BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adam065 a co on poradzi że nas nie stać? Wybrali Roque
0
@Hindus ale Deco nigdy by nie dostał takiej roboty w klubie takiej rangi.
Został zatrudniony żeby siedzieć cicho i potakiwać Laporcie. On nie ma nic do powiedzenia w takich sprawach
0
@esem91 nigdy nie ma gwarancji
0
@Hindus i stracić przy okazji robotę?
0
I co z tego? Chłop nie ma nic do gadania w tym temacie. Zatrudniony po znajomości figurant i ma siedzieć cicho w takich sprawach
0
@Kamiloza91 Diarra dołącza po sezonie do rezerw i Ferran może grać na PS
4
@adukla nie prościej wymienić trenera?
0
@ACRAB95 to właśnie lepiej żeby wrócił w pełni zdrowy
2
@David_Martin z Xavim bardzo prawdopodobne
0
@lntrowertyk
@626
On nic nie ma do gadania w tym temacie
5
Przecież to było oczywiste po takiej kontuzji
0
@czarnyMS bardzo długie kontrakty i jakoś to idzie narazie
0
@FcPortoFan1999 też go nie chce bo trochę się o nim nasłuchałem ale to potencjalny kandydat.
Ważne żeby nie wygrał Laporta
3
@Adam065
- Lewy
- Ferran
- Roque
- Guiu
- Victor
Tylu mamy napastników :))))))
1
Nie stać nas obecnie. Nie ma co płakać bo na tej pozycji mamy już dwa mega talenty (Yamal, Diarra) a na siłę przestawianie go na LS może nie być korzystne.
Są inne tańsze talenty tylko trzeba działać szybko tak jak z Faye czy właśnie Diarrą
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to będzie debata czy chcą dalej Laporte, jak nie to będzie pewnie walka Font-Ciria o ile Font wystartuje
0
@FcPortoFan1999 Laporta musi odejść, z Xavim nie ma progresu i jest tylko gorzej, może polecieć w następnym sezonie
1
@FcPortoFan1999 niby mówił że jeden telefon i wraca a innym razem że ten etap jest zakończony...... nie wiem co o tym myśleć ale bardzo bym chciał jego powrotu
0
@FcPortoFan1999 ale widzi co teraz odwala Laporta więc wątpię że będzie chciał łączyć swoje nazwisko z tym syfem.
Mam ogromną nadzieję że wróci ale jestem realistą i jest to bardzo mało prawdopodobne. Duże znaczenie mogą mieć wybory prezydenckie
0
@FcPortoFan1999 może chowa urazę albo nie podoba mu się sposób prowadzenia klubu?
1
@Rewolucja123 no właśnie nie.
Dla mnie to jego sztab chciał wypłatę ale to tylko 4mln.
0
@Rewolucja123
@blakkudium
nikt nie miał takiego parasola ochronnego jak Xavi
0
@blakkudium przecież mówił że nic nie weźmie.
Jego sztab mógł chcieć najwyżej ale oni zarabiają tylko 4mln
0
@rogal478 on ma kontrakt do 2027r. i jest wyceniany na niemal 100mln
0
@Rhaan w Leeds grał bardziej jako prawy pomocnik a w Renes miał whadało za sobą.
To nie jest skrzydłowy i nawet przeciętny kibic może to stwierdzić.
Nie to jest to typowy pomocnik tylko nowoczesny ofensywny pomocnik atakujący wolne przestrzenie.
Tyle w temacie
0
@Rhaan bo to nie jest skrzydłowy.
Nawet teraz w artykule kilka razy nazwany skrzydłowym a na tej pozycji gra słabo i traci swoje atuty.
Dużo lepiej teraz gra bo jest ustawiony jako ofensywny pomocnik, lepiej gra na wahadle niż na skrzydle
7
@Emhyr i dobrze. Spełnia swoje zadanie więc po co mamy go sprzedać i kupić w to miejsce placka Olmo
0
@ziomal88 to najpierw sprzedaj Lewego i Ferrana a potem możemy rozmawiać
0
@Bocheno1 bo pisaliśmy o innej sytuacji to nie chciałem znowu wchodzić w tą samą dyskusję a i tak wiadomo że De Zerbi do nas nie dołączy w najbliższym czasie.
A po za tym to jest tam mój argument
0
@mr Barca asystent ma być lepszy od trenera?