0

@Michal4 Marquez nie gra na wyniki. Ma najmłodszą kadrę rezerw od lat i sporo kontuzji.
Argumenty:
- świetnie rozwija młodych
- odwzorowanie stylu pierwszej drużyny idzie mu lepiej niż Xaviemu
- nie ma u niego gry za nazwisko
- zna młodych
- mała pensja (mamy problemy finansowe)
- potencjał na dobrego trenera

0

I dobrze. Na Motte już szans nie ma to Marquez jest najrozsądniejszą opcją

0

@Muhitos nie jestem zaślepiony, długo czekałem z opinia na jego temat ale po 2,5 roku pracy nie ma efektów.
Cancelo - nie masz racji, wcześniej grał owiele lepiej zwłaszcza w LM
Araujo - gość zaliczył zjazd i popełnia błędy
Cubarsi - nie zaliczył progresu od debiutu a do tego zaczyna robić błędy
Kounde - tutaj jest progres
Fort - nie rozwinął się od debiutu
Gundo - takiego doświadczonego gracza nie da się zmarnować
Christensen - na DM jest tylko rozwiązaniem na chwilę a i tak Xavi późno się zdecydował
Fermin - poprostu wrócił do formy z presezonu
Yamal - utrzymanie poziomu z rezerw
Lewy - brak jego wykorzystania w odpowiedni sposób
Raphinha - Xavi po dwóch latach się dopiero zorientował że to nie skrzydłowy :D

0

@FcPortoFan1999 kogo to obchodzi? Nie nadajesz się to wypad, trzymanie kogoś ze względu na takie rzeczy to działanie na szkodę klubu

0

@FcPortoFan1999 bardziej Mbappe stracił

0

@FcPortoFan1999 wtedy to akurat Mbappe dał im kosza

1

@HypeR nie nie nie

0

@FcPortoFan1999 kółko wzajemnej adoracji.....

0

@FcPortoFan1999 chyba wyczekać koniec kontraktu, chcą go za darmo

0

@krzakov ta napewno

0

@FcPortoFan1999 ja bym się wstrzymał do decyzji kto będzie nas trenował.
Ale niepokoi mnie fakt że Real zgarnie Mbappe i prawdopodobnie Daviesa

0

@FcPortoFan1999 żeby znowu zdanie zmienił? Nie dziękuję

0

@FcPortoFan1999 no nie wiem po ostatnich akcjach..... zresztą u nas to samo :D

0

@FcPortoFan1999 oni chyba każdego chcą tylko nikt ich nie chce xd

0

@Gekon i to duża

0

@Culer9002 chyba żartujesz

0

@FcPortoFan1999 jak się nie mylę to Bayern skreślił jego kandydaturę

0

@FcPortoFan1999 idealnie

15

Już to widzę jak Araujo tam idzie xd.
Powinien być nietykalny a jak już mamy rozważać jakąś ofertę to tylko okolice 100mln

0

@FcPortoFan1999 Oriol w zestawie może być?

0

@GABVI36 niewiadomo

1

@FcPortoFan1999 zabieraj go

0

@macio_944 gorszy od Xaviego raczej nie będzie ale ja go osobiście nie chcę

3

@Emhyr nie wyobrażam sobie żeby nie wygrał

0

@Muhitos Lamine i Cubarsi rozwinęli się u Lopeza. Fort u Marqueza. Gavi jak się nie mylę to wogóle nie grał u Marqueza.
U Xaviego wogóle nie poczynili postępów to niby jak ich rozwija?
Ty chyba nie pamiętasz jak dobrze grał Cancelo na początku sezonu ale jak prawie każdy po dłuższej pracy z Xavim zaliczył zjazd

0

@Hadim akurat Deco ma najlepsze propozycje

0

@ziomal88 a ty nie czytałeś jego wywiadu jak mówił że zostanie na następny sezon?

0

@Patry10 zobacz na kadrę Bolognii która teraz zajmuje pod jego wodzą 3 miejsce w Serie A.
Na sprawdzonego topowego trenera nas nie stać. Ale akurat tego że Motta wypali możemy być praktycznie pewni bo w sukcesie Bolognii poprostu nie ma przypadku, są poprostu zbyt dobrze zorganizowani. Motta jest tak elastyczny schematycznie że mocniejsze zespoły nie lubią na niego grać

0

@seeba jeśli się bawimy w mityczne DNA to De Zerbi ma go najwięcej

0

@Proxi też nie lubię Deco i chciałbym żeby go wywalili ale tutaj dał najlepsze rekomendacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?