BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TowarEK Garcia nie miał nic do tego.
Woleli Inigo
0
@zalo88 a stać nas na topowego trenera?
Marquez jest lepszy niż Xavi
4
@scotti czyli lepiej stracić następny sezon co spowoduje utratę więcej niż 20mln?
0
@zalo88 żeby było lepiej?
0
@Ronad10 nie są gotowi i o to chodzi, poprostu nie poczynili postępów przy Xavim. Źle zrozumiałeś
3
Jak odejdzie Mats to według mnie trzeba ruszyć po Bułkę
0
@paulbruno jak go sprzedadzą to nie mamy opcji odkupu, wypożyczenie na tych warunkach to idiotyzm
0
Nie wiem jak można było puścić taki talent na tak głupich warunkach wypożyczenia.
0
@Iniesta997 jak Xavi ogłosił że odchodzi to była szansa na Motte to wolał prosić Xaviego xd
0
@sepek mentalnie Marquez zjada Xaviego.... zresztą w każdym aspekcie jest lepszy
0
@Hadim De Zerbi ma większe doświadczenie jako trener ((((((:
Marquez mimo grania bardzo młodą kadra, dużej ilości kontuzji i podbierania graczy do seniorów oraz nie graniu pod wyniki naprawdę dobrze sobie radzi.
Flick..... one season wonder z bardzo małym doświadczeniem pracy jako trener. Miał tylko jeden mega sezon a poza tym nic..... brzmi rozsądnie xd
0
@Magicc89PL ale fanboye się kłócą że to Xavi rozwija młodych a prawda jest taka że przychodzi na gotowe
1
@Hadim no tak faktycznie po co komu świetnie zapowiadajacy się trener jak można wziąć 60-letniego asystenta który nic nie pokazał poza jednym sezonem i upokorzył sie w reprezentacji
0
@sepek dobrze wyłapałeś formacje ale Marquez nie grałby wogóle 4-3-3 gdyby nie musiał, robi to żeby młodzi byli przygotowani na grę u Xaviego.
0
@sepek nie, gramy to samo i cyklicznie przechodzimy między dwoma formacjami tylko nie jest to dobrze skoordynowane i przy kontrach jest chaos
0
@Tomason sezon w plecy byłby jakby Xavi został. Takie założenia zachowaj dla siebie, pewnie nawet go nie obserwujesz
0
@Dzieniu jesteśmy mistrzami negocjacji xd
0
@Arden De Zerbi fichado!!! (((((((:
0
@tbas czasami jak oglądam rezerwy to pod koniec meczów Marquez zmienia ustawienie więc raczej napewno je zmieni.
0
@Hadim no jest xd
10
@Dzieniu jak go nie będzie w Betisie to już chyba nieaktualne
0
@tbas a ci do głowy nie przyszło że on musi odwzorowywać ustawienie Xaviego? To nie będzie tak wyglądać w pierwszym zespole
0
@barcelona22 ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz że jest gorszy
6
@cules100pro oni są niepoważni. Cubarsi powinien odmówić
0
@Wojtek88 wsumie xd
0
@t4fox ta napewno
0
@Dynak
- sam nam się zaoferował
- Bayern go skreślił
- Juve..... podaj mi link kogoś wiarygodnego bo oni go nie chcieli
0
@Rivaldinho11 a stać nas na topowego trenera?
0
Dodałbym od siebie że Marquez musi odwzorowywać styl Xaviego (co bardzo sugeruje artykuł) więc nie wiemy na jakie ustawienia finalnie się zdecyduje.
0
@Dynak ,,jego nazwisko lata przy każdym większym klubie" ciekawe przy jakich