BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB w artykule masz
0
@LatajacyHolender a za co go mają zwolnić? Robi dobre wyniki w porównaniu z tym co było wcześniej i hurtowo rozwija dużo piłkarzy, których klub zaraz sprzedaje. Dla Brighton to idealny trener, nie odejdzie dopóki ktoś nie wpłaci klauzuli
0
Za 60mln nie ma mowy, maks 40mln. Nie można tak przepłacać za piłkarzy w naszej sytuacji. Są lepsze opcje w tej cenie
0
@siara10 xd, żałosny jesteś
0
@Arden już widzę jak PSG go wypożycza xd.
Zawołają 100mln i tyle będzie
4
@siara10 inne zdanie? Śmianie się z kogoś komu nie dano czegoś na co zasługiwał i ciężko zapracował to inne zdanie?! Ogarnij się gościu
1
@Kibic_83 a może zatrudnić kompetentny sztab medyczny?
0
@ArcziArtt muszą mieć się od kogo uczyć bo Xavi nikogo nie rozwija
13
@siara10 ale ty musisz mieć smutne życie
3
@HarveySpecter widzę że ci się nudzi i czepiasz się słówek
4
@gabrielos1899 dawało 150mln razem ze zmiennymi więc trochę nie przesadzajcie.
To może powinniśmy sprzedać Messiego bo przecież też mógł się połamać? Głupia logika
36
Fakty są takie że został wtedy poprostu okradziony. Nawet Messi mówił że Lewy powinien dostać piłkę za tamten rok.
1
@borys1990 nie słucha się opinii dzbanów którzy próbują za wszelką cenę umniejszyć Lewemu. Śmiać mi się tylko chce z takich osób
0
@waletpl omawiają nową umowę. Były cyrki bo według Tebasa nie było miejsca w FFP że aż sąd musiał interweniować
1
@TR3YWAY nie będzie
1
@TR3YWAY przecież i tak nas nie stać
0
@waletpl ma kontrakt do 2026r. i chcą go przedłużyć
0
@waletpl podobno ma odejść. Ale ja bym wolał żeby został u nas
0
@MOLESTA nic takiego nie było więc nie pisz głupot
0
@Hindus nic nie był na spokojnie wprowadzany tylko w presezonie się uratował bo eksplodował
0
@Hindus było chyba tu kiedyś pisane ale teraz szukał nie będę. Było to widać nawet po decyzjach Xaviego który chciał grać Alba/Alonso
0
@lntrowertyk sprzedaże, zmniejszenie płac i potencjalne ,,dźwignie"
10
@MOLESTA xddddddd
0
@Kwiatek67 słyszałem że musi się sporo wydarzyć żeby było nas stać i nie wiadomo czy DM będzie priorytetem
0
@Hindus potrzebujemy kogoś doświadczonego żeby Casado, Bernal i Prim mieli się od kogo uczyć
0
@Hindus oczywiście że to byłoby lepsze dla Yamala ale można zrobić to samo z Raphinhą ale Xavi się do tego nie rwie.
Jakbyś się trochę interesował to Xavi od początku swojej pracy chciał się pozbyć Balde tylko Cruyff to zablokował. Xavi chciał grać Alonso na LO :D
Bernal ma talent ale nie ma jeszcze umiejętności żeby być podstawowym graczem, nie ma szans, najwyżej zmiennik.
Czynnik fizyczny jest oczywisty
0
@LM10GOAT słyszałem że na nikogo lepszego nas nie stać :D
Więc lepszy on niż nikt
0
Jeśli by miał zostać wypożyczony to tylko do La Ligi i do Girony gdzie jest nas styl gry i świetny trener który go rozwinie. W innym przypadku nie.
Prawdopodobnie ostatni sezon Lewego u nas więc niech młody uczy się od niego jak najwięcej o czym sam mówił. Jest też Gundo i Raphinha którzy mu pomogą w rozwoju. Na Xaviego nie liczę że mu pomoże w rozwoju bo jeszcze nikomu w tym nie pomógł
2
@Koorsik to sprzedaj każdego i nie graj w europie i nakupuj placków typu Olmo. Świetny pomysł
2
Chyba każdy wie że jak go sprzedamy to ta kasa nie pójdzie na spłatę długów tylko na placki typu Olmo.
To może ktoś powie Xaviemu żeby tyle nie grał? Gość może nam zniszczyć epokowy talent żeby sobie wyniki ratować. Amator. Jego pozostanie to bardzo zła wiadomość z wielu względów