BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus daleko szukać nie trzeba..... Marquez
0
@TR3YWAY ,,jesteśmy w budowie" , ,,wierzymy w projekt".
Już nieraz się wściekał a i tak zero konsekwencji, już zapóźno żeby odwołać Xaviego
0
@Iniesta997 a dla mnie już teraz ale Xavi nie ma honoru.
1
@Iniesta997 tym bardziej że Marquez w pierwszej kolejności stawia na rozwój a nie gra pod wyniki
0
@Volley nie ma. Ich obchodzi ile zarobią na koszulkach a nie wyniki a my mimo słabego okresu w tym wygrywamy
0
@quritto rozwinął, a Marquez ich przygotował i rozwinął.
Za Xaviego nie poczynili żadnych postępów
0
@quritto wsumie mogłem dopisać Oscar Lopez z juvenilu A, za niego poczynili również duże postępy.
0
@mtd__ https://sportowy24.pl/ranking-klubow-ktore-najwiecej-zarobily-na-sprzedazy-koszulek-barcelona-zakonczy-cwiercwieczna-wspolprace-z-nike/ar/c2-18352635
0
@kanver_ na tej pozycji powinien grać
0
@quritto taka prawda. Xavi nie potrafi nikogo rozwinąć to niech nikt nie mówi że potrafi bo to szukanie u niego plusów na siłę
0
@Serducho kto lepszy xd. Xavi nawet nie jest obecnie najlepszym trenerem w Katalonii xd.
0
@maroon w tej cenie tak. Jest nam poprostu niepotrzebny.
0
@maroon to byłaby kasa w błoto i niech nikomu nie przyjdzie do głowy go kupować
0
@maroon po co ściągać takiego placka za tyle kasy?
2
@Serducho ty sobie żarty robisz czy jak? Dawno nie widziałem takiego fanboya tak słabego trenera
0
@syngoku1 xd.
Fermin - Liranes
Yamal, Cubarsi - Marquez
Pokaż mi przykład piłkarza którego rozwinął Xavi a nie ktoś inny. Przypisywanie komuś czyjejś pracy jest żałosne
0
@masik86 bym powiedział że Ferran lepszy
0
@maroon kogo obchodzi że to wychowanek?! Jak tak bardzo chce tu być to po co odszedł? Nic nie przemawia za transferem tego placka
0
@kakusus Fati to nominalny LS ale kontuzje go zniszczyły
1
@Volley sprzedajemy więcej koszulek i mamy więcej kibiców a to najbardziej interesuje marki odzieżowe.
Owiele bardziej wolałbym Pumę ale co zrobić
1
@elrubio Araujo nie odejdzie jeśli przedłuży umowę a na to się zapowiada.
Roberto jest potrzebny w szatni i jako tani zmiennik.
Deco nie ma żadnych kompetencji na to stanowisko i jest tylko przytakiwaczem Laporty zatrudniony po znajomości, to ile ma do powiedzenia pokazała sytuacja z Xavim. Dopóki Laporta nie odejdzie kolesiostwo nie ustanie
1
@plesniak taki najlepszy przykład z brzegu - Gavi.
Te machanie łapami, ciągłe podpowiedzi są ważne. Lewy to tytan pracy i niesamowity mental więc to oczywiste że jest wsparciem.
Zawodnik może pomóc w rozwoju ale główna robotę ma wykonać trener+sztab a oni tego nie robią.
Roque dopiero się adaptuje, to chyba najgorszy przykład jaki mogłeś podać. Vini i Rodrygo bardzo długo się adaptowali.
Fakt że Roque ma możliwość uczenia się od legendy z tej samej pozycji to jedyny ratunek w jego sytuacji.
1
Olmo to nie jest skrzydłowy, nawet nie ma żadnych cech skrzydłowego
3
@Abelardo Lewy jest jednym z filarów szatni i bardzo pomaga w rozwoju młodych.
Minuty same w sobie na boisku to nie rozwój, Xavi nikogo nie rozwija więc piłkarze jak Lewy, Gundo, Roberto czy Inigo są potrzebni
0
Teraz ważny test dla Deco.
Mamy bardzo dużo kontraktów do przedłużenia i żeby to zrobić trzeba dokonać sprzedaży bo nie mieścimy się w FFP a te kontrakty wzrosną
0
@mtd__ widziałem że jesteśmy top2 za United pod względem kibiców.
Nie każdy obserwuje klub w social mediach.
Poza tym sprzedajemy więcej koszulek więc powinniśmy mieć wyższy kontakt
0
@19Macio93 Xavi powiedział że chce go spowortem (o ile znowu nie kłamie).
Gra bardzo dobrze i jak najbardziej zasłużył na powrót, teraz dostaniemy 15mln a jest warty dużo więcej.
0
@Michal4 De Jong to niech się zawija z tego klubu
0
@19Macio93 niech Eric i Torre wracają.
Możemy się wymienić Victor za Oriola i każdy będzie zadowolony
4
@19Macio93 Girona chce go spowrotem, nawet Michel o tym mówił