BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kalin33 obecnie topowymi trenerami są Guardiola, Klopp, Ancellotti.
0
@Katalończyk tak ostatnia. Tylko jeden mega rok w Bayernie a potem kompromitacja w kadrze. Jeśli u nas też nic nie pokaże to już napewno nie będzie trenował klubu tej rangi.
Żaden topowy trener nie jest w naszym zasięgu
0
@Kalin33 no tak a wcześniej co zrobił? 60lat i tylko jednym rokiem się może pochwalić.
To nie jest topowy trener
0
@Lokusekpl co dalej to nie do mnie pytanie. Bez jego sprzedaży mamy praktycznie zerowe pole manewru
0
@fearguz bo nikt lepszy go nie chce i to jego ostatnia szansa żeby nie wypaść z rynku trenerów?
Z tym topowym trenerem to Ci się chyba coś pomyliło
0
@Litman tak pewnie będzie bo nie odpowiada na propozycje nowego kontraktu i blokuje za każdym razem swój transfer
0
@MichalZZZ weź chłopie on ma 27lat i jest tu już 5lat i miał różnych trenerów
0
@Lokusekpl jak odejdzie De Jonga to zwalnia się bardzo dużo miejsca w FFP
9
@Lanosss mnie bawi że ktoś zaznaczył w ankiecie żeby sprzedać Araujo a zostawić De Jonga xddd.
De Jong jest mega przereklamowany, nie miał nawet jednego wybitnego sezonu, wszystkie mocno średnie albo słabe.
Dembele jeszcze można tłumaczyć bo miał bardzo dużo kontuzji
2
@MichalZZZ 2030r. De Jong nadal nie ma warunków żeby zrealizować swój ogromny potencjał :D
9
De Jong nie zbędnym piłkarzem i powinien odejść pierwszy
2
@1kondziu1 bo Lewy sam to powiedział?
To tytan pod względem pracy nad sobą i spokojnie zagra następny sezon
0
@Arden przecież to wogóle inna pozycja xd.
Oczywiście że mogą i nie wyobrażam sobie żeby nie grali obydwaj
3
@Lidwinho a może nadal uważa że jest wstanie grać na tym poziomie?
1
@KibicBarcy84 Flick nie dostałby pracy w lepszym klubie. Dla niego to ostatnia szansa żeby nie wypaść z rynku trenerów
11
@ArcziArtt wystarczy wypchnąć De Jonga i nikt ważny nie musi odejść
0
@Reviven gdyby nie wypowiedź jego ojca to by nikt o tym nie pisał
1
@PatrykBarca a ten swoje xd. Dużo osób mówiło że to duży talent ale poprostu go nie wykorzystał.
Podobnym zawodnikiem jest Felix ale jest lepszy. Portugalczyk ma ogromny talent ale jest zwykłym leniem i wogóle go nie wykorzystuje, jeśli komuś się podoba to co gra teraz to nie zdaje sobie sprawy gdzie jest jego sufit.
Kolejny przykład Fati. Kontuzja to jedno ale brak chęci pracy nad sobą żeby wrócić na swój poziom to drugie. De Zerbi już nieraz mówił że Ansu się nie stara
4
@patrykzmc2000 Diaz to chyba tylko dlatego że jego ojciec powiedział że jego marzeniem jest gra u nas. Nico jest młodszy i tańszy
0
@PatrykBarca umiesz czytać? Mieć talent to jedno a go wykorzystać to drugie
3
@beter2 czyli u takiego Guardioli, Artety czy Motty nie ma treningów bo nie są Niemcami? Zastanów się co napisałeś. To że Xavi nie umie prowadzić treningów i zatrudniliśmy gościa od przygotowania fizycznego po znajomości nie oznacza że mamy teraz zatrudniać samych Niemców
1
@insp1re bo to był bardzo duży talent ale Pimienta wogóle go nie rozwinął. Puig też nie pracował nad sobą i był poprostu leniem. Talent to nie wszystko
1
@Arden przecież Xavi sam powiedział że gra za dużo a i tak go ciągle wystawia xd
0
@[Oli] z Napoli odszedł trener i wszystko się posypało.
Alonso zostaje i wszystko zależy od tego jak będzie wyglądać skład
3
@Messibestplayerintheworld De Jong kluczowy xd
0
@Arden piłkarz? Dla mnie to dziwne bo piłkarze nie powinni mieć informacji jakie wypływają do mediów
1
@Arden a co on ma do informacji? Kret to raczej jest w zarządzie
0
@VbamboeB a na tej podstawie że jedyne co mu wyszło to ulepszenie pomysłu Kovaca. W kadrze chciał zagrać inaczej to się skompromitował. Ma bardzo krótką karierę trenerską mając 60lat i na 99% zagra na podobe to co w Bayernie.
Oglądałem jego Bayern i wiem że oni tam nie pasują, zresztą nie tylko ja tak uważam
0
@Fido66 tylko asystent i dyrektor sportowy. Bardzo krótka kariera głównego trenera jak na 60latka
0
@Kinginiesta nie. Właśnie zmniejszył nam tym przychodzy na lata i nie zmniejszył zadłużenia.
Przez niego jesteśmy praktycznie skazani na sprzedaż klubu bo nie mamy z czego spłacić długów. Tylko SL mogłaby pomóc ale nie wiadomo czy wogóle powstanie.