2

@barcanawieki przecież to wiadomo od dawna

0

@Lokusekpl ciekawe gdzie wyczytałeś że go zaklepali

0

@Hadim teraz to już wogóle nie wiem w jakim kontekście to piszesz xd. To była odpowiedź na Twój wyskok z Nagelsmannem. Ty nadal nie przedstawiłeś innego argumentu niż jego jeden sezon w Bayernie. Więc to ja nie powinienem marnować czasu na dyskusję z tobą

0

@Emhyr do meczu z Sevilla jeszcze kilku kandydatów będzie xd

0

@Faro to nawet nie ma co porównywać. Jakby trafił tu poważny trener jak Motta czy De Zerbi (opcje teoretycznie dostępne na rynku) czy nawet Marquez to dużo by się zmieniło

0

@Faro bo on nie potrafi podejść indywidualnie. Dla mnie Xavi poprostu nie ma cech trenera

1

@Faro bo Xavi nie rozwija graczy ani indywidualnie ani taktycznie. Po tym co mówił Curry wygląda to tak że zawodnicy dostają materiały do przeanalizowania samemu i tyle. Xavi ma ogromne braki trenerskie

0

@Hasszz wiesz też bym o Marquezie nie myślał gdyby nie nasza sytuacja.

1

@JaroCoach nie no Motta zdecydowanie.
Najlepszy młody trener obok Alonso. Bardzo elastyczny taktycznie nowoczesny trener, dobrze też rozwija młodych

0

@BIGCULES absolutnie nie. Już teraz nie ma kadry na grę w pucharach to jeszcze po sezonie mu wszystko sprzedadzą. Odchodzi w najlepszym momencie

0

@Hasszz akurat Marquez się fajnie zapowiada

1

@zaky274 nawet nie wiesz kto to prawda?

0

@Michal4 on dopiero przejmuje większy klub.
Flick ma 60lat i tylko jeden mega sezon i kompromitacja w repce, poza tym wieczny asystent

0

@MOLESTA już to widzę xd

0

@Hasszz nie będzie gorszy niż Xavi ale są lepsze opcje. Motta go zjada, De Zerbi lepszy, nawet Marqueza bym wolał

0

@kanver_ ta napewno

2

Tylko nie Flick

1

@scotti a stać nas na kolejny zmarnowany sezon i utratę więcej niż 15mln?

0

@Hadim nawet nie umiesz czytać xd. Jak Marquez miał zacząć trenerkę w tym wieku jak był piłkarzem? Potem jeszcze ta afera

0

@Hadim no tak upokorzył się w repce xd.
Osobiście nie chcę Marqueza bo to kot w worku ale jak mam wybierać między nimi to wolę jego

1

@michal199500hehe xd. Jaki on ma w tym interes? Jest jakoś bardziej związany w klubem żeby stracił honor jak weźmie należną mu pensje? Zastanów się

1

@Amidamaru czyli życzysz chłopakowi kontuzji i problemów w przyszłości jak Pedriemu tylko dlatego że gra w Barcelonie? Zastanów się nad sobą

0

@RosjaninBut bo Laporta pożyczkę bierze

3

@BIGCULES chyba cię powaliło

0

@JohnnySilverhand De Jong dawno nie odpowiada a Araujo może czeka na informacje kto będzie trenerem.

0

@Lipak to tymczasowy

1

@Faro mało jest tak kompletnych taktycznie trenerów

2

@Faro oni nawet nie wiedzieli kto to

2

Najlepszy możliwy kandydat obecnie. Ale tylko pomarzyć można

0

@TR3YWAY marzenie ale nie ma szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?