0

@TowarEK Garcia nie miał nic do tego.
Woleli Inigo

0

@zalo88 a stać nas na topowego trenera?
Marquez jest lepszy niż Xavi

4

@scotti czyli lepiej stracić następny sezon co spowoduje utratę więcej niż 20mln?

0

@zalo88 żeby było lepiej?

0

@Ronad10 nie są gotowi i o to chodzi, poprostu nie poczynili postępów przy Xavim. Źle zrozumiałeś

3

Jak odejdzie Mats to według mnie trzeba ruszyć po Bułkę

0

@paulbruno jak go sprzedadzą to nie mamy opcji odkupu, wypożyczenie na tych warunkach to idiotyzm

0

Nie wiem jak można było puścić taki talent na tak głupich warunkach wypożyczenia.

0

@Iniesta997 jak Xavi ogłosił że odchodzi to była szansa na Motte to wolał prosić Xaviego xd

0

@sepek mentalnie Marquez zjada Xaviego.... zresztą w każdym aspekcie jest lepszy

0

@Hadim De Zerbi ma większe doświadczenie jako trener ((((((:

Marquez mimo grania bardzo młodą kadra, dużej ilości kontuzji i podbierania graczy do seniorów oraz nie graniu pod wyniki naprawdę dobrze sobie radzi.

Flick..... one season wonder z bardzo małym doświadczeniem pracy jako trener. Miał tylko jeden mega sezon a poza tym nic..... brzmi rozsądnie xd

0

@Magicc89PL ale fanboye się kłócą że to Xavi rozwija młodych a prawda jest taka że przychodzi na gotowe

1

@Hadim no tak faktycznie po co komu świetnie zapowiadajacy się trener jak można wziąć 60-letniego asystenta który nic nie pokazał poza jednym sezonem i upokorzył sie w reprezentacji

0

@sepek dobrze wyłapałeś formacje ale Marquez nie grałby wogóle 4-3-3 gdyby nie musiał, robi to żeby młodzi byli przygotowani na grę u Xaviego.

0

@sepek nie, gramy to samo i cyklicznie przechodzimy między dwoma formacjami tylko nie jest to dobrze skoordynowane i przy kontrach jest chaos

0

@Tomason sezon w plecy byłby jakby Xavi został. Takie założenia zachowaj dla siebie, pewnie nawet go nie obserwujesz

0

@Dzieniu jesteśmy mistrzami negocjacji xd

0

@Arden De Zerbi fichado!!! (((((((:

0

@tbas czasami jak oglądam rezerwy to pod koniec meczów Marquez zmienia ustawienie więc raczej napewno je zmieni.

0

@Hadim no jest xd

10

@Dzieniu jak go nie będzie w Betisie to już chyba nieaktualne

0

@tbas a ci do głowy nie przyszło że on musi odwzorowywać ustawienie Xaviego? To nie będzie tak wyglądać w pierwszym zespole

0

@barcelona22 ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz że jest gorszy

6

@cules100pro oni są niepoważni. Cubarsi powinien odmówić

0

@Wojtek88 wsumie xd

0

@t4fox ta napewno

0

@Dynak
- sam nam się zaoferował
- Bayern go skreślił
- Juve..... podaj mi link kogoś wiarygodnego bo oni go nie chcieli

0

@Rivaldinho11 a stać nas na topowego trenera?

0

Dodałbym od siebie że Marquez musi odwzorowywać styl Xaviego (co bardzo sugeruje artykuł) więc nie wiemy na jakie ustawienia finalnie się zdecyduje.

0

@Dynak ,,jego nazwisko lata przy każdym większym klubie" ciekawe przy jakich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?