BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@waletpl jak to nie
0
@PatrykBarca a stać cię na wywalanie kasy na takiego placka? To nawet nie jest DM
0
@Faro też bym się zdenerwował, wcześniej to samo zrobił z Torre
3
Lamine, Cubarsi - pokazali z miejsca że są lepsi niż gracze z podstawy i tylko dlatego grają
Fort, Guiu - nie no ludzie przecież oni grają bardzo mało i przez to że Xavi ich ciągle powołuje nie grają nawet w rezerwach
Fermin - gra przez kontuzje, Xavi chciał go wypchnąć kosztem Lo Celso
2
@Faro przecież on właśnie przez to poleciał, na konferencji zwalił wszystko na to że nie dostaje graczy jakich mu się zachce
1
@Carbon przecież to oczywiste, będą zdecydowanym faworytem
1
@Amidamaru przecież to i tak potem widać w FFP
2
@MateS w presezonie będzie City, Real i Milan
0
@PatrykBarca ale nie wiadomo jeszcze czy cały jego sztab przyjdzie
0
@Rewolucja123 wotum nie przejdzie, Laporta teraz sprzeda bajkę że niby wziął topowego trenera a beton z socios to łyknie
0
@waletpl nowe wybory prezydenckie
0
@PatrykBarca mowy nie ma
0
@patrykzmc2000 cały sztab jest do wymiany
0
@FcPortoFan1999 nigdy
0
@waletpl a Deco i Bojan mają? Z tego co mówi Font to cała struktura klubu jest przepełniona ludźmi bez kompetencji
0
@Rupert_Haubica niech najlepiej się zawija stąd
1
@Cule1234 bo Flick często rotował Lewego w Bayernie a Xavi grał tylko Lewym
0
@HypeR to drugie
3
@Chucky niech on najpierw nauczy się bronić i pracować w pressingu
0
@Manypijany będzie to na co budżet pozwoli
0
@Serducho ty naprawdę masz coś z głową xd
0
@tomek8756 przynajmniej odpuszczą Nico o ile się dogadają z nimi
0
@Szmulek Xavi, masz w oficjalce
0
@TR3YWAY nie wiadomo czy będą skrzydła czy ofensywni pomocnicy.
Jeśli planujesz Kimmicha i De Jonga na DM to podpisujesz się za masowym traceniem goli
4
@Czerwo64 ty wyobrażasz sobie grę bez spalonych? Przecież to byłby chaos. Muszą być chociaż minimalne przepisy w tym zakresie
0
@Pele1991 Flick nawet nie ma swojego pomysłu na grę
0
@LatajacyHolender napewno się zgodzi, nikt lepszy go nie weźmie
0
@ziomal88 bo nie masz czym dyskutować
0
@FcPortoFan1999 to się nie wydarzy
0
@ziomal88 a De Jong nadal nie ma odpowiedniego otoczenia żeby pokazać swój ,,potencjał"