawy.

0

@mightyanaldevastator piszesz bez sensu i nadal nie podałeś przykładu kogo rozwinął.
Widzę że czytasz moje komentarze i wciągasz do dyskusji kolejną osobę, nic do niego nie mam, zwykła dyskusja gdzie poprostu wygrałem na argumenty i tyle.

1

@lambard mam taką nadzieję, jedyne co mi u niego nie pasuje to bardzo małe doświadczenie. Ogóle to się zapowiada na mocnego trenera

10

Nie byłem za zatrudnieniem Marqueza ale teraz naprawdę się obawiam że możemy zostać z Xavim więc liczę na Meksykanina.
Najprawdopodobniej nie mamy szans albo nas nie stać na nikogo lepszego

0

@Zoker Laporta kombinuje na chwilę żeby ugrać jak najwięcej za swojej kadencji i nie myśli co będzie później

3

@Zoker zależy kto będzie prezydentem

0

@Cule1234 Marquez jest lepszy więc to i tak zmiana na plus.

0

@PatrykBarca każdy trener zaczyna od czegoś małego.
To jak bawimy się w przykłady to ja podam swój..... Guardiola ((((((((:
Na ten moment mamy Marquez vs Xavi więc nie będziemy nawet blisko poziomu trenera jakiego najprawdopodobniej będzie miał Liverpool bo oni mają w czym wybierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?