1

@Rewolucja123 głupia logika.
Fatiego zniszczyły kontuzje.
Pedriego nikt nie rozwija, w takim City znowu byłby top3 pomocnikiem świata.
Co Gavi?

0

@Kulakula zagrywka z Christensenem była mu już dawno podsuwana i dopiero się zdecydował jak mu się zaczęła palić dupa w pucharach

1

@Rewolucja123 sprzedaż 16latka który jest absolutnym crackiem to głupota, Messiego też byś sprzedał jak był młody?

0

@MichalZZZ De Jong jest przeciętny i bez niego gramy lepiej, a o jego pensji nie wspomnę. Sprzedać i zapomnieć

4

@Rewolucja123 Yamal?!
Ale ty wiesz że Deco i Laporta przewalą tą kasę na placki typu Olmo?
Trzeba sprzedać niepotrzebnych graczy i uzupełnić skład szkółką i nie robić transferów

3

Sprzedać to trzeba graczy którzy nie są potrzebni np. De Jonga a nie ważnych graczy

0

@Kulakula napisałem że powinien utrzymać poziom a nie być lepszy. Tu chodzi o doświadczonego zawodnik a nie młody talent, to duża różnica

0

@Czarny_ck Pedri i Gavi to nie są ofensywni pomocnicy, Pedri może tam grać od biedy ale Gavi ustawiony tam jest marnowany

1

@Arden wypożyczenie+niska opcja wykupu i bierzemy

0

@Kulakula tylko że Oriol w Gironie grał bardzo dobrze w La Ligę więc jak wszedł do lepszego zespołu to naturalne że powinien utrzymać poziom. Presja to go może zjeść z LM albo w finałach pucharów a nie w zwykłych meczach.
Tym bardziej że to nasz wychowanek

0

@Czarny_ck i dlatego powinien grać jako ofensywny pomocnik.
Jak chcemy lewe skrzydło to trzeba kupić Nico a nie upychać tam graczy którzy nie potrafią grać na tej pozycji

0

@Kulakula to czemu na początku prezentował się bardzo dobrze? Oczywiście to nie jest gracz na LM ale na La Ligę już tak i to jaki zaliczył zjazd jest nie do przeoczenia

0

@peetwithbarca u Michela był kluczowych i grał bardzo dobrze. U nas na początku bardzo dobrze grał i z czasem wiadomo co się stało to jak mam to rozumieć? U Xaviego dużo graczy zalicza regres po dłuższym czasie i taka jest prawda.
PS: chciałem Motte ale De Zerbi też byłby super

0

@Emhyr też tak uważam, nawet jak gram w fife dobieram tak graczy xd.
Bardziej widziałbym Messinho jako ofensywnego pomocnika ale wtedy bym wolał kupić Mastantuono.
Opcją byłby Greenwood który broni się sportowo tylko przez tą aferę każdy go skreśla ale tego nie komentuje bo nie znam sprawy

1

@Cule1234 i bardzo dobrze

1

@Hindus zapomniałeś o jego bracie asystencie Oscarze ,,Kloppie" Hernandezie z imponującym win ratio

0

@Emhyr chodzi mi o to że jego transfer miałby większy sens bo teoretycznie można go spróbować na LS albo ŚPO. Osobiście nie chciałem żadnego z nich

2

@lntrowertyk miał ale Xavi wie lepiej xd

0

@Lokusekpl na Girone tak się nie murują jak na nas. To bardziej typ Lautaro, myślę że z Guiu może stworzyć świetny duet i podobno obydwaj się dobrze dogadują.
Napewno będzie użyteczny tylko zmieni się sposób ataku

0

@mkord nie uważam że będzie flopem bo potencjał ma ale po co nam był kolejny napastnik? Były inne pozycje do wzmocnienia, to już transfer Messinho byłby lepszy ale byłby droższy

0

@Albatros o transfer Roque mi chodzi

2

@Albatros to Deco go chciał żeby pokazać się na rynku brazylijskim po przegranej walce o Endricka

1

@Emhyr sprzedałbym Ferrana i spróbował uzbierać na LS albo jakiegoś ŚPO.
Mamy na N Lewego, Roque, Guiu i jeszcze dojdzie Pau Victor.

2

To było oczywiste. Pewnie skończy się na 5mln

0

@Lokusekpl teraz się właśnie zachowujesz jakby jego warunki czyniły go bezużytecznym.
Vitor potrafi znaleźć sobie miejsce i zaskoczyć obrońców oraz może sam coś sobie wypracować.
Albo Griona albo zostaje i dla mnie nic innego

0

@FcPortoFan1999 tego nie wiem

0

@FcPortoFan1999 17 lipca 2014r. to data transferu.
Lucho został trenerem ok. 1 lipca 2014r.
Już dawno Guardioli tutaj nie było

2

@FcPortoFan1999 to było za czasów Lucho, jak się nie mylę to wolał Rakitica

0

@Lokusekpl Michel po stracie graczy zmienia formacje tak jak to zrobił po odejściu Romeu.
Mogą zmienić sposób ataku na bardziej mobilną ,,9". Tu nie ma problemu.

2

@derus oczywiście oferta 100mln jest do zaakceptowania ale to co teraz się dzieje to obniżka jego wartości.
Araujo w innym klubie nie miałby takich problemów z urazami tak jak Dembele.
To nasz najlepszy obrońca i topka światowa czy tego chcesz czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?