0

@Ronad10 nie zdziwiłbym się

0

Marzeniem by było teraz wsadzić na rok Marqueza a potem podpisać Pepa+Marquez asystent.
Ale chyba nikt nie wierzy że wróci tym bardziej po tym co się tutaj odwala

0

@Natanael już nawet nie skomentuje porównania tak wspaniałych trenerów z wuefistą.
Bayer, Girona, Bolognia..... mają bardzo słabe kadry a co robią? Xavi nie nadaje się na trenera na tym poziomie, ma kadrę do rywalizowania o wszystko.

0

@Greenalley nie zdziwiłbym się

0

@Muhitos a skąd pomysł że się rozwijają?
Rozwinęli się u Marqueza i Lopeza a u Xaviego stoją w miejscu.
Mamy na LO Balde, Cancelo i Forta.
Na DM można było dać zagrać Casado ale nie.

0

@waletpl nie wiem jak wygląda sprzedaż klubu. Ale wartość napewno spada

0

@Emhyr 70% że zostanie

0

Czy on nie może poprostu odejść?

0

@michal199500hehe ty siebie słyszysz xd?

0

@michal199500hehe czyli sam się wyjaśniłeś. Xavi powinien odejść

0

@michal199500hehe przecież tamte mecze nie były dobre xd. Przepychamy mecze indywidualnymi przebłyskami

0

@Roobo myślę że nie zostanie zwolniony (oby nie)

1

@michal199500hehe nie no jeden dobry mecz na kilkanaście i już podnietka

1

To teraz tylko liczyć żeby Xavi został zwolniony

1

@FcPortoFan1999 jeden taki mecz na kilkanaście , nie dam się nabrać

0

0

@Szmulek nie przesadzaj

0

@aiven sufit jest zawsze. Szkoda że raczej tego nie sprawdzimy

0

@Kamil689 był już taki pomysł propnowany ale 5 euro. Tylko raczej z tego nic nie będzie

0

@Gall czyli tak dla żartów się nim interesowali?
Już Ci podałem argument, ma bardzo słabą kadrę i jest przepaść miedzi pierwszym składem i ławką, z tego nic nie da się zrobić.

0

@TSWKRK chłopie musimy brać pożyczkę bo budżet się nie spina. Nikt nie chce odejść to skąd ty tą kasę chcesz wziąć?

2

@aiven nieporównywalnie więcej

0

@TSWKRK podaję pomysły ale nie stać nas na dwa takie wydatki. Jeden to maks a i tak mało prawdopodobny

0

@Gall powtarzam: trzeba poczekać aż przejmie lepszy zespół

1

@TSWKRK kadra jest TOP bo Guardiola potrafi zbudować zespół. Kasa to nie wszystko, patrz: United, Chealsea, PSG...

1

@TSWKRK zapłacisz za to?

0

@quritto skończyły się argumenty :D
Zajmij się sobą

0

@TSWKRK Xavi zrobiłby z nich średniaka. Byliby najwyżej na poziomie United

0

@Gall chłopie spójrz na jego kadrę. Tam nie ma wielkich talentów a to jest premier league. Wiem że jego duża wadą jest nieelelastyczność ale z oceną poczekajmy aż przejmie klub z kadrą na normalnym poziomie

0

@Gall zobaczymy jak się sprawdzi w lepszym klubie. Dopóki mu nie wyprzedali kadry to szło bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?