0

@Emhyr tak super ale ten progres jest zbyt duży w porównaniu z tym jaką padake grał u nas.
Wolę żeby został jeśli go mają znowu wypożyczyć. Tylko sprzedaż za dobrą kwotę

0

@19Macio93 zapłacisz za to? Jeśli nie sprzedamy np. De Jonga to zapomnij o takim wydatku

0

@Emhyr poprawił. To kwestia tego że zmienił się mu trener.
Jak ktoś da ofertę +20mln to ok ale Girona nie chce płacić tylko przedłużyć wypożyczenie

0

@Emhyr ma problemy w kontuzjami i zmienił się trener jak się nie mylę i zmienił styl gry. Ma bardzo dobre statystyki. Powinien dostać szansę.
Garcia bardzo się poprawił jakbyś nie wiedział i mógłby zostać

0

@Kamil689 w czym jest lepszy Victor? Ma 22lata i gra w 3 lidze

0

@Emhyr Garcia akurat się przyda.
Valle powinien zostać bo z Balde może świetnie obstawić LO.

0

@Kamil689 nie ma szans.
Mamy Lewego, Ferrana, Roque i Guiu. Victor byłby ostatni w hierarchii. Jak go kupimy to tylko po to żeby sprzedać z zyskiem

13

Według mnie tylko za darmo za rok. Z tymi 50mln chyba ich powaliło, ma tylko rok kontraktu.

1

@Faro jak on nie da nic od siebie to nawet Guardiola z niego nic nie wyciśnie

10

Ndidi jest za darmo + Guido i wystarczy. Nie ma nikogo ciekawego na rynku.
Kimmicha powinniśmy wyczekać za darmo według mnie

0

@MichalZZZ 70mln to maks za niego

8

@Astad ale ty wiesz że on przyjdzie za darmo?

6

@blakkudium jeśli Flick chce kogoś fizycznego do środka pola to fajna opcja

2

@MichalZZZ a ja też podchodzę optymistycznie i mam nadzieję że przyjdzie za niego dobra oferta (:

0

@krol211 DM to zdecydowanie najtrudniejsza pozycja dla młodych.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać bo jak patrzę na Prima i Casado to nie wyobrażam sobie że będą grać jako pojedyńczy DM, pewnie dalej będzie tam grać Christensen do rotacji z Guido

0

@1kondziu1 nikt z nim nie rozwiąże kontraktu. Prędzej go sprzedadzą do Arabii tylko nie wiadomo czy Lewy tam będzie chciał iść

0

@krol211 na presezon napewno pojedzie. Chodzi mi o to co będzie w trakcie sezonu

0

@krol211 Bernal za młody zdecydowanie, najwyżej okazjonalne minuty. Bardziej może Casado czy nawet Prim.
Zamiast Nico wolałbym inny profil zawodnika typu Simons ale też będę zadowolony

2

@krol211 myślę że kupią za to Nico. Mnie osobiście wogóle nie przekonuje to co jest na rynku.
Onana - coraz bardziej pokazuje że jest przehajpowany i nie jest warty tych kwot jakie chce Everton
Kimmich - to już nie ten sam zawodnik, nawet nie jest nominalnie DM
Zumbimendii - ten placek to nie się trzyma z daleka
Skończy się pewnie na Guido+ktoś z La Massi

0

@Chucky co wy macie z tym przeciętniakiem? Już tylu trenerów było i dalej nic. Mamy mu dać kolejne 5 lat i może odpali? Ma 27lat

2

@Barca2022 jak Ten Haga wywalą to już go nie wezmą

2

@HypeR no tak tylko maskowanie problemu. Gość spowalnia akcje i nie uczestniczy w pressingu, nawet mu się nie chce wracać pod bramkę

3

Mam nadzieję że mu powie że na niego nie liczy. Naprawdę nie wiem gdzie miałby grać bo nie nadaje się do stylu Flicka.
W jego miejsce mógłby dostać kogoś innego

1

@DonAndrzejos rozumiem że chcesz grać autobus?

0

@Juan007 czyli umniejszam mu bo nie chce go postawić przy wyżej wymienionych trenerach?
Mam duże wątpliwości co do Flicka i się nie ekscytuje dopóki nie zobaczę efektów jego pracy. Polecam śledzić okienko transferowe bo to kto przyjdzie będzie zależeć od tego co będzie chciał grać Flick

0

@1kondziu1 dobrze rozumiem że ma publicznie powiedzieć że już się nie nadaje mając jeszcze dwa lata kontraktu?

0

@MichalZZZ patrząc na styl gry Flicka to prędzej będzie grzał ławę

0

@Juan007 super jak odniesie u nas sukces to możecie już tak uważać ale na ten moment nie zasłużył żeby stawiać go przy takich trenerach jak Guardiola, Klopp czy Ancellotti

0

@Wojtek88 pewnie tak

0

@Katalończyk po pierwsze jeden sezon nie daje komuś miana topowego trenera.
Po drugie Motta i Marquez których wymieniłeś dopiero wchodzą w trenerkę a Motta przejmuje Juve. Nigdzie nie napisałem że są topem.
Po trzecie patrząc na karierę obydwu to Tuchel>Flick. Nie chcę Tuchela bo nie pasuje do nas i jest wypalony.
Jakby wybór należał do mnie to wybrałbym Motte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?