0

@waletpl jak to nie

0

@PatrykBarca a stać cię na wywalanie kasy na takiego placka? To nawet nie jest DM

0

@Faro też bym się zdenerwował, wcześniej to samo zrobił z Torre

3

Lamine, Cubarsi - pokazali z miejsca że są lepsi niż gracze z podstawy i tylko dlatego grają
Fort, Guiu - nie no ludzie przecież oni grają bardzo mało i przez to że Xavi ich ciągle powołuje nie grają nawet w rezerwach
Fermin - gra przez kontuzje, Xavi chciał go wypchnąć kosztem Lo Celso

2

@Faro przecież on właśnie przez to poleciał, na konferencji zwalił wszystko na to że nie dostaje graczy jakich mu się zachce

1

@Carbon przecież to oczywiste, będą zdecydowanym faworytem

1

@Amidamaru przecież to i tak potem widać w FFP

2

@MateS w presezonie będzie City, Real i Milan

0

@PatrykBarca ale nie wiadomo jeszcze czy cały jego sztab przyjdzie

0

@Rewolucja123 wotum nie przejdzie, Laporta teraz sprzeda bajkę że niby wziął topowego trenera a beton z socios to łyknie

0

@waletpl nowe wybory prezydenckie

0

@PatrykBarca mowy nie ma

0

@patrykzmc2000 cały sztab jest do wymiany

0

0

@waletpl a Deco i Bojan mają? Z tego co mówi Font to cała struktura klubu jest przepełniona ludźmi bez kompetencji

0

@Rupert_Haubica niech najlepiej się zawija stąd

1

@Cule1234 bo Flick często rotował Lewego w Bayernie a Xavi grał tylko Lewym

0

@HypeR to drugie

3

@Chucky niech on najpierw nauczy się bronić i pracować w pressingu

0

@Manypijany będzie to na co budżet pozwoli

0

@Serducho ty naprawdę masz coś z głową xd

0

@tomek8756 przynajmniej odpuszczą Nico o ile się dogadają z nimi

0

@Szmulek Xavi, masz w oficjalce

0

@TR3YWAY nie wiadomo czy będą skrzydła czy ofensywni pomocnicy.
Jeśli planujesz Kimmicha i De Jonga na DM to podpisujesz się za masowym traceniem goli

4

@Czerwo64 ty wyobrażasz sobie grę bez spalonych? Przecież to byłby chaos. Muszą być chociaż minimalne przepisy w tym zakresie

0

@Pele1991 Flick nawet nie ma swojego pomysłu na grę

0

@LatajacyHolender napewno się zgodzi, nikt lepszy go nie weźmie

0

@ziomal88 bo nie masz czym dyskutować

0

@FcPortoFan1999 to się nie wydarzy

0

@ziomal88 a De Jong nadal nie ma odpowiedniego otoczenia żeby pokazać swój ,,potencjał"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?