0

@Bajson nie nadaje się do gry na PO.
Mamy nadmiar obrońców i nie potrzebujemy go tam nawet testować. Po co niby?

0

@Faro czekaj co xd?
Po pierwsze jaki słaby? Ogromna ilość kontuzji i wyprzedanie prawie wszystkich ważnych graczy. Jak miał minimalny stan kadry to zrobił najlepszy wynik w historii klubu.
Po drugie Brighton go nie zwolniło tylko sam odszedł i nadal nie wiemy kto za niego zapłaci czy miał jakąś umowę z Brighton żeby mógł odejść. Dla nich to bardzo mocny trener bo ich celem jest zarabianie na zawodnikach.
Po trzecie pod względem pracy z młodymi to Flick nie ma do niego podjazdu

0

@kamillek88 mieliśmy kim grać na LO a Alba miał kosmiczną pensje

0

@Bajson wahadło tak ale nie PO gościu, różnica jest duża

0

@Faro dobra super ale jak Ansu nie weźmie się do roboty to nic z tego nie będzie.
De Zerbi to topka pod względem pracy z młodymi a widzisz co tam się działo. Wprost mówił że Ansu nie daje nic od siebie

0

@Lokusekpl wystarczy że ktoś odejdzie z obrony i już sporo zagra. Flick napewno będzie rotował więcej bo Xavi motorycznie zajeżdza piłkarzy.
Jeśli będzie miał odejść to najprawdopodobniej go sprzedamy a to byłby idiotyzm

0

@JarekS ma przebłyski raz na jakiś czas i ludzie się nabierają.
Jestem praktycznie pewny że Felix zostanie ze względu na Mendesa, to Cancelo może odejść bo wątpię że City znowu puści go za darmo

0

@Lokusekpl nie jest za słaby. Jest za słaby na pierwszy skład ale nie jest za słaby żeby być w pierwszym zespole.
Sprzedanie go teraz za marne 12mln byłoby kompromitacją

1

@Adddi 6 skrzydłowych xd?! Wymień.
W obecnej kadrze tylko Yamala można nazwać skrzydłowym

4

Czyli nadal będziemy promować gracza innego zespołu wiedząc że nie zostanie na stałe. W to miejsce mógłby zagrać wychowanek albo Fermin by więcej grał.

0

@Lokusekpl głupoty piszesz.
Jest za dobry na rezerwy i powinien awansować

1

@Gaz i tyle z transferów xd

0

@Arden nie no myślałem że jak jest wypożyczony to to co my mu płacimy jest poza tym

0

@Arden a to część pensji która mu płacimy liczy się do FFP?

6

Dobra super ale nie mamy miejsca żeby go zarejestrować bo ma jedną z największych pensji w zespole. Niech obniży kontrakt jeśli chce zostać

0

@Rifek są inne sposoby

0

@krol211 zobaczymy, musiałby ktoś z obrony odejść

0

@Lokusekpl ty sobie żarty ze mnie robisz?
Oglądam go i nie mogę się z tobą zgodzić.
Filar obrony rezerw. Podobny stylem do Araujo ale lepiej gra nogami

2

@Lokusekpl można na kimś innym zarobić. Nie sprzedaje się tak dobrze obiecujących młodych! Zaliczył ogromny progres i zasługuje na miejsce w seniorach.

2

Jeśli go sprzedamy to będzie kolejna kompromitacja zarządu

0

@LatajacyHolender a kto powiedział że City go znowu wypożyczy? Felix niemal napewno znowu przyjdzie na wypożyczenie ale City ma też inne oferty za niego.
Na lewej stronie napewno grał nie będzie bo Balde dużo lepiej pasuje do tej formacji a wystawianie dwóch tak ofensywnych obrońców to ryzyko

10

Patrząc na to jak dobrze rozwijają się Guiu i Victor to tym bardziej nie widzę powodu czemu wydaliśmy tyle kasy na Roque który jest kotem w worku

0

Już to widzę. Flick nawet nie poprowadził treningu a już dziennikarze wiedzą kogo chce.
Jeśli Cancelo i Felix zostaną to tylko przez Mendesa.
Cancelo nie nadaje się do formacji Flicka bo nie umie bronić.

0

@Matt_i1992 zarabia chyba około 5mln brutto

8

@michal199500hehe honor xd? Ty czytasz co piszesz gościu?

0

@TR3YWAY nie. Już było kilka informacji o tym że nie mamy jak zarejestrować obecnej kadry i nawet nie wiadomo co z Guido bo nawet na niego nas teraz nie stać a jest bez kontraktu

0

@TR3YWAY jeśli nie zostanie to oznacza że nasza sytuacja finansowa jest tak zła że nie stać nas na Roberto :D

0

@Hindus ja nie udowodniłem?
To on nie udowodnił przez tak długi okres pracy w szkółce. Nieironicznie to Marquez zrobił w tym aspekcie więcej od niego w dwa lata.
Nadal czekam aż napiszesz kogo rozwinął i wprowadził z sukcesem do seniorów

0

@ViscaelBarca2007 czyli nie ma plusów.
Te zwiększone przychody zaraz pójdą na zwiększone wydatki.
W tej rzeźni który nie przypomina nawet La Ligę tylko kopaninę. Będzie trzeba ściągać doświadczonych ligowców i awanse młodych będą się opóźniać.

0

@Hindus nic o braku stylu nie pisałem.
Tak pisałem że to trener wynikowy.
Napisz który talent rozwinął i wprowadził Pimienta a nie ktoś inny. Kiedy on był trenerem rezerw to nie dość że piłkarze że nie byli odpowiednio przygotowani do debiutu to się prawie nie rozwijali.
Chłopie Simons odszedł jak był bardzo młody.
Jak nie masz czym dyskutować to mnie nie zaczepiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?