1

@Cvzx ta napewno, pracuje w pressingu i szuka miejsca żeby otrzymać podanie

2

@Cvzx widać potencjał bo fanie szuka pozycji. Ma już dwa gole i kilka sytuacji zmarnował ale to naromalne. Nie jego wina że beton Xavi nie daje mu minut

0

@Cvzx xd. Oczywiście że nasi wychowankowie znają system bo grają tu od dziecka xd

2

@vangoor bo Xavi nie lubi zawodników których trzeba rozwijać

2

@rogal478 dla mnie jego sprzedaż jest oczywista a jak słyszę że dla Xaviego jest kluczowy to mi się niedobrze robi.

0

@chavez no tak chłopak przychodzi z Brazylii i Xavi mu nie daje grać to odrazu strata kasy

2

@rogal478 Fermin to kocur a Xavi go marnuje. De Jong gra za nazwisko i przez to że Xavi zostaje to De Jong nie odejdzie.

2

@AxelF poza tym karnym to dobrze grał w obronie. A i przy tym karnym musiał pójść wślizgiem ale minimalnie się pomylił

1

@TR3YWAY kolejny minus pozostania Xaviego

1

To jest jeden z przykładów że Xavi nie potrafi nikogo rozwijać i nie daje grać młodym którzy z miejsca nie pokażą że są lepsi od kogoś z podstawy

0

@chavez a to jego wina że Xavi nie daje mu grać? Ile Vini i Rodrygo się adaptowali?
Z takimi opiniami proszę jeszcze poczekać

0

@Cule1234 oby, poza grą chciałbym żeby miał zagwarantowany rozwój a Girona nie tylko gra nasz styl to ma trenera który bardzo dobrze rozwija piłkarzy

0

@Cule1234 jeśli tak to tylko do klubu z trenerem który dobrze rozwija młodych. Najlepiej Girona bo ta sama liga

6

Trochę nie przesadzajmy, poza tym karnym to zagrał dobrze i nie było widać większej konkurencji

0

@Greenalley tu chodzi o to że dzięki tym trzem bramkom ma szansę wygrać

1

@winiola Cubarsi, Fort i Fermin nie zostali rozwinięci przez Xaviego to po pierwsze.
Raphinha jest motorycznie marnowany przez Xaviego i nie pokazuje swojego potencjału więc to też nie trafione.

1

@pero1983 Yamal będzie grał wszystko :D

0

@siara10 ty masz obsesję

0

@kubix05 Xavi jest słabym trenerem

0

@siara10 pichpichi w pierwszym sezonie w wieku 34lat :D
Żałosny jesteś

0

@narciarz bo nie lubie jak ludzie mają klapki na oczach i nie zdają sobie sprawy jak słabym trenerem jest Xavi

1

@Gaz a mnie rozśmiesza bronienie wuefisty za wszelką cenę pisząc takie kocopoły

0

@narciarz kolejny fanboy wuefisty

0

@Gino oznacz osobę do której odpisujesz.
Wszyscy trzej są młodzi i to oczywiste że nie są na pierwszy skład ale odróżnij przeciętnego gracza od młodego perspektywicznego gracza

3

@narciarz chyba wuefista

1

@blakkudium Xavi na wymówkę

19

Nie jestem wstanie zrozumieć czemu mimo słabej formy Cancelo nadal nie gra Fort.

0

@normasubiektywna wolałbym tą kasę zainwestować w DM.
35mln to odpowiednia kwota ale 60mln to nieśmieszny żart.
Mam nadzieję na Nico ale jak się nie zgodzą na spłatę klauzuli w ratach to nie ma co liczyć

0

@Gino xdddddddd

1

@Faro tego nie wiem. U De Zerbiego nie gra bo nie okazuje wogóle zaangażowania o czym sam mówił Włoch ale nie wiadomo jak potraktuje to Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?