BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki przecież to wiadomo od dawna
0
@Lokusekpl ciekawe gdzie wyczytałeś że go zaklepali
0
@Hadim teraz to już wogóle nie wiem w jakim kontekście to piszesz xd. To była odpowiedź na Twój wyskok z Nagelsmannem. Ty nadal nie przedstawiłeś innego argumentu niż jego jeden sezon w Bayernie. Więc to ja nie powinienem marnować czasu na dyskusję z tobą
0
@Emhyr do meczu z Sevilla jeszcze kilku kandydatów będzie xd
0
@Faro to nawet nie ma co porównywać. Jakby trafił tu poważny trener jak Motta czy De Zerbi (opcje teoretycznie dostępne na rynku) czy nawet Marquez to dużo by się zmieniło
0
@Faro bo on nie potrafi podejść indywidualnie. Dla mnie Xavi poprostu nie ma cech trenera
1
@Faro bo Xavi nie rozwija graczy ani indywidualnie ani taktycznie. Po tym co mówił Curry wygląda to tak że zawodnicy dostają materiały do przeanalizowania samemu i tyle. Xavi ma ogromne braki trenerskie
0
@Hasszz wiesz też bym o Marquezie nie myślał gdyby nie nasza sytuacja.
1
@JaroCoach nie no Motta zdecydowanie.
Najlepszy młody trener obok Alonso. Bardzo elastyczny taktycznie nowoczesny trener, dobrze też rozwija młodych
0
@BIGCULES absolutnie nie. Już teraz nie ma kadry na grę w pucharach to jeszcze po sezonie mu wszystko sprzedadzą. Odchodzi w najlepszym momencie
0
@Hasszz akurat Marquez się fajnie zapowiada
1
@zaky274 nawet nie wiesz kto to prawda?
0
@Michal4 on dopiero przejmuje większy klub.
Flick ma 60lat i tylko jeden mega sezon i kompromitacja w repce, poza tym wieczny asystent
0
@MOLESTA już to widzę xd
0
@Hasszz nie będzie gorszy niż Xavi ale są lepsze opcje. Motta go zjada, De Zerbi lepszy, nawet Marqueza bym wolał
0
@kanver_ ta napewno
2
Tylko nie Flick
1
@scotti a stać nas na kolejny zmarnowany sezon i utratę więcej niż 15mln?
0
@Hadim nawet nie umiesz czytać xd. Jak Marquez miał zacząć trenerkę w tym wieku jak był piłkarzem? Potem jeszcze ta afera
0
@Hadim no tak upokorzył się w repce xd.
Osobiście nie chcę Marqueza bo to kot w worku ale jak mam wybierać między nimi to wolę jego
1
@michal199500hehe xd. Jaki on ma w tym interes? Jest jakoś bardziej związany w klubem żeby stracił honor jak weźmie należną mu pensje? Zastanów się
1
@Amidamaru czyli życzysz chłopakowi kontuzji i problemów w przyszłości jak Pedriemu tylko dlatego że gra w Barcelonie? Zastanów się nad sobą
0
@RosjaninBut bo Laporta pożyczkę bierze
3
@BIGCULES chyba cię powaliło
0
@JohnnySilverhand De Jong dawno nie odpowiada a Araujo może czeka na informacje kto będzie trenerem.
0
@Lipak to tymczasowy
1
@Faro mało jest tak kompletnych taktycznie trenerów
2
@Faro oni nawet nie wiedzieli kto to
2
Najlepszy możliwy kandydat obecnie. Ale tylko pomarzyć można
0
@TR3YWAY marzenie ale nie ma szans